Skocz do zawartości

jaguar


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

swietna reklama ..jednak tygryski boja sie ;)

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serio mialbym dylemat co wybrac . BMW bardziej nowoczesne kształty ale JAguar to Jaguar . ALe ani na to ani tamto mnie nie stac .

 

Ale focia super

 

Takiego chyłkiem uciekającego tez byś chciał? :8)

pdr

http://img484.imageshack.us/img484/852/logo04cq1.jpg

BMW E39 525 TDS, BMW E10 2002' 1972

Ducati 900 Monster, KTM 520 EXC Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serio mialbym dylemat co wybrac . BMW bardziej nowoczesne kształty ale JAguar to Jaguar . ALe ani na to ani tamto mnie nie stac .

 

Ale focia super

 

Bardziej nowoczesne kształty BMW wcale mi za bardzo nie leżą ale zastanawiać bym się nawet chwili nie musiał co wybrać , niestety nie istnieją dla mnie inne pojazdy poza BMW , wielka szkoda bo tyle tego jest i człowiek by pooglądał a tu taki wirus i na nic innego się patrzeć nie da :mrgreen:

Dodam że ten model Jaguara jest zbudowany na płycie Forda Mondeo :mad2:

Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że ten model Jaguara jest zbudowany na płycie Forda Mondeo :mad2:

no i co z tego... zważywszy że mondeo jest chyba najlepiej prowadzącym się samochodem w swojej klasie (poza samochodami premium, choć i od nich nie bardzo odstaje). A w jagu jeszcze dopracowali nastawy zawieszenia. Jak chcesz czynić zarzuty to rozsądnie... np. niektóre przełączniki w jaguarach są żywcem z fordów przeniesione... a to już może kłuć po oczach :mrgreen:

Ale jag to jag... może poza dieslem kombi :twisted2:

Też miałbym dylemat choć jak dla mnie to tylko XJ

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serio mialbym dylemat co wybrac . BMW bardziej nowoczesne kształty ale JAguar to Jaguar . ALe ani na to ani tamto mnie nie stac .

 

Ale focia super

 

Bardziej nowoczesne kształty BMW wcale mi za bardzo nie leżą ale zastanawiać bym się nawet chwili nie musiał co wybrać , niestety nie istnieją dla mnie inne pojazdy poza BMW , wielka szkoda bo tyle tego jest i człowiek by pooglądał a tu taki wirus i na nic innego się patrzeć nie da :mrgreen:

Dodam że ten model Jaguara jest zbudowany na płycie Forda Mondeo :mad2:

 

może troche sie znasz na bmw ale na jaguarach to niekoniecznie.To jest XJ i on na pewno nie jest zrobiony na plycie podlogowej Mondeo.Na plycie podlogowej Mondeo jest zbudowany X-type.Moj ojciec mial XJ tylko ze z serii prawdziwych jaguarów rocznik '94 XJ 12 6,0 wersja na zamowienie po tuningu ardena.Objezdzal wszystko co wtedy sie poruszalo na drogach.Spuscil łomot M5 na trasie(brak ogranicznika).Na niemieckich autosradach podobala mi sie mina goscia w 750i ktoremu ojciec przy 250km\h mignal swiatlami zeby zjechal :D wrazenia nie zapomniane.Jedyne auto ktore moglbym zamienic na bmw choc kocham bmw nad zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak nowa piątka wygląda jak... No w ogóle nie wygląda przy Jagu :)

Wyglada tak jak BMW powinno wygladac, AGRESYWNIE, jak biegnacy tygrys

dla mnie ogolnie ta beta wyglada jak hamburger..

 

ale na tej fotce fajnie sie zlozyly "miny" samochodow i fakt, wyglada agresywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada tak jak BMW powinno wygladac, AGRESYWNIE, jak biegnacy tygrys :) ,a Jag? No tak jak kazdy Jag...

 

Ładnie to ona może i wyszła ale tylko na tym zdjęciu na żywo wygląda nie jak tygrys a jak kot z wywieszonym pęcherzem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada tak jak BMW powinno wygladac, AGRESYWNIE, jak biegnacy tygrys :) ,a Jag? No tak jak kazdy Jag...

 

Ładnie to ona może i wyszła ale tylko na tym zdjęciu na żywo wygląda nie jak tygrys a jak kot z wywieszonym pęcherzem :lol:

 

Hehehe... no moze i tak. Zalezy od gustu. Mi osobiscie przypadal i nastepne moje auto to bedzie E60 ale jak wiadomo sa rozne opinie na temat wygladu nowej piatki. Jak dla mnie ladna ale nie kazdemu musi sie podobac i to rozume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.