Skocz do zawartości

Ktorego silnika dzwiek podoba Ci sie najbardziej ?


MC-Maxim

<t>Ktorego silnika dzwiek podoba Ci sie najbardziej ?</t>  

88 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie powiem, że mocno mnie denerwują takie tematy :wink: niestety wpadam przez nie w kompleksy małego silnika :lol: Mam wrażenie, że jak już się najeżdżę obecnym samochodem, to jakiś R6 zawita na parking :D.

 

No cóż - nie będę oczywiście twierdził, że R4 najlepiej brzmi :lol: - jak dla mnie V12 ma najpięknięjszy odgłos, zwłaszcza równiuteńka praca mi się podoba. Później R6 - aż ciężko uwierzyć że te silniki tak ładnie grają. Natomiast V8 brzmi ładnie - nawet może w stylu musle carów - jednak taki odgłos mi nie pasuje do BMW (co nie znaczy, że nie wolałbym mieć pod maską V8 bardziej niż R6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.7 HEMI :mrgreen:

Mój sąsiad ma takiego (dawny minister rolnictwa - pan Tański). Zeszłej zimy zakopał się na parkingu i odgłos wcale nie był rewelacyjny. Taki gwizd przypominał. Zdecydowanie wolę BMW R6 (no i oczywiście odgłos mojego R4 :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei da sie tego tak jednoznacznie okreslic bo każde auto chodzi inaczej, a jak zmienimy wydechy to jeszcze ibnaczej. Mi najbardziej podoba sie chyba R6 w M5 E34 bo juz np w M3 mi sie nie podoba. bardzo łądnie chodza autka z turbo czy z kompresorem np moje RS6 to poezja. pieknie chodzi bokser w subaru ale tylko po zmianie wydechu. no i ferrari V12.

 

V10 po małym tuningu

 

 

to już było ale tez ładne

 

 

http://youtube.com/watch?v=J1yo8jmqO04

 

ferrari

 

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem 525i 12V z przerobionym wydechem i silniczek tak mruczał, że przez pierwszy miesiąc posiadania wogule nie myślałem o radiu, chodził tak jak by się chciał wyrwać do przodu, było czuć moc po tym dzwięku... :wink:

 

A teraz za 10 minut jade na komisariat na wyjaśnienia, bo cymbał który kupił ją odemnie od listopada na moich tablicach jeździ i zdjęcie przyszło z fotoradaru, już drugie zreszta :evil:

Było:

BMW 525i E34 sedan

BMW 525i E34 sedan +szpera

BMW 518i E34 kombi

Jest:

BMW 740iA E38



http://img96.imageshack.us/img96/2268/podpisqh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
5.7 HEMI :mrgreen:

Mój sąsiad ma takiego (dawny minister rolnictwa - pan Tański).

 

Czyzby kolega mieszkal na R****? :mrgreen:

 

 

V10 po małym tuningu

 

+32 kucyki z samego wydechu przy wolnossacym silniku? :jawdrop: Dzwiek masakra :cool2:

Edytowane przez Mexyk
I love smell of the gasoline in the morning. It smells like... victory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek klekoczacych popychaczy w M40, tego nic nie pobije :roll2: :roll2:

Zartuje oczywiscie ze R6, chodz osobiscie po przesiadce z clio 2 1.4 bylem pozytywnie zaskoczony dzwiekiem w 316 dosc przyjemnie mruczy chodz niezbyt rasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze amerykanskie V8 mialem small blocka w jeepie 5,2 i na przelotowym tlumiku i po prostu bajka , na drugim zdecydowanie V8 w E39 M5 nie do pobicia ,probowalem dojsc do takiego dzwieku ale udalo mi sie tylko tak http://video.google.pl/videoplay?docid=-6746671535301006793&q=540i :) ale nie jest najgorzej:d I jak dla mnie jeszcze V10 w Porsche Carrera GT i V12 w Ferrari a R6 to wiadomo BMW!! aczkolwiek VR6 w VW tez jest nieziemski:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie brzmi lepiej niż silnik AN'a-12, AN'a-26 :)

A tak na poważnie to dla mnie najlepiej brzmi silnik od mojego "fokewulfa :P" a zaraz na drugim miejscu jest silnik mojego Poloneza przy 3000 obr/min - brzmi wtedy jak Maseratti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.