Skocz do zawartości

Kobieta za kierownica


alex_trial

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mnie kobitka przepchnęła i nawet tego nie zauważyła - na prakingu pod marketem - przejechała tak, że bokiem na prawie całej długości mi przejechała po zderzaku - samochód jakieś 20cm mi pojechał do przodu - na szczęście tylko mały ślad na listwie został, bo samochód na luzie był. Pytanie tylko jak można czegoś takiego nie zauważyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani od E39 pewnie to parkowanie zaplanowała. Auto nie stało kołami na jezdni a przy okazji nie zatarasowało wąskiego chodnika :norty:

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie że jeżdze jakbym znał przyszłosć bo też robię błedy, ale kobiety za kierownica to realne zagrożenie na drodze. Jak jakaś cizunia parkuje koło mojej buni i to widzę to moje uczucia są podobne do tych jakie przeżywa saper :lol: :?
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak!

 

 

Wczoraj jechałem sobie przez miasto i wyjezdza mi z parkingu kobita. Wyjechala tak, ze tylko czesc bagazowa byla na jezdni. Zaklopotana nie wiedziala, co ma dalej robić, więc wjechała spowrotem na parking, gdzie szedł starszy meszczyzna, ktoremu wjechała w nogi. :duh:

 

 

Ale powiem szczerze, ze te zdjecia mnie rozbawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak!

 

 

Wczoraj jechałem sobie przez miasto i wyjezdza mi z parkingu kobita. Wyjechala tak, ze tylko czesc bagazowa byla na jezdni. Zaklopotana nie wiedziala, co ma dalej robić, więc wjechała spowrotem na parking, gdzie szedł starszy meszczyzna, ktoremu wjechała w nogi. :duh:

 

 

Ale powiem szczerze, ze te zdjecia mnie rozbawiły.

 

 

tak to jest z tymi kobietami ale niema co na nie narzekać bo nie które lepiej jeżdżą od facetów i nikt mi nie zaprzeczy a co tan gościo zrobił tej babce w aucie???? :cool2: :cool2:

BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.