Skocz do zawartości

Właśnie kupiłem moje pierwsze BMW :)


KubaCK

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje autka naprawde ladne i moim zdaniem ostatnia ładna BMW serii e36......jezdzilem taka....sam mam e34 2.5 24v + sekwencja spalanie 12l gazu w miescie 10.5 na trasie....moi zdaniem BMW zaczyna sie od 2.5 w góre 3000obr i zaczynasz czuc ze nic cie juz nie dogoni!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna sztuka , podoba mi sie bardzo coupe .

 

Pewno znow sie czepiam ale ciekawi mnie jedna sprawa . Gosc ja sciagnal załozyl gaz i sprzedaje ? czasem sa okazje , wiesz nagla potrzeba gotowki ale to nie czesty az tak przypadek.

 

ALe mam nadzieje ze w tym przypadku tak jest i zycze Ci zebys sie cieszył nowym nabytkiem .

 

Ja tez mialem szczescie kupic bardzo tanio VW T4 w tym roku . kupilem o 10 tys taniej niz staly inne a jest idealny. Mialem watpliwosci czemu tak tanio sprzedaje ale skusilem sie i jestem bardzo zadowolony.

 

ALe juz nie licze na takie szczescie w zyciu.

 

pozdro for you

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś było w tej taniości......

 

Właśnie wróciłem z serwisu....

 

wymieniłem tylne gumki, tulejki i inne pierdoły-350zł

 

No i wyszło, że maglownica się poci (minimum 650 zł) zestawy naprawcze podobno sprawdzają się w 40 % przypadków :(

 

No i wyciek to nie tylko kwestia wymiany uszczelek bo jakiś debil źle zamontował uszczelkę pod głowicą i trzeba od nowa całość rozebrać wymienić i skręcić - minimum 870 zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek ciągnie jak rakieta.......bajka cichutko pracuje, równo i jest bardzo dynamiczny....spala niecałe 8 l gazu na trasie........wróciłem właśnie z przeglądu........sworznie do wymiany, amortyzatory 65 %, drążki i reszta ok.....Najbardziej mnie martwi to, że jest mały wyciek z pompy wspomagania ;( Nie ma ktoś dobrej sztuki do sprzedania (cena nowego ok. 1000 zł!!!!)

 

No z tą rakietą to nie przesadzaj :lol: ja się z Uniaka 1.0 przesiadłem, który miał w książce pod pozycją przyśpieszenie wpisane: 'brak', a na nadmiar mocy nie narzekam :lol: choć ciągnie chyba lepiej niż Vectra ojca, która ma odpowiednik 1.8iS :wink: Cicha też nie jest - przy 6k RPM wyje jak nie wiem :lol: - żartuje - do 3k RPM jest cichutka.

 

Z kosztami musisz się liczyć - to są stare samochody - ja u siebie musiałem gumki z zawieszeniu pozmieniać (za to i geometrię zdarli ze mnie niemiłosiernie), do tego czeka mnie wymiana nagrzewnicy. Ale jak już wszystko się zrobi i będzie dbało to pozostanie tylko coroczna wymiana płynów.

 

Szukaj części na Allegro. A do serwisu najlepiej ze swoimi - nawet w ASO jest taniej niż u niektórych w warsztacie - o czym się przy okazji robienia zawieszenia przekonałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.