Skocz do zawartości

Kilka pytań o części!!!Prosze o szybką odpowiedz...


RHP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedalem swoje 750 e32 i stalem sie posiadaczem e34 525 glownie ze wzgledu na koszta utrzymania i mam teraz kilka pytan do posiadaczy e34

1) czy da rade wymienic przod w e34 na przod od e39 chodzi o grila lampy?i jak tak to jaki moze byc tego koszt i co jest potrzebne

2) zna ktos dobra firme i wmiare tania okolice Lubline ew WWA gdzie mozna obszyc skora samochod? wiem ze niska cena mija sie czasem z jakoscia ale moze jakies kompromisowe rozwiązanie da się znalezc

3)ma ktos schemat instalacj klimy w tym modelu chcial bym jakowa zamontowac oraz czy wie ktos jak zamontowac elektryczne szyby?

no i narazie to tyle pytan by bylo czekam na odpowiedzi moje gg 1049748 mail [email protected] ew tutaj na forum pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez taka 535 widzialem a w dodatku widzialem tez 750iL z 89roku tj e32 zrobiona na 7er z przedzialu 2003-.... koszt tej bety to okolo 32tys stoi w lbn w komisie samochodym mozna ja obejrzec na allegro i otomoto.pl

pozdrawiam i czekam na reszte odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli masz auto po faceliftingu (inna atrapa, maska przednia) to moim zdaniem ta wersja przodu ładniej wygląda od facjaty E39... jeśli masz E34 przed faceliftingiem to łatwo zmienić na tą nowszą...

P.S. czy naprawdę fajna jest taka hybryda jak W124 z przodem W210 lub E34 z przodem E39?

Jeśli chodzi o skórzaną tapicerkę to wolałbym zakupić w dobrym stanie oryginalne fotele i kanapę + boczki...można przy okazji mieć pełną elektrykę foteli + podgrzewanie...

...jest jedna firma godna polecenia ,która szyje skóry i naprawdę potrafią to ładnie zrobić: http://www.javacardesign.com/ ...mimo wszystko co oryginał to oryginał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) :duh:

 

2)

Jeśli chodzi o skórzaną tapicerkę to wolałbym zakupić w dobrym stanie oryginalne fotele i kanapę + boczki...można przy okazji mieć pełną elektrykę foteli + podgrzewanie...

 

I nawet taniej wyjdzie.

 

3) Niestety nie odpowiem - poprostu nie znam odpowiedzi. :oops:

 

Ale pomysł ze zmnieniem przodu z E34 na E39... :duh: Jest jedna taka, ale hmm... nie, nie to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem obszyć skórą siedzenia, ale dobry,a w dodatku znajomy tapicer mi odradzil , miał rację, szukałem oryginalnej skóry i znalazłem, liczyłem sie nawet z kosztami jej regenaracji (koszt w W-wie 500 zł) , ale trafiła mi się w b.dobrym stanie. Obszycie zrobisz za min 1200 zł w W-wie, do tego musisz doliczyc koszt skóry.

2. tematu lampz E39 nie poruszam, bo :duh:

3. załozenie klimy nie jest łatwe, powiem więcej, bardzo trudne, więc weź to przede wszystkim pod uwagę. schemat znajdziesz w linku u mnie na dole wpisując w wyszukiwarkę kilma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co lampy z E39 ??? tego nie zrozumiem ! Dla mnie to będzie porazka - odradzam :duh:

 

Zamontowanie klimy to podejrzewam nie jest prosta operacja , z szybami jesli ma sie schemat sprawa duzo prostsza jak wymontuje sie komplet z innej E34.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: wiec kupie komplet skory orginalnej znalazlem taki za 750zl:)

co do klimy chyba odposzce i przyciemnie szybki

a co do przodu to osobiscie bardziej mi sie podoba e39 a ze nie mam kasy na zakup tego sprzetu to myslalem ze tanim kosztem w miare tanim zrobie sobie chodz przod od e39;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.