Skocz do zawartości

e329 dziura w komorze koła zapasowego


520i

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie wymiana przewodu hamulcowego gumowego, pewnie bym tego nie zauważył....

Messenger_creation_92286311-7263-49D0-B6AC-F754EF81AC3A.png

w piątek popracy wycieczka 700 km do Minnesund do kolegi spawacza i wyszła taka dziurka....

IMG_20240914_115407.jpg

25cm na 30 cm...

teraz, wygląda tak:

IMG_20240914_170734.jpg

od dołu, dałem cynk w sprayu a kiedy wysechł, baranka ze sprayu.... jutro zakupię jakiś grubszy baranek i to opryskam porządnie...

Kolega pozpawał od dołu tak, że szlifować musiałem tylko ońcówki drutów spawalniczych......

w komorze, nic nie szlifowałem. tak zostanie nieoszlifowane..... Prysnąłem tylko cynk w sprayu, jutro prysnę drugą warstwę, i nałożę farbę oryginalną.....

została jeszcze do zrobienia druga dziura w komorze koła (jeszcze jej nie ma, ale wiem że wyjdzie)

Kiedy go kupiłem, w komorze koła, stała woda.....

Udrożniłem odpływ, akonserwowałem, no i na kilka lat wystarczyło..Niestety, rdza działa....

Muszę jeszcze zrobić otwór wylewowy, ale muszę kupić gumkę -zaślepkę

Edytowane przez 520i
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
15 godzin temu, fold napisał(a):

Przy akumulatorze mam swobodna rurkę, nie wiem od czego, wychodzi jakby przy nadkolu

W gumie uszczelniającej wlew masz na dole otworek, który powinien być połączony z rurką i ten przelew wychodzi normalnie w okolicy błotnika. Jak paliwo ścieknie przy tankowaniu to tam powinno wypłynąć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.