Skocz do zawartości

Nowy soft 07/2024.30


neokrk

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, tylko ASO potrafi zaktualizować soft który za żadne skarby nie chce się samemu zaktualizować ładując oba akumy i kasując błąd niespełnionych warunków do aktualizacji czy lepsze warsztaty od bmw też potrafią? W Gaździe wycenili tę usługę na 615zł brutto, głupie podłączenie kompa i wciśnięcie aktualizuj (jeszcze w trakcie okresowego serwisu Service Inclusive)..

Edytowane przez Markok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tak zrobię, zgłoszę się do Mobile Codersów z Katowic tak tutaj polecanych, auto dawno po gwarancji także rozumiem chęć zarobku, soft z 20 czy 21 roku dużo bajerów w aucie także jest po co aktualizować, ale cena tej nomen omen prostej czynności trochę zwala z nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M4R10 Codersi sobie cenią za aktualizację całego samochodu 1000zł netto, te ASO które mnie zwaliło z nóg to jednak taniocha, nie wspominając o wygodnym fotelu i nielimitowanej kawie w poczekalni. 🤣

Będę pewnie jednym z nielicznych który zapłaci taką kasę za pierdołę która absolutnej większości działa za darmo eh. Jak to mówią na Wielkopolsce, idźcie do chu*a z tą elektroniką w bmw. 🙄

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
14 godzin temu, Markok napisał(a):

@M4R10 Codersi sobie cenią za aktualizację całego samochodu 1000zł netto, te ASO które mnie zwaliło z nóg to jednak taniocha, nie wspominając o wygodnym fotelu i nielimitowanej kawie w poczekalni. 🤣

Będę pewnie jednym z nielicznych który zapłaci taką kasę za pierdołę która absolutnej większości działa za darmo eh. Jak to mówią na Wielkopolsce, idźcie do chu*a z tą elektroniką w bmw. 🙄

Duża część tych 'codersów' to też do pierwszego problemu.

Było u mnie sporo osób, którym wyleciały fake FSC (a było można zrobić to dobrze), albo po prostu zakodowani CAFD, bez zmian w FA i po update softu pewne rzeczy przepadły (np. dolozona kamera cofania czy inne, ktore mozna dodac w HO-WORT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
6 godzin temu, M4R10 napisał(a):

@luk_byd czy Ty gdzieś oficjalnie świadczysz swoje usługi? Jeśli tak, to podrzuć swoją wizytówkę.

Nie świadczę takich usług. 

Po prostu robie swoje auta, a czasem ktoś przyjedzie i za darmo coś komuś zrobie (jak ktoś mnie wkopie, jakiś dobry kolega)... pasja, hobby. Zawodowo zajmuje się czymś innym.

Edytowane przez luk_byd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gdybym się zajmował - to też nie pisałbym tak o konkurecji, bo źle to by o mnie świadczyło. Wiem że w tej branży (łącznie z chiptuningiem) jeden na drugiego psy wiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, luk_byd napisał(a):

czasem ktoś przyjedzie i za darmo coś komuś zrobie

Gdzie złożyć wniosek o zostanie Twoim dobrym kolegom? Są jeszcze wolne wakaty na te stanowisko? 😋
Żart, chyba już zostanę przy tym ASO skoro i tak raczej taniej nie znajdę, a jeszcze mogą wyjść jakieś kwiatki jak piszesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.