Skocz do zawartości

Wymiana zderzakow na m pakiet oryginalny przedlift e90


Siciar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat dobrze znany, jednak nie słyszałem, aby ktoś miał taki przypadek jak ja, może znajdzie się ktoś kto pomoże. Mianowicie wymieniłem zderzaki w e90 przedlifcie na zderzaki m pakietowe również w przedlifcie, dodatkowo zamontowane zostały slizgi tył, nadkola przód, oslona z adapterem, belka m pakiet tył (belka, ponieważ miałem wypadek i musiałem wymienic to odrazu zamówiłem m pakiet) oraz nowe wiązki do halogenow. Wszystko grało po założeniu póki nie depnalem i  od tamtej pory coś syukało pod maska z lewej strony ( w tamtej chwili myślałem że coś się poluznilo) zajechałem do mechanika po czym stwierdził że to przez ten m pakiet, ponieważ brakuje mi jeszcze pasa przedniego m pakiet. Pas ten ma sprawiać że ten zderzak będzie 1-2cm dalej i w tym jest problem ze obecny jest za krotki. Polapali mi na trytyki jak tylko mogli i znowu to samo w miescie ok, depnalem 150km/h znow zaczelo stukac. Czytałem fora nigdy nie słyszałem o tym problemie, więc zapytam zanim wymienię ten pas przedni (bo może okaze sie że i to nie pomoże). Czy miał ktoś taki problem, czy może to być przez pas przedni, czy może jakieś specjalne mocowanie musi być? Jeśli to pomoże stukanie słychać z lewej strony, jak wjeżdżam ostro w zakręt słychać też jakby koło o coś obcierało, sprawdzałem miedzy kołem a nadkolem jest dużo luzu nci tam nie wygląda żeby obcierało, więc właśnie najprawdopodobniej jest to od strony zderzaka. Dodam też jeszcze ze zostały zmienione zderzaki, progi ale bez zawieszenia m pakiet, może to też ma jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.