Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-bmw-5-520d-f10-luxury-line-full-opcja-automat-ID6GcKCZ.html
 

 

witam

mam pytanie dot wyposażenia. Czy wie ktoś może na jak długo wystarcza w f10 adaptacyjne zawieszenie? Po jakim czasie średnio zaczynają lać i trzeba wymienić? Domyślam się że to wszytko zależy od stylu jazdy, ale chodzi mi orientacyjnie, czy 200 czy bardziej 400 tys. I jak z osią skrętną? Ma ktoś to może w swojej i opowiedziałby jak wrażenia? I czy jest to awaryjne? Szczerze to wolałbym bez tych dwóch elementów wyposażenia ale rynek jest jaki jest, a sztuka z ogłoszenia jest nieźle wyposażona. Raz widziałem filmik jak f01 jechała cały czas bokiem bo miała uszkodzony moduł skrętnej osi i trochę się obawiam że to drogie udogodnienie.

 

mam w planach na dniach podjechać obejrzeć, ale kawałek mam więc wstępnie pytam tutaj. 
 

pozdrawiam 

Edytowane przez Dawid4418
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

258 tys to ostatni i jedyny zapis w PL ze stycznia 2024 Do 2018 serwisowany w Belgii. O)d tego czasu przez 6 lat nie wiadomo gdzie... Jak widać po zdjęciach długo się sprzedaje.

Dane do CEPIK niewłaściwe.

Kup raport z Autobaza na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 można teraz przez mobywatela sobie sprawdzić historię po samej rejestracji która jest na zdjęciach i vinie, nie potrzeba pierwszej daty rejestracji. Autodna nie wykazało żadnych szkód.

Wzbudziło moje zainteresowanie bo aktualny właściciel ma je od 4 lat, przebiegi po 15 tys rocznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W Autodna to możesz sobie sprawdzać...

Autobaza za to widzi historię zdarzeń i wiele więcej dla tej F10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2024 o 08:23, Ponta napisał(a):

Ty się zapytaj kiedy rozrząd robił.

To jest dobre pytanie, ale z tego co oglądam, to przy takim przebiegu powinien być dawno wymieniony, ale masz rację dopytam. Sporo też pisze że przy 260 nawet go nie słychać. Jest to możliwe ?

Edytowane przez Dawid4418
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.