Skocz do zawartości

G20 2024 330i Xdrive M-Sport Portimao, oklejony w satynie


Rekomendowane odpowiedzi

Auto świeżo odebrane i odrazu oddałem na oklejanie folią w satynie. Dach i klamki folią na czarno. Szyba i inne elementy zabezpieczone powłoką ceramiczną. Wnętrza również zabezpieczona folią.

1.jpeg

IMG_0731.jpeg

IMG_0734.jpeg

IMG_0736.jpeg

IMG_0737.jpeg

IMG_0739.jpeg

IMG_0742.jpeg

IMG_0743.jpeg

IMG_0745.jpeg

IMG_0747.jpeg

IMG_0749.jpeg

IMG_0751.jpeg

IMG_0752.jpeg

IMG_0754.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolorystycznie zupelnie nie moja bajka ale za merino zawsze plusuje.

Chyba bardzo lubisz niebieski kolor? 😉

Z ciekawosci - po co te cale oklejanie, folie, powloki ceramiczne na 330i? Zamierzasz uzytkowac to auto 10 lat czy dla kolejnego wlasciciela?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamjttk napisał(a):

Kolorystycznie zupelnie nie moja bajka ale za merino zawsze plusuje.

Chyba bardzo lubisz niebieski kolor? 😉

Z ciekawosci - po co te cale oklejanie, folie, powloki ceramiczne na 330i? Zamierzasz uzytkowac to auto 10 lat czy dla kolejnego wlasciciela?

No lubie kolor niebieski, gdyby nie to bym nie wybrał portimao. A niebieskie wnętrza bo chcę żeby był inny, a czarne lub brązowe to wszyscy mają. I uwierz mi, ta niebieska skóra w realu jest niesamowita 🙂

Całe oklejanie bo lubię ten kolor satyn, oryginalny lakier Frozen kosztuje 22000zl, i tak trzeba później dodatkowo płacić za zabezpieczenie tego lakieru. To czemu nie wybrać Portimao za 5000zl, i oklejać całe, i płacić tą samą sumę co sam kolor Frozen? w efekcie oklejone auto w satynie nawet ładniej wygląda niż oryginalny Frozen.

Nie często wymieniam samochód więc myślę że będę go mieć przynajmniej 7 lat, a nawet jeżeli dobrze trzyma to czemu nie 10 lat? Więc na pewno ta folia jest dla siebie a nie następnego właściciela 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.