Skocz do zawartości

gwizd z okolicy prawego podszybia


michalx430d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od 1,5 jestem użytkownikiem BMW x430d postanowiłem dołączyć do forum gdyż mam poważny problem, którego nawet serwis nie potrafi rozwiązać. Mianowicie przy prędkości około 120 km pojawia się gwizd z okolicy prawego podszybia. Po próbach samodzielnego usunięcie odgłosów próbowałem za pomocą taśmy izolacyjnej oklejać poszczególne listwy itd przedniej szyby drzwi relingów. Po oklejeniu każdego nowego miejsca jazda próbna i nic. Poddałem się i postanowiłem oddać auto do serwisu tam panowie postanowili na pierwszy ogień rozebrać deskę rozdzielczą gdyż podobno ten gwizd pochodził z nieszczelności na parowniku. Niestety to nie to. Następny trop to za pomocą dodatkowego kawałka uszczelki panowie ograniczyli przepływ świeżego powietrze po prawej stronie podszybia trochę pomogło przesuwając gwizd do wyższej prędkości 😞 Niestety problem cały czas jest. Czy ktoś ma pomysł co to może być ? dodam że jak zaklejam taśmą wloty powietrze (pionowe po prawej stronie podszybia to gwizd prawie ustaje ale chyba nie oto chodzi aby te otwory były zaklejone taśmą. Odmuchałem kompresorem już chyba wszystko co było można. Jakieś pomysły ?

IMG_2273.jpg

Edytowane przez michalx430d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.