Skocz do zawartości

Nie działający system PDC E60


alanjot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj jestem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem e60 535d. Jest kilka drobnostek do roboty a to jedna z nich: PDC

Nie działa mi cały system klikając przycisk mruga na nawigacji wyświetla menu systemu PDC i też nic nie reaguje na nim. 
Sprawdziłem na zapalonym aucie czujniki (7/8 z nich „pykało” czyli w teorii 1 przedni środkowy czujnik jest do wymiany) 

Wystarczy znaleźć po numerach odpowiednik, wstawić go w miejsce starego i będzie cały system chodził jak należy? Czy trzeba wymieniać całe wiązki i komplet np. przednich? 
W razie w mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak sprawdzić gniazda tych czujników czy wiązki są uszkodzone czy działają jak należy? 
 

Dziękuję wam za pomoc, będzie pewnie więcej postów odnośnie tej maszyny 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to będę sprawdzał ale tak czy siak czujnik muszę kupić bo tak twardo siedział przy wyjmowaniu jakby był zaklejony że go urwałem w pół, pytanie teraz czy szukać pod kolor co ciężko o ori czy można inny kolor malować czy to ma wpływ na działanie. Chyba że zamienniki z allegro też działają ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem na używkę ten jeden po czym okazało się że inne nie działają ale tu już był problem z przewodem w głównej wtyczce bo się najzwyczajniej przerwał, zlutowane teraz wszystkie podłączone i system działa jak należy. 
Dziękuję za pomoc, btw czemu tutaj udzielając odpowiedź muszę czekać kilka dni aż administracja potwierdzi 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.