Skocz do zawartości

G70 750E


Jacek C.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W marcu 2024 kupiłem nowe 750E i cos jest nie tak z samochodem. Od nowości potrafił szarpnąć przy odpalaniu silnika spalinowego i szarpał przy zmianie biegów oraz przenosił mini drgania na nadwozie. Po 1500 km okazało się że zerwana jest poduszka silnika więc wymienili dwie na gwarancji. Przestał mocno buczeć ale dalej szarpał. Po długich jazdach testowych doszli do wniosku że trzeba wymienić skrzynię biegów i wszystkie hamulce (tarcze i klocki) bo są krzywe, przebieg 5500 km. Samochód dalej potrafi szarpnąć ale nie zawsze i tak jakby przez zawieszenie silnika przenosił mini drgania na nadwozie ale tylko przy ostrym przespieszaniu z niskiej prędkości. Co o tym sądzicie i mam pytanie czy jest ktoś z centralnej Polski kto ma taki samochód żeby porównać bo może one tak mają i zbyt dużo oczekuję od nowej 7. wcześniej jeździłem G11 730D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gwarancję to goń Aso do roboty. Kolega ma 740d i to auto jest naprawdę świetne,komfortowe i na ten moment bezproblemowe. 
 

przede wszystkim ja bym zwrócił uwagę na geometrię zawieszenia bo często nowe auta miewają z tym problem. G70 to bardzo ciężki samochód i nowy model i jak wiadomo z przeszłości bywają problemy wieku dziecięcego. Na jakieś poważne awarię jest chyba za wcześnie z racji na przebieg… z drugiej strony może to ten nieszczęsny xdrive? 
Jeśli nie aso to zgłoś się z tym problemem może do mobilecoders. Ogarniają chłopaki wiele tematów tak jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.