Skocz do zawartości

Czas oczekiwania


rlapin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bodaj 115 ale zamówienie z ostatnich dni marca i już dwa razy przesunięty termin . Chyba ma się robić jakoś po 15.10 i koło połowy listopada odbiór, co mi zupełnie nie pasuje, bo po miesiącu od razu przeskakuje rok i minus 10% na cenie + sprzedaż mojego auta też się przesunie i podwójna strata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2024 o 20:30, macste napisał(a):

Super timing, gratki.

Dzięki, odbiór był ustalony na końcówkę listopada. Mega zaskoczony byłem informacją, że już jest. Na poprzedni samochód również czekałem krócej niż dealer obiecywał. Jestem więc pozytywnie zaskoczony marką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2024 o 13:05, maxox napisał(a):

Ja mam bodaj 115 ale zamówienie z ostatnich dni marca i już dwa razy przesunięty termin . Chyba ma się robić jakoś po 15.10 i koło połowy listopada odbiór, co mi zupełnie nie pasuje, bo po miesiącu od razu przeskakuje rok i minus 10% na cenie + sprzedaż mojego auta też się przesunie i podwójna strata

Zaczęli Ci zgodnie z terminem produkować samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, muszę zadzwonić, a wyczuwam już zniecierpliwienie moimi telefonami, tylko oni chyba nie biorą pod uwagę, że ktoś ma swoje plany i swoje straty przez ich opoznienia, ja jak się spóźnię wobec klienta to rekompensata i przeprosiny, a tu jakby święta krowa której wszystko wolno

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maxox napisał(a):

Ja mam stosunkowo krótki lont, więc za chwilę im powiem żeby sobie w ucho wsadzili to auto i zrezygnuje

Niestety, traktują Europę powoli jak 3ci kraj pod kątem obsługi klienta.... przykre. W US od zamówienia 3ki do odbioru to często 4-6 tygodni.... ja czekałem na przyznanie slotu produkcyjnego prawie 3m-ce... dramat. Gdyby mi nie zależało na tylko i wyłącznie 340 to bym poszedł do konkurencji właśnie przez to traktowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maxox napisał(a):

Ja mam stosunkowo krótki lont, więc za chwilę im powiem żeby sobie w ucho wsadzili to auto i zrezygnuje

Może ktoś przeczyta twoje posty w innym wątku i będzie miał nowe m340i do odstępienia.

10 godzin temu, macste napisał(a):

Niestety, traktują Europę powoli jak 3ci kraj pod kątem obsługi klienta.... przykre. W US od zamówienia 3ki do odbioru to często 4-6 tygodni.... ja czekałem na przyznanie slotu produkcyjnego prawie 3m-ce... dramat. Gdyby mi nie zależało na tylko i wyłącznie 340 to bym poszedł do konkurencji właśnie przez to traktowanie.

Tylko trzy miesiące?  Ja czekalem pięć. Rozważałem anulowanie w czerwcu, ale tak na prawdę to nie było za bardzo innej alternatywy uwzględniając gabaryty auta, cenę i osiągi, bo dopiero niedawno pojawiło się nowe S5.

U mnie to wyglądało tak (G20 M340i):

Zamówienie:  15.02 (LCI1)
Planowany termin wydania: 10.08 
Konwersja LCI2: 10.06 + zmiany w konfiguracji 20.06
Wyprodukowany: 1 tydzień sierpnia, w porcie 10.09, w salonie 24.09
Odebrany na początku października
Łącznie ponad siedem miesięcy od zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kamil199 napisał(a):

Może ktoś przeczyta twoje posty w innym wątku i będzie miał nowe m340i do odstępienia.

Tylko trzy miesiące?  Ja czekalem pięć. Rozważałem anulowanie w czerwcu, ale tak na prawdę to nie było za bardzo innej alternatywy uwzględniając gabaryty auta, cenę i osiągi, bo dopiero niedawno pojawiło się nowe S5.

U mnie to wyglądało tak (G20 M340i):

Zamówienie:  15.02 (LCI1)
Planowany termin wydania: 10.08 
Konwersja LCI2: 10.06 + zmiany w konfiguracji 20.06
Wyprodukowany: 1 tydzień sierpnia, w porcie 10.09, w salonie 24.09
Odebrany na początku października
Łącznie ponad siedem miesięcy od zamówienia. 

3 miesiące do przyznania slotu produkcyjnego (nie produkcji):

Zamówienie: koniec czerwca

Produkcja:  połowa grudnia

Odbiór: koniec marca

Całość 9 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kamil199 napisał(a):

Może ktoś przeczyta twoje posty w innym wątku i będzie miał nowe m340i do odstępienia.

Tylko trzy miesiące?  Ja czekalem pięć. Rozważałem anulowanie w czerwcu, ale tak na prawdę to nie było za bardzo innej alternatywy uwzględniając gabaryty auta, cenę i osiągi, bo dopiero niedawno pojawiło się nowe S5.

U mnie to wyglądało tak (G20 M340i):

Zamówienie:  15.02 (LCI1)
Planowany termin wydania: 10.08 
Konwersja LCI2: 10.06 + zmiany w konfiguracji 20.06
Wyprodukowany: 1 tydzień sierpnia, w porcie 10.09, w salonie 24.09
Odebrany na początku października
Łącznie ponad siedem miesięcy od zamówienia. 

Mam nadzieję, że zadowolony 😀

Dawaj fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, macste napisał(a):

3 miesiące do przyznania slotu produkcyjnego (nie produkcji):

Tak, dobrze Cię zrozumiałem. To u mnie później był slot, a szybciej produkcja, bo jeszcze w czerwcu nie wiadomo kiedy dokładnie będzie wyprodukowany samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kamil199 napisał(a):

No jasne, ja jestem mega zadowolony. Wrzucę też fotki wnętrza później i może założę też wątek 😄 

 

IMG_0615.thumb.jpg.39cc3d0bbaf794e2c9f2a675db1753e1.jpgIMG_0614.thumb.jpg.fe38b36ab53e0e3347a45404d6e52993.jpg

Super, Skyscraper mi się zaczął podobać, jeden kolega zrobił folię matt na M3, bajka. Z tego co widzę masz fajną kierę 😀 wnętrze się przyda...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maxox napisał(a):

A czy ktoś coś wie o modernizacji zawiasu lci2? Jest ktoś że standard zawiasem m pakietowym w lci2?

54 minuty temu, maxox napisał(a):

https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=2125565

Tu ktoś chciał kupić 4 cabrio MY24 vs MY25 na standard zawiasie M i jak jechał tą starszą, to myślał, że coś nie tak z nią, bo było twardo i nieprzyjemnie, a w tej 25r było ok. Może faktycznie coś zmieniono w zawieszeniach

Tutaj Ci niestety nie odpowiem, bo mam adaptacyjne. I na comforcie i 19" oponach P4S (bez RF) to jest bardzo komfortowo. Nawet mi się jeździ dużo bardziej komfortowo niż poprzednich samochodem na 18", co jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Ale podbijam temat, pewnie już też ktoś odbierał ze standardowym zawiezeniem. 

1 minutę temu, macste napisał(a):

Super, Skyscraper mi się zaczął podobać, jeden kolega zrobił folię matt na M3, bajka. Z tego co widzę masz fajną kierę 😀 wnętrze się przyda...

Postaram się wrzucić jak najszybciej, no kiera nowa mi mega pasuje. Zresztą ta w LCI też nie była zła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.