Skocz do zawartości

E90 330xd 2008, VIN: WBAVD91070F006465


Rekomendowane odpowiedzi

ciężko znaleźć kilka lat świeższe auto z dużym dieslem z takim przebiegiem, co dopiero auto które ma 16 lat.. rozrząd w takim aucie wytrzymuje 250-300tyś, tu już jest po wymianie co powinno zapalić czerwoną kontrolkę odnośnie prawdziwości przebiegu. W tej cenie auta mają raczej 400tyś a nie 187 :classic_cool:
dokumentacja pokładowa z salonu wyszła w języku rumuńskim więc wątpię w salon polska. Straszny golas po vin

  • Lubię to 1
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu od nowości auto 14 letnie które ma 100 tys przebiegu i o czym to świadczy.. ? 

VIN zdekodowałem, widziałem info o języku rumuńskim co faktycznie dziwnie wygląda. Bardziej mnie interesuje historia w BMW.

Historii Pojazdu tez nie można sprawdzić bo data rejestracji jest błędna.  Z pewnością jest trochę wątpliwości na dzień dobry dlatego szukam wsparcia 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sprawdź historię w mobywatel, nie potrzeba daty pierwszej rejestracji. Tapicerka to jakaś własna inwencja twórcza bo seryjnie był materiał a takie coś w e90 chyba nie występowało wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie wiedziałem że w mobywatelu można sprawdzić też historię bez daty.

To co udało mi sie ustalić - samochód jest faktycznie z Polski, kupiony przez aktualnego właściciela w FUSie w Warszawie. Przebieg realny, serwis tylko ASO ale od 4-5 lat prawie niejeżdżony. Niestety auto miało dwie szkody. Jedna bardzo drobna - błotnik przód, a druga przerysowany cały bok i tutaj sprawa wygląda gorzej bo - nie wnikając na razie jak mocne to było przerysowanie - zaczyna wychodzić ruda na tej stronie...

Tarcze +klocki są do wymiany ale pewnie jeszcze inne rzeczy wyjdą, to wiadomo.

Edytowane przez jarekf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 12.06.2024 o 15:02, nomad66 napisał(a):

ciężko znaleźć kilka lat świeższe auto z dużym dieslem z takim przebiegiem, co dopiero auto które ma 16 lat.. rozrząd w takim aucie wytrzymuje 250-300tyś, tu już jest po wymianie co powinno zapalić czerwoną kontrolkę odnośnie prawdziwości przebiegu. W tej cenie auta mają raczej 400tyś a nie 187 :classic_cool:
dokumentacja pokładowa z salonu wyszła w języku rumuńskim więc wątpię w salon polska. Straszny golas po vin

Była akcja z tanimi i ubogimi 330xd. Zlecenie rumuńskiej policji, które coś nie wypaliło

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.