Skocz do zawartości

Zapachy w aucie


Tomasz73

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z tymi zapachami do auta montowanymi w schowku. Zamontowałem 2 różne zapachy, włączyłem je w ustawieniach i.....NIC. Ani ja , ani nikt z moich pasażerów nie czuje żadnego zapachu. Trzeba coś jeszcze uruchomić? Przypuszczam, że nosy mamy sprawne 🙂 🙂 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic nie czuć - także mam dwa zapachy (coś Gold i coś Blue). To musi być taki ogólnie skaszaniony ficzer, bo w siódemce też nie czułem 

Edytowane przez maciek_w

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 11.06.2024 o 19:54, maciek_w napisał(a):

U mnie też nic nie czuć - także mam dwa zapachy (coś Gold i coś Blue). To musi być taki ogólnie skaszaniony ficzer, bo w siódemce też nie czułem 

Ja mam już drugi komplet zapachów. U mnie czuć mocno. Na tyle ze z 3 musiałem zmniejszyć na 1, bo było zbyt intensywne dla dzieci. Kiedyś byłem sceptyczny do opcji ale dostałem ją z dobrem inwentarza w aucie stockiwym i po roku dopiero zacząłem używać.

Zakladam ze w menu są widoczne i uruchomiliście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomasz73 napisał(a):

Tak widoczne. Uruchomione...nawet na 3. Najpierw jeden, jak nie było czuć, to włączyłem drugi. Ciągle nic nie czuć..wyłączyłem nawet tą jonizację, sądząc,  że to coś da, ale nic.

Tak samo u mnie. Włączone razem z jonizacją, poziom intensywności ustawiony na 3. Nic nie czuć

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aromatyzer orygilany to jest jeden wielki niewypał. Mam u siebie trzy X5, Jedna z 2019, 2022 i 2023 i żadnej zapach nie działa zadawalająco. PO 4 wymianach zapachów dałem sobie z tym spokój i teraz używam innych zapachów.

Te zapachy z aromatyzera są owszem wyczuwalne ale w naprawde znikomym stopniu.

Cena zapachów zabija samą zabawę. hehhe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie zapachy polecacie? Eksperymentowałem z różnymi - chyba najmniej powodów do narzekania dają te ludziki z Shell. Mogłyby dłużej "działać", ale same zapachy są przyjemne, mają dobrą intensywność i nie drażnią

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od lat nie korzystam z żadnych zapachów w pojeździe. Do tego zawsze na myjniach uprzedzam żeby nie stosowano żadnych "plaków" (jako ogólne określenie tego typu produktów, a nie marki od której potoczne określenie się wzięło. Dobre myjnie mają środki bezzapachowe.

Miało to dla mnie sens 20 lat temu, przy używanych, starych i zaniedbanych autach. Przy nowych ... kompletnie - dla mnie osobiście - zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.