Skocz do zawartości

[E39] Listwy Shadow Line / M-Pakiet


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Po pierwsze, wypadałoby się przywitać, bo z tym postem zwlekałem już od 11/2021, a więc od zakupu auta, ale zawsze coś.

Przechodząc do rzeczy, mam swojego pacjenta(/pacjentkę), E39 530i z nieco ponad 24 latami na karku oraz przebiegiem coś ponad 370 tysięcy, i jak auto wewnątrz jest w naprawdę dobrym stanie, tak wszelkie dekory zewnętrzne to tragedia (odkształcone, wyblakłe od słońca) dlatego przy obecnym inwestowaniu w autko doszedłem do wniosku, że trzeba je wymienić. Problem pojawił się jednak z doborem nowych listew drzwi, ponieważ auto z VINu posiada:

S337 | M-Sports Package
S339 | Shadow Line
S715 | M Aerodynamic Package

Obecne listwy to typowe dla shadow-line, czarne matowe, jednak zarówno na portalach aukcyjnych jak i w katalogach BMW znajdują się zestawy doposażenia w listwy z logiem ///M.
Dodatkowo, sądząc po zakładce/grupie części "Wyposażenie", było więcej niż trzy czy cztery podstawowe wersje, a szczególnie kiedy spojrzymy na 51132695681 oraz 51132695682.

W takim wypadku jakie był warunki żeby listwy w E39, konkretnie sedanie z 05/2001, miały logo M Power?

Z góry dziękuję za odpowiedź 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.