Skocz do zawartości

BMW F11 LCI 2016 rok - upgrade audio ze standardowego Stereo


Szycha

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Tak jak w temacie najprawdopodobniej mam podstawową wersję audio (brak tweeterów). Czyli z tego co rozumiem nie ma również głośnika centralnego (ani pociągniętej do niego wiązki) oraz wzmacniacza.

Gra to - słabo.

Chciałbym zrobić upgrade we własnym zakresie ale nie bardzo wiem, którą opcję wybrać.

1. Widziałem używane zestawy HK po demontażu ze wzmacniaczem i wszystkimi głośnikami - cena około 3000.

 

2. Myślałem też, żeby wymienić jedynie głośniki w drzwiach, dołożyć tweetery i ewentualnie wymienić woofery pod siedzeniami (nie wiem czy radio pociągnie coś lepszego czy trzeba już dokładać wzmacniacz).

Jeżeli według was ta opcja jest ok to na jakie głośniki proponujecie wymianę?

 

Nie chciałbym wydawać milionów monet bo audiofilem nie jestem - chciałbym zauważalnej poprawy dźwięku, podniesienie głośności i basu.

Czytałem w postach, że trzeba przekodować radio - przy zmianie na zestaw HK tak ale czy po wymianie jedynie głośników jak pisałem wyżej również to coś poprawi??

Nie wiem jaką mam wersję radia ale NBT Evo to raczej nie jest - oznaczenie z softu to NBT_O16255A.

Chyba, że macie jeszcze inne propozycję co wymienić lub dołożyć??

 

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki co zrobić, od czego zacząć itp.

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.