Skocz do zawartości

X3 E83 2.0d działa podświetlenie ale brak grafiki


gacek007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość 😄

Po uruchomieniu zapłonu ekran nawigacji otwiera się, ale niestety jest czarny. I miga podświetlenie. 
Znalazłem podobne problemy na forum, ale w tamtych wypadkach ekran jest całkowicie martwy, więc wydaje mi się, że to jakiś inny problem, bo ten daje jakieś oznaki życia. 
Ekran na ogół wygląda tak:

image.thumb.png.c4f58d01bd7442544d19b452347b9879.png

I delikatnie zmienia się podświetlenie na jaśniejsze bądź ciemniejsze.

Kilka razy zdarzyło mi się, ze pojawiło się logo BMW, po czym ekran z powrotem stał się taki jak na zdjęciu powyżej. 

>>1.00<<

Dzisiaj jak chciałem nagrać filmik jak to wygląda zdarzyła się jeszcze inna rzecz, mianowicie pojawiło się logo bmw, system uruchomił się i pojawiło się jakieś menu, po czym zaczął się resetować i tak w kółko, jak na filmiku:

INSTA pokazuje błąd A468, rozbiorę to dzisiaj i sprawdzę czy wszystkie wtyczki są poodciskane. Ma ktoś jakiś pomysł jaka może być inna przyczyna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

INSTA to taki program do wrzucania fotek, więc nie wiem, co Ci pokazał 🙂 A jak ISTA pokazuje A468, to oby to były kabelki.

 

Spróbuj zainstalować menu na nowo, ale wróżę raczej wymianę komputera nawigacji... 😞

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.