Skocz do zawartości

Czas dostawy od Vin


kiszczak

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, JuRik99 napisał(a):

Max miesiąc

Co za bzdura... VIN oznacza tylko status 150 i do samej produkcji może dojść nawet za miesiąc... 

Generalnie czekałbym na informację od handlowca kiedy auto osiągnie status 165 - od tego momentu liczyłbym 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, scooterek napisał(a):

Co za bzdura... VIN oznacza tylko status 150 i do samej produkcji może dojść nawet za miesiąc... 

Generalnie czekałbym na informację od handlowca kiedy auto osiągnie status 165 - od tego momentu liczyłbym 3-4 tygodnie.

Pisałem o swoim przypadku także dlaczego miałaby to być bzdura? 🙂 Równy miesiąc, dealer Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

mam pytanko, bo widzę że cana bazowa silnika xdrive23i wzrosła do 216000 w standardzie jest powiększony bak i eSIM, jak to będzie przy płaceniu przy odbiorze. Dealer coś mówił o max wzroście 3% ale ja nigdzie nie widzę takiego zapisu w umowie. Jedynie wzrost vatu itp. 

Jakie macie doświadczenia w tej sytuacji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2024 o 11:45, scooterek napisał(a):

Jeśli cena wzrośnie to do 3% wartości auta to pokrywasz to Ty, wszystko co powyżej tej kwoty bierze na siebie BMW.

W mojej umowie nie ma takiego zapisu o 3% 

Ok, mam już wiedzę jak jest w moim przypadku tj. w podwyższonej cenie jest eSIM, ( nie miałem ) ,,system asystujacy kierowcy PLUS,, ( nie miałem ) miałem ,,przygotowanie do wersji asystenta kierowcy PLUS,, Powiększony bak jest w standardzie.

Ponadto mój dealer zachował się super z cena pakietu serwisowego. Można powiedzieć że w moim przypadku wyszedłem na zero zyskując dodatkowe opcje.  

Edytowane przez Franek Dolas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.