Skocz do zawartości

Amortyzatory przód + tył E39 530i M-technic II


Arinven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jakie amortyzatory wkładać pacjent e39 530i 2001r m-technic II (S705A) Po nr win WBADT61000CE58890 wychodzi że na tył nie ma zamienników patrzyłem na stronie: "częścidobmw.pl".

Ogólnie to chciałbym włożyć tam jakiś dobry zamiennik żeby prześwit zachować w oryginale no i sztywność. Oryginały na przód są po 1.5k za gołą sztukę... zamienniki to niby Monroe 742028sp/ 742029sp i cena za sztuke jest do przełknięcia bo około 400zł tylko pytanie czy to coś wartego uwagi. Na Internecie widziałem też że wkładają do sportowego zawieszenia Sachs 556 834  ale na wykazie zamienników ich nie widziałem pytanie dlaczego? Czy skok się różni, nigdzie parametrów (skoku) nie moge znaleźć żeby porównać. Chciałbym poznać opinie kogoś obeznanego w temacie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
3 godziny temu, Arinven napisał(a):

Na Internecie widziałem też że wkładają do sportowego zawieszenia Sachs 556 834  ale na wykazie zamienników ich nie widziałem pytanie dlaczego?

Dlatego, że kilka lat temu SACHS ze względu na względy zmienił nomenklaturę i przestał rozróżniać M-tech I vs M-tech II i do zawieszenia typu M-tech jest jeden amortyzator tzw. wzmocniony 556 834 - przód oraz 170 857 - tył. Jednak sprawdź sam, zapytaj jeszcze pięć razy, części są drogie, co prawda kiedyś sam zgłębiałem temat, ale mogłem się pomylić. Pamiętaj, że wchodzą tam krótsze odboje ! Na pewno na przód, tył już nie szukałem.

Sachs znajdziesz w katalogu aftermarket_zf_com.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ponta napisał(a):

Bilstein i Sachs mają normalnie amory do Ciebie.

Czu mógłbyś modelami powiedzieć który bilstein do mnie podejdzie, a z sachsa to ten model co kolega poniżej napisał 556 834?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.