Skocz do zawartości

Aktualizacja 22-07, czy ktoś ja instalował i jest zadowolony...


apko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem informację o dostępności aktualizacji 22-07, zawierającą miedzy innymi poprawkę "dostosowanie sygnału ostrzegawczego".

W zawiłym opisie jest informacja, że w przypadku powtórnej interwencji asystenta pasa ruchu, jest emitowany sygnał ostrzegawczy. Począwszy od trzeciej interwencji w ciągu kolejnych trzech minut, przy każdej interwencji sygnał ostrzegawczy wydłuża się o dodatkowe dziewięć sekund i tak dalej... Chyba taka kara 🙂

Opis jest przerażający, coś ma piszczeć 9 sekund i dłużej ? Da się to eksploatować lub wyłączyć? Większość łuków ścinam więc asystent ciągle się przywala do mojego stylu jazdy - więc wyłączyłem szarpanie kierownicą, ale nie wyobrażam sobie, że coś ma na mnie piszczeć za karę ...

Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?

Edytowane przez apko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i faktycznie moja pomyłka, nowa wersja ma numer 03/2023.67 z takim dodatkowym opisem: "The new BMW Remote Software Upgrade Version 22-07"

Ciekawe, że masz inną nowszą a mi proponuje starszą. Może one muszą po kolei być instalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jarsonik napisał(a):

ja mam 07/2020,54 i info, ze brak dostepnego software upgrade 😞

Podejrzewam że z racji i masz tak starą wersję to nie masz dla swojego pojazdu udostępnionej najnowszej poprawki poprzez Software Update MyBMW. Pozostaje Ci wizyta w Serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2024 o 17:20, Jarsonik napisał(a):

ja mam 07/2020,54 i info, ze brak dostepnego software upgrade 😞

Może to zależy od wersji wyposażenia samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2024 o 11:01, apzs napisał(a):

A tu post o jednak nowszej niż ta która u mnie widnieje, jednak nadal inaczej numerowana niż Twoja:

 

U mnie wczoraj zainstalowała się wersja 03/2024.47. Nie zauważyłem żadnej zmiany pod względem funkcjonalności systemu w samochodzie. Natomiast straciłem jedną rzecz - AppleWatch przestał wibrować przy informacji, że samochód zablokował się po odejściu 

 

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.