Skocz do zawartości

BMW G01 USA-EU


GabiBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam G01 już w Polsce z USA niby przerobione na europejskie warunki. Okazało się jednak, że jest problem z kierunkowskazami bo zewnętrzne wcale nie działają.

Myślałam że ogarnie mi to każdy elektryk ale okazało się że nie bo lokalny fachowiec nie ma schematów do BMW a podobno musi jakieś dodatkowe przewodu dołożyć

Możecie pomóc w uzyskaniu takiego schematu podłączenia tylnych kierunkowskazów z jakimś modułem z przodu po prawej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry

Przy okazji wątku konwersji z USA do EU dotyczącego również mnie ☺️  chciałem serdecznie poprosić, zapytać czy jest możliwość zamieszczenia linku w temacie zamkniętym "Instrukca PL BMW G01" lub gdziekolwiek indziej  takiej samej tylko do modelu LCI czyli od 2022r? Bardzo by się przydała zwarzywszy na to, że nawet aplikacja BMW Guide jest tylko w j. angielskim do modelu z VIN USA🙁 Domyślam się, że mogą być bardzo podobne, ale szukając informacji chociażby serwisowych i powołując się na ich źródło chciałbym mieć pewność, że szukam konkretnie do tego modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij aplikację BMW Driver's guide (oficjalna aplikacja BMW). Znajdź na otomoto ogłoszenie z VINem samochodu najbardziej zbliżonego wyposażeniem do Twojego. Wpisz VIN do aplikacji i już masz. Możesz także z aplikacji zapisać plik pdf.

Edytowane przez pulower
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, podepnę się 

Ściągnąłem ze stanów X3 m40i - po konwersji u Pietka w Osiecznej jest błąd "klucz" bład napędu którego on nie mógł skasować. Czy przy tym błędzie moc auta jest ograniczona - bo strasznie muli? Ma ktoś wiedze o tym? 

A przesiadłem sie z F10 535i i kurde ta  jedzie jakby miała 100km. Umawiam sie do ASO bo Mobilecoders mogą mnie zdiagnozoawać pod koniec wrzesnia 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie. W idrivie tylko pisze, że jest coś sopane. Żeby poznać szczegóły podłączasz pod kompa i odczytujesz kody błędów. To one mówią co jest nie tak. 

Pietek nie wysłał ci gdzieś listy błędów? Zawsze tak robię, żeby właściciel wiedział co ma naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 8.07.2024 o 12:10, daku3 napisał(a):

Dzień dobry

Przy okazji wątku konwersji z USA do EU dotyczącego również mnie ☺️  chciałem serdecznie poprosić, zapytać czy jest możliwość zamieszczenia linku w temacie zamkniętym "Instrukca PL BMW G01" lub gdziekolwiek indziej  takiej samej tylko do modelu LCI czyli od 2022r? Bardzo by się przydała zwarzywszy na to, że nawet aplikacja BMW Guide jest tylko w j. angielskim do modelu z VIN USA🙁 Domyślam się, że mogą być bardzo podobne, ale szukając informacji chociażby serwisowych i powołując się na ich źródło chciałbym mieć pewność, że szukam konkretnie do tego modelu. 

Umieściłem instrukcję G01 LCI w temacie zamkniętym.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Byłem w Aso w Poznaniu. Podłączyli bunie itd i stwierdzili ze mi nie pomogą z tym błedem bo jest odgórny nakaz BMW nie ingerować w system aut sprowadzanych z USA, ponieważ w ten sposób BMW chce walczyć z importem swoich aut używanych ze stanów 🤢 WTF ? Ogólnie z serwisantem który ją podłączył gadałem i mówił ze konwersja była źle zrobiona 👿 Umówiłem sie do Mobilecodrs którzy od razu mi gadali ze konwersje zrypał Pietek 🥵 ale wezmą mnie dopiero na koniec września. Jak widać żeby robić konwersje w tych autach trzeba jednak mieć wiedze na ten temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak masz czas i kabel to pisz na prive  zobacze co mu jest.

No niestety wybór osoby do konwersji jest dość ważny. No i juz na pewno nie brać takiej, która później nie ma ochoty poprawiać 😞

 

Co do ADO to lecą w ciula grybo z autami z USA. Tam te auto normalnie mają akcje serwisowe u nas już nie. Całe szczęście nigdy nie uważałem, że gwarancja jest mi potrzebna. I do ASO tylko po części jeźdzę.  Jak zobaczylem cene roboczojednostki w BMW wynoszącą 65 zł to mówie spoko cena. A poniżej dopisek "w godzinie jest 12 roboczojednostek"🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Robią akcje mechaniczne ale są problemy jak pojawia się programowanie auta. To z mojego własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.