Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten post mimo iż sądzę że moderatorzy go nie opublikują ponieważ trafia to bezpośrednio w nich. Sądzę też że forumowicze powinni powiedzieć co sądzą o zagadnieniu które tu poruszam. Dla czego posty są kasowane od tak bez uprzedzenia ? Moim zdaniem forum służy do wypowiadania się wymiany poglądów. Służy także do kontaktu między ludźmi by swoją wiedzą i doświadczeniem pomóc komuś kto pyta bądź prosi o pomoc. Bezsensownym jest też czekanie na zatwierdzenie tematu bądź odpowiedzi przez moderatora. Przysparza to nielada bałaganu, o wiele lepszym wyjściem jest nakładanie przez moderatorów obowiązku poprawy wypowiedzi bądź skomentowanie tematu lub odpowiedzi. Danie ostrzeżenia do trzech razy sztuka i wypad z forum za karę wraz z usunięciem tematu. Dla czego nie są usuwane tematy z błędami ortograficznymi i stylistycznymi ? Już po raz kolejny mój temat został skasowany bez powodu ? Zaraz po tym jak dołączyło do tego tematu dwóch innych forumowiczów, napisałem odpowiedź, była zawiecha strony co zdarza się aż za często, nie dostałem informacji że moja odpowiedź w moim temacie ma być zatwierdzona i po kilku chwilach temat skasowany. No naprawdę, czy tak ma działać forum które z zasady ma służyć do komunikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Przy rejestracji na forum potwierdzasz znajomość regulaminu forum. Gdybyś to znał to byś wiedział, że oprócz regulaminu forum są również regulaminy działów które należy przeczytać przed pisaniem pierwszego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.