Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2008roku pewnego w dizlu za 40k to chyba nawet jakiegoś golasa ciężko będzie kupić takie auta z przebiegiem do 150k w niemczech są droższe + jeszcze opłaty itp.

 

 

 

No chyba, że np taką igiełkę z allegro xD http://allegro.pl/bmw-e90-e91-318-320-d-2-0-d-143km-m2008-full-opcja-i3475788721.html za 37k BRUTTO xD, nawet NAVI jest :)

 

i ten slogan " AUTENTYCZNY PRZEBIEG LEGENDARNA JEDNOSTKA NAPĘDOWA ZNANA Z BEZAWARYJNOŚCI" legendarna od kilku lat stała się już legendą xD

 

Fakt że takie przebiegi się zdarzają w tym roczniku bez problemu ale za 20k zł więcej ....

 

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo noszę się z zamiarem sprzedaży (chcę kupić M3 lub M5)

pzdr

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008roku pewnego w dizlu za 40k to chyba nawet jakiegoś golasa ciężko będzie kupić takie auta z przebiegiem do 150k w niemczech są droższe + jeszcze opłaty itp.

 

 

 

No chyba, że np taką igiełkę z allegro xD http://allegro.pl/bmw-e90-e91-318-320-d-2-0-d-143km-m2008-full-opcja-i3475788721.html za 37k BRUTTO xD, nawet NAVI jest :)

 

i ten slogan " AUTENTYCZNY PRZEBIEG LEGENDARNA JEDNOSTKA NAPĘDOWA ZNANA Z BEZAWARYJNOŚCI" legendarna od kilku lat stała się już legendą xD

 

Fakt że takie przebiegi się zdarzają w tym roczniku bez problemu ale za 20k zł więcej ....

 

 

 

pzdr. Łukasz

 

RAdom i wszystko jasne druga taka mekka handlarzy jest Gubin

:) tam to nawet za doplata auta bym nie kupil

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jezeli chodzi o firme do regeneracji turbo to serdecznie NIE POLECAM !!! firmy MOTO-TECHNIC lub REMAN-TEC jest to ta sama firma pod roznymi nazwami miesci sie w Bukowicach i we Wroclawiu generalnie chodzi o to ze maja piekna strone www, tylko o rgeneracji turbin nie maja pojecia .Wspomne takze ze kurier co mi moja turbine wiozl na gwarancje do nich powiedzial ze raczej przypomina to jakas stodole a nie warsztat. Termin napraw gwarancyjnych u nich nie istnieje . W moim przypadku rozebrali moja turbine bez mojej wiedzy ani jakiejkolwiek zgody , stwierdzili ze byla dobra i chcieli mi ja przeslac do mnie rozebrana w "reklamowce " a jak chce to moga mi ja zlozyc za oplata 1500zl . moje pytanie gdzie gwarancja ? jak stwierdzili , turbo bylo dobre i oni tak robia! tylko w kazdym przypadku moga stwierdzic ze gwarancja byla bezpodstawna i rozpiepszyc turbo a potem kazac placic za naprawe bo jakby mieli podstawe to musieliby ja naprawic za darmo nie ,TO JEST PRZECIEZ CHORE!!! dodam jeszcze ze sprawa znalazla sie w sadzie ktory przyznal mi racje !!! ja kupilem sobie inne turbo a sad ich obarczyl takze kosztami kurierow i wymiany przez mechanikow Tak to juz jest jak jakas firma probuje sie dorobic na oszustwie. Jezeli nie chcecie klopotow i zszarpanych nerwow omijajcie ta firme szerokim lukiem jest przeciez tyle firm na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem ze na moje pytanie jest milion odpowiedzi, przewertowałem duża część forum ale to nie daje mi odpowiedzi.

 

Szukam BMW e90 320d lub 320i - ze wzg kosztów wieksze motory nie wchodza w gre.

 

Mam tez do kupienia 2 litrowego passata z 2006r z 170 konnym silnikiem, nie malowany, seriwsowany i z pl salonu. Przebieg 120kkm.

 

 

I tutaj zaczyna sie moj problem, szukam e90 do mniej wiecej 37k. Znajde w tej cenie odpowiednie BMW z przebiegiem w "miare" normalnym i nie wytluczony egzemplarz?

Czy lepiej zwrocic uwage bardziej na passata? Sam wiem z wlasnego dosiwadczenia ze nikt dobrego za male pieniadze nie odda i sam nie wiem co robic.

 

Co Wy wybrlibyscie? BMW e90 320i lub 320d lub tego Passata co napisałem wyzej ?

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to passat, na dodatek na dzień dobry wypadałoby zmienić rozrząd, a to dodatkowe koszta.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moje doświadczenie sprowadza się do tego, że najlepsze silniki Diesla robi Mercedes, jeżeli chodzi o trwałość konstrukcji. Całą grupę VAG polecam omijać i to bardzo.. a co do BMW to ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Mój 2.0 D jest napewno duży cichszy niż 220 CDI w MB

 

Należy też zauważyć że BMW są ogólnie dużo lepiej wyposażone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Passata, bedzie tanszy w serwisowaniu.

Poza tym jak jestes pewny ze ten Passat jest zdrowy, to tymbardziej bierz Passata. W obecnych czasach ciezko kupic auto ktore jest zdrowe a BMW w szczegolnosci.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

bierz paska, zaraz będziesz na FB pisał: Dziś w nocy skradziono mi vw. Za wszelkie informacje nagroda.

 

mam kolegę na fb, jakiegoś forumowego maniaka vag. nie ma tygodnia żeby nie udostępniał takich informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.