Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Druciarstwo osiągnie najwyższy poziom wtajemniczenia

Druciarstwo juz dawno jest na wysokim poziomie, wystarczy zwrucic uwage na posty typu - OD MIESIACA JESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEM BMW 2005 PRZEBIEG 140 TYS POTWIERDZONY W ASO itd.itp-koledzy pomuzcie bo mechanik rozklada rece etc...

Niech ostatni post kolegi ilusion3 bedzie wzorem i odnosnikiem dla kazdego szukajacego auta do kupna bo to co napisal to szczera prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

No tak ale skoro 90% zapytań na forum dotyczących zakupu auta jest typu "czy do 15/20/30.....kupię eXX", albo ludzie się cieszą że kupili w PL auto z DE taniej niż mobile.de.... to co się dziwic. Nadal większość gdy kupuje auto patrzy tylko na najtańsze perełki, bo szuka okazji. A niestety jak ktoś wie co ma i dba o to, to i ceni. Uważam że lepiej przy zakupie dorzucić np 5k PLN więcej, niż polaszczyc się na najtańsze i zaraz po kupnie dołożyć 15...

Ale cóż nadal to my kupujemy auta z zachodniej Europy, a nie na odwrót i to pokazuje że cały czas i mentalnie i finansowo jesteśmy w tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając moje wymarzone e90 też chciałem skóry, Navi i inne bajery. Skończyło się na tym, że mam to co mi potrzebne--dosyć ubogo, ale w dobrym stanie technicznym. Chcąc sprzedać swoje auto dostawałem telefony w stylu, że fajne, ale jednak birda- chciałem trochę więcej za swoją sztukę niż handlarz za szrota z noemiec/Szwajcarii.

Ludzie kupują oczami, cholera tam, że auto utrzymane, ale przecież nie ma kurnika, a w Radomiu mają i to jeszcze tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpokojuTroche dlatego też zamiast f30 kupiłem e46 330ci z końca produkcji (12.2004) :D

Trochę się zagolopowałeś chyba? :mrgreen:

Gdzie taki przeskok e46, do serii f...

Rozumiem do e9..., ale nie do f... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkamo84 niestety nie, f30 w ogóle mi nie przypadło do gustu :roll: zwłaszcza że mój budżet pozwalał na 318i (1,5 R3) max 320i (2,0 184) .

kkx5 w f30 demo już coś trzeszczało i było strasznie ubogo, w e46 nic mi nie trzeszczy. Na plus automat w f30 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupują oczami, cholera tam, że auto utrzymane, ale przecież nie ma kurnika, a w Radomiu mają i to jeszcze tańsze.

 

Nigdy nie mogłem zrozumieć fenomenu kurnika w e9x, e6x itp w Polsce. To jest konstrukcja z 2003/2004 roku na poziomie pegazusa, a Polak ceni go bardziej niż przebieg, rocznik i stan techniczny samochodu. Zdumiewające.


Mając radio profesjonal jest USB, AUX, Bluetooth i BC na radiu. Jest też płetwa rekina na dachu. A ludzie zabijają się o kurnik.

www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczeście chińczycy już od dawna robią fajne nawi na androidzie, instalujesz sobie co chcesz np janosika czy google.maps i wszystko lata:

jakbym nie sprzedawał auta to bym przetestował, wszystko nowe na androidzie będize działało 100x lepiej niż stare 13 letnie nawi


minus: trzeba nacinać deskę :?


3c315a95460babb10fa4249a618d

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e90 nie miałem navi i jakoś mi tego nie brakowało, fakt kurnik wygląda lepiej. W f30 jest navi prof a jakoby jej nie było. Google bije ją na głowę jeżeli chodzi o wyszukiwanie trasy, omijanie korków itp. Jedyny fajny bajer to wyświetlanie na zegarach odliczania do skrętu (przydaje się czasami w miastach).
***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
na szczeście chińczycy już od dawna robią fajne nawi na androidzie, instalujesz sobie co chcesz np janosika czy google.maps i wszystko lata:

jakbym nie sprzedawał auta to bym przetestował, wszystko nowe na androidzie będize działało 100x lepiej niż stare 13 letnie nawi


minus: trzeba nacinać deskę :?


3c315a95460babb10fa4249a618d

Trochę za mały ten ekran. Ja bym większy dał. :duh:

Powiem Wam tak: Wolę mieć pewne auto z nawigacją niż pewne auto bez nawigacji. Nawet jeśli bym z niej nie korzystał. Teraz to nawet nie ma większej różnicy cenowej przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

Mam zamiar kupić E90 320d 163km przed liftem i mam kilka pytań

1. Usterki , czy to dość awaryjna jednostka? Turbo , wtryski ile mniej więcej wytrzymują km ?

2. Skrzynia , czy warto pchać się w automata z przebiegiem 200 tys czy lepiej manuala ?

Na temat skrzyni automatycznej są różne zdania dlatego mile widziane odpowiedzi osób które jeżdża nimi

3. Elektryka , dużo czytałem opini , że zawodzi elektyka w tym aucie, dużo jest też opini , że w aucie przy przebiegu 300 tys nic się nie dzieje. Jak to jest naprawdę

4. Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?

Jak rozpoznać objawy padającej dwumasy lub padającej skrzyni automatycznej , padającego turbo

Jak ocenić poziom zużycia filtra dpf ?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numarks01 przed zakupem kup raport o aucie żeby zobaczyć ile jest skręcony :twisted:, następnie sprawdź miernikiem i podłącz pod komputer, a jak wcześniejsze sprawdzenie nie wykluczy auta to zabierz auto na przegląd do jakiegoś kumatego mechanika. E90 to już skomplikowana konstrukcja i sam za wiele nie zdziałasz... Jak trafi się kumulacja to i 5 tyś zł może być za mało żeby jeździł jak powinien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3. Mam od nowosci z przebiegiem 326tys i do tej pory nic się nie dzieje oprócz rzeczy eksploatacyjnych, jak dbasz tak masz :) za 30tyś z chęcią sprzedam i dam gwarancje na rok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubaj123 nigdy ludzi nie zrozumiem zamiast dołożyć parę tyś na dobry egzemplarz to szukają okazji, łądują dużo plnów i tracą nerwy, wychodzi ich drożej niż zakup zadbanego egzemplarza. Są w plecy pieniądze, czas i nerwy... :mad2:

Ceny aut nie biorą się z kosmosu jak ktoś dbał i ma pewne auto to w normalnych warunkach w cenie ulepa z Niemiec nie sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje, że moje auto jest w lepszym stanie technicznym i wizualnym jak 90% 320d na Allegro. Gdybym skręcił je do 80tyś nikt by mi nie zarzucił ale niestety rynek w Polsce mamy taki, że klienci sami chcą być oszukiwani i chwalić się „somsiadowi” jakiego rodzyna kupili. Dla tego też auto w jednych rękach od nowości jak i GT także od nowości z przebiegiem 88tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.