Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To moja osobista wypowiedź, nie atakować, wydawanie 45tys za stare 12to letnie e90 jest, jak dla mnie niepoważne. Wyjątkiem jest 335i, 135i.

Zaproponuj zdrowy i młodszy samochód w tej cenie, albo 135 335 w tej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zgadzam się poniekąd z kkx5, za 45k znajdziesz ździebko młodsze e92 z 6 cylindrami, może nawet 330i, a na pewno 325i. A najwięcej w tej cenie 328i i 335i ale czy któreś się nadaje to nie wiem.

Ten egzemplarz z ogłoszenia strasznie "odsebixowany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To moja osobista wypowiedź, nie atakować, wydawanie 45tys za stare 12to letnie e90 jest, jak dla mnie niepoważne. Wyjątkiem jest 335i, 135i.

 

Opony zimowe goodride - ale to raczej nie bedzie good ride :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się zgadzam, że 45k za taką furę to cena bardzo wysoka, dodatki do fotelów, krzywa 330, audio w bagażniku, felgi - również mnie odpychają jednak wiem, że to są kompletne duperele które wyrzucę. Auto ma pełne ubezpieczenie do września 2019 - z miejsca odchodzi 4/5k. Podejrzewam również, że nie będzie problemu kupienia auta bez dodatkowego audio i na zimowych felgach za odpowiednio niższą kwotę. Głównie mnie ciekawi co Wy sądzicie ogólnikowo o samochodzie - czy widzicie na pierwszy rzut jakieś uchybienia. Do przejechania mam całą Polskę, dodatkowo po ostatnich wojażach na rynku staram się zminimalizować ryzyko marnowania czasu na daremno.


Swoją drogą - powoli zaczynam się zastanawiać czy nie warto dołożyć trochę pieniędzy i zacząć szukać F30 2.0 184 - łatwiej będzie nawet samemu ściągnąć, auto świeższe, przy odsprzedaży za ~3 lata też będzie dużo mniejszy problem (tak przypuszczam). Przykład: http://www.ofertavolvoselekt.pl/szczegoly-oferty/bmw-320-2012/1955/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępny odsiew, na tyle na ile rynek pozwala. Już jesteśmy na lepszej pozycji jako kupujący aniżeli bez zaznaczenia tej opcji.

 

takich bzdetów dawno nie czytałem, większość tych "bezwypadków" są potem poopisywane że mega walone. Auta trzeba oglądać i lepiej wiedzieć co i jak było uszkodzone, niż sugerować się że bezwypadkowy "cukierek, igiełka".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wy tam towarzyszu potraficie czytać ze zrozumieniem? Moja wina, ze ktoś kłamie i wpisuje bezwypadkowy przy powypadkowym aucie? Ukradli mi rower - trzeba było go nie kupować, oto twoja logika.

Auta trzeba oglądać, to idz oglądaj za mnie 500 modeli. Chyba jesteś handlarzyną, bo tak cie to boli albo sam jeździsz ulepem i chcesz sprzedać :cry2:

Nie będę sprawdzał każdego auta z 500 dostępnych więc robię odsiew na tyle ile mogę. Większych bzdetów od twoich dawno nie czytałem :D

Wielbiciel teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto ma pełne ubezpieczenie do września 2019 - z miejsca odchodzi 4/5k.
Przy tak starym samochodzie, i bez leasingu, AC nie przechodzi na nowego właściciela. Samo OC nie kosztuje 4/5k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam towarzyszu potraficie czytać ze zrozumieniem? Moja wina, ze ktoś kłamie i wpisuje bezwypadkowy przy powypadkowym aucie? Ukradli mi rower - trzeba było go nie kupować, oto twoja logika.

Auta trzeba oglądać, to idz oglądaj za mnie 500 modeli. Chyba jesteś handlarzyną, bo tak cie to boli albo sam jeździsz ulepem i chcesz sprzedać :cry2:

Nie będę sprawdzał każdego auta z 500 dostępnych więc robię odsiew na tyle ile mogę. Większych bzdetów od twoich dawno nie czytałem :D

Wielbiciel teorii spiskowych.

 

czyli jak sprawdzasz 500 modeli to wychodzi z ciebie typowy cebulaczek..... "10 letnia nówka sztuka, za pół ceny rynkowej danego rocznika".....w każdym poście doradzasz takie bzdety. Najwieksze ulepy są znakowane w ogłoszeniach jako "bezwypadkowe" a potem co drugi temat to niezgodny z prawdą, ja tam nie znaczę ze bezwypadkowy nawet jak miał przerysowane drzwi, dla tego 99% aut mi z chodzi przy pierwszym konkretnym oglądającym co przyjeżdża, bo ocenia stan na miejscu a nie słucha internetowych bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest z tymi bezwypadkowymi :mrgreen: dostałem kilka propozycji zamiany z linkiem do otomoto i tam zaznaczone "bezwypadkowy" i pytam co było robione bo nie mam czasu jechać taki kawał żeby się okazało że połowe auta malowane i z 3 propozycji bezwypadkowych jakie dostałem wszystkie po mniejszych lub wiekszych przygodach. Dodatkowo handlarze w 98% przypadków bez wgledu na stan zaznaczają BEZWYPADKOWY.


W polsce ciężko kupić naprawdę bezwyadkowe auto.


A wracając do tematu 2.0d F30 czy 3.0i E90 to sprawda indywidualna, równie dobrze za tą kasę możesz kupić nowe auto z salonu 2018r. Diesle zawsze będą tańsze i jest ich wiekszy wybór, najlepiej przejdz sie do komisu, przejedz sie jednym i drugim autem i zobacz co Ci bardziej odpowiada. Tylko pamiętaj że serie E możesz trafić fajnie wyposażoną a seria F w tej cenie będzie mega podstawowa.

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wy tam towarzyszu potraficie czytać ze zrozumieniem? Moja wina, ze ktoś kłamie i wpisuje bezwypadkowy przy powypadkowym aucie? Ukradli mi rower - trzeba było go nie kupować, oto twoja logika.

Auta trzeba oglądać, to idz oglądaj za mnie 500 modeli. Chyba jesteś handlarzyną, bo tak cie to boli albo sam jeździsz ulepem i chcesz sprzedać :cry2:

Nie będę sprawdzał każdego auta z 500 dostępnych więc robię odsiew na tyle ile mogę. Większych bzdetów od twoich dawno nie czytałem :D

Wielbiciel teorii spiskowych.

 

czyli jak sprawdzasz 500 modeli to wychodzi z ciebie typowy cebulaczek..... "10 letnia nówka sztuka, za pół ceny rynkowej danego rocznika".....w każdym poście doradzasz takie bzdety. Najwieksze ulepy są znakowane w ogłoszeniach jako "bezwypadkowe" a potem co drugi temat to niezgodny z prawdą, ja tam nie znaczę ze bezwypadkowy nawet jak miał przerysowane drzwi, dla tego 99% aut mi z chodzi przy pierwszym konkretnym oglądającym co przyjeżdża, bo ocenia stan na miejscu a nie słucha internetowych bzdur.

Daj przykład, ze w każdym poście doradzam bzdety, a nie plujesz jadem jak baba. Rozróżniasz bezwypadkowy od bezkolizyjnego? Jak będę chciał to sprawdzę i 1000 i g0wno cie to obchodzi.

Handluj dalej ulepami, masz na OLX 3 samochody, na forum również sprzedajesz jakieś szroty z USA i mnie tu wyzywasz :mad2:, bo stracisz klientów, którzy zaznaczą bezwypadkowy? :D

Nawet nie napisałeś na otomoto w swoim ogłoszeniu, że auto jest z USA, VINu tez nie podałeś.

Prawdziwa cebula to wmawianie innym swoich chorych wizji i wyzywanie ich od cebulaków bo zaznaczyli opcje bezwypadkowy, A ty jak zaznaczysz tapicerka skórzana to jesteś głąb panie, bo to eko skóra panie i oszukują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja popieram Ponta. Zaznaczasz "bezwypadkowe" i zamiast 200 masz do przejrzenia tylko 30 ofert, z czego 25 jest wypadkowych (bo sprzedawcy oszukują). Ale nie marnujesz czasu na przeglądanie tych 170 pozostałych które i tak Cię nie interesują bo są wypadkowe.


Zacytuję tylko tytuł jednego z ogłoszeń sslawek77: "BMW Seria 3 e90 lift 335i 3.0 306KM 2011r 59k Navi automat xDrive e60 LCI 330 f30". Zapomniał dodać "nie M3 M4 Audi, Mercedes iPhone, Samsung".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty, uświadomiłem sobie ze ja swojego auta nigdy nie sprzedam, bo nikt go nie wyszuka. Sprowadziłem z Niemiec uszkodzony i naprawiałem (mechanicznie i blacharsko). Cholera, gdybym to wiedział, to bym kupił w Polsce z zaznaczonym polem 'bezwypadkowy' i bym miał spokój, wszyscy którzy sprzedają auta są uczciwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie każdy na liście swoich wymagań ma bezwypadkowość auta... :duh: Spójrz chociażby na siebie.

Wskazówki były kierowane do osób które jednak mają takie wymaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy znacie osoby którą znają się na BMW i są w stanie czwartek/piątek ok. 15 podskoczyć przejrzeć samochód w miejscowości: Izbica Kujawska. Ja również będę podczas oględzin. Bimmer-Check niestety nie jest dyspozycyjny w tym czasie. Oferta oczywiście płatna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ma tlumnik...zmodyfikowany :jawdrop: :jawdrop:

 

podczas zakupu i interesowaniu się ogłoszeniem jest to jedna z ostatnich rzeczy na którą spoglądam.

 

Ach te bmw w pl warunkach...roczniki 2013-14 często w ogłoszeniach mają po 180-200k przelotu a tu proszę 2005 i nadal mieści się w standardach :)

 

Znalazłem 6 (słownie: sześć) pojazdów z rocznika 2013+ z benzyną które mają ponad 200k przelotu. Ja rozumiem, że Polski rynek wygląda jak wygląda ale mnóstwo prześmiewczych komentarzy Twojego typu które można wyczytać w co drugim temacie robi się nudne. Idąc Twoim tokiem rozumowania, z rocznika 2005-09 WSZYSTKIE auta nadają się na złom a te które mają 300k+ to nic tylko brać. Co do pojazdu omawianego - 04.2012 - 140k udokumentowane; 01.2016 na przeglądzie miał 170k, aktualnie 192k. Moim zdaniem nie wygląda to źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.