Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zwykłe beżowe szmaty jak w VIN.

 

sorry rzeczywiście materiał natomiast raz jest szary raz "zółty" może to aparat taki psikus zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Taka dyskusja o "perełce" od handlarza ze Zgorzelca?! Już na prawdę nie macie co robić... ;) Nie wiem jak wielkim trzeba być desperatem żeby czymś takim się interesować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto akurat stoi w Zwoleniu pod Radomiem który owszem też jest zagłębiem niezłych ściemniaczy.

Moja pomyłka. ;) Miałem na myśli właśnie Zwoleń obok Radomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ! :wink:

 

Obecnie zabieram się za poszukiwania auta , budżet do 40-50tyś .

Od niedawna zacząłem zwracać uwagę na BMW e90 ,wcześniej jakoś nie byłem przekonany do marki, czy możecie powiedzieć czy w tej kasie idzie znaleźć coś ciekawego,chodzi mi tu o dłuższy okres urzytkowania . I jakie wskazówki macie dla nowego jako znający się w temacie ?

 

ps. sedan w benzynie(jaki silnik?)

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

prosiłbym o ocenę dwóch aut. Czy rzuca Wam się coś na pierwszy rzut oka?

Jestem świerzakiem jeśli chodzi o BMW i stąd prośba o opinię:)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-d-177km-duza-navi-klimatronik-serwis-z-niemiec-ID6ygLqt.html#70c2d76bd4

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330xd-4x4-231km-oryginal-przebieg-super-stan-klima-z-niemiec-oplacona-ID6yjA25.html#6949715822

 

 

PS. Czy drogi jest koszt wymienienia lamp zwykłych na ksenony?

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w benzyniaku wersja 155kM daje radę?? Bo z silnika 2.0 diesla 177kM kopa już chyba ma co?

 

Chodzi o 150 km w dwulitrowym silniku benzynowym? Osobiście mam taki i jak na miasto to mi starczy. Osiągam nim przyzwoite spalanie jak na mnie. Chociaż wiadomo, że czasami chciało by się więcej trochę mieć pod maską ;)

 

 

 

PS. Czy drogi jest koszt wymienienia lamp zwykłych na ksenony?

 

Poszukaj na forum był o tym temat. Koszt spory i wg mnie nie opłacalny.

 

 

 

Witam Wszystkich ! :wink:

 

Obecnie zabieram się za poszukiwania auta , budżet do 40-50tyś .

 

40 a 50 tysięcy to spora różnica ;)

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w benzyniaku wersja 155kM daje radę?? Bo z silnika 2.0 diesla 177kM kopa już chyba ma co?

 

No...

 

 

To zależy co miałeś wcześniej.

 

Bo jak jakiegoś type r to ten Diesel 177 km to wcale nie będzie taka rakieta a spokojne auto jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w benzyniaku wersja 155kM daje radę?? Bo z silnika 2.0 diesla 177kM kopa już chyba ma co?

 

Chodzi o 150 km w dwulitrowym silniku benzynowym? Osobiście mam taki i jak na miasto to mi starczy. Osiągam nim przyzwoite spalanie jak na mnie. Chociaż wiadomo, że czasami chciało by się więcej trochę mieć pod maską ;)

 

 

 

Hm, obecnie mam Mondeo mk4 2.2 TDCi 155 km. Czy ten benzyniak ze 150 km będzie miał porównywalną moc czy zwracać uwagę jeszcze na inne aspekty?

Jestem laikiem jeśli chodzi o motoryzacje;)

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, obecnie mam Mondeo mk4 2.2 TDCi 155 km. Czy ten benzyniak ze 150 km będzie miał porównywalną moc czy zwracać uwagę jeszcze na inne aspekty?

Jestem laikiem jeśli chodzi o motoryzacje;)

 

Dam Ci dobrą rade... jak już sobie wybierzesz auto jakie chcesz kupić po prostu znajdź takie blisko i sam się przejedź wtedy ocenisz czy pasuje przede wszystkim Tobie... charakterystyka ropniaka jak i benzyny różni się bardzo od siebie więc nie patrz na ilość km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czy w benzyniaku wersja 155kM daje radę?? Bo z silnika 2.0 diesla 177kM kopa już chyba ma co?

 

Chodzi o 150 km w dwulitrowym silniku benzynowym? Osobiście mam taki i jak na miasto to mi starczy. Osiągam nim przyzwoite spalanie jak na mnie. Chociaż wiadomo, że czasami chciało by się więcej trochę mieć pod maską ;)

 

 

 

Hm, obecnie mam Mondeo mk4 2.2 TDCi 155 km. Czy ten benzyniak ze 150 km będzie miał porównywalną moc czy zwracać uwagę jeszcze na inne aspekty?

Jestem laikiem jeśli chodzi o motoryzacje;)

 

Moc może i będzie miał porównywalną, bo 150 KM to prawie 155 KM, ale doładowany diesel a wolnossąca benzyna to dwie różne bajki. Moment obrotowy jest zupełnie inny stąd inne wrażenie przy przyspieszaniu. Niby czasy do setki mają podobne, ale lepiej żebyś się przejechał i sam stwierdził, bo możesz się rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest optymalna rada:)

Słuchajcie, żeby kupić dobre BMW z tej serii z silnikiem 2.0 w budżecie 28-30 tys jest szansa coś znaleźć dobrego? Czy lepiej odłożyć i szukać w przedziale 35 tys?

 

Szansa zawsze jest ;) wszystko zależy czego oczekuje klient od danego egzemplarza :8) :arrow: Czytaj co rozumiesz przez słowo DOBRE :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi:)

Generalnie kiedyś kiedyś kiedyś użytkowałem samochód dziadka w benzynie (ilość koni pod maską była zdecydowanie mniejsza) ale pamiętam te chwile kiedy wyjeżdżałem z podporządkowanej myśląc, że dam radę nabrać prędkości zanim nadjadą autka - a tu zonk!

 

Po przesiadce na diesla faktycznie było czuć, że auto zrywa i szybciej się zbiera.

Jeśli chodzi o mnie, wolałbym diesla, ale boje się, że przy moim przebiegu 15 tys rocznie jest to nieopłacalne. Dodatkowo napraw silnika też jest trochę odstraszający i sam mam dylemat.

Co moglibyście poradzić w tej kwestii?

 

 

Korzystając z okazji chciałbym prosić o ocenę tego wozu, co sądzicie na 1 rzut oka?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320d-skora-pdc-panorama-dach-led-serwis-alu-19-zadbana-ID6yc5aZ.html

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji chciałbym prosić o ocenę tego wozu, co sądzicie na 1 rzut oka?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320d-skora-pdc-panorama-dach-led-serwis-alu-19-zadbana-ID6yc5aZ.html

 

Rura okopcona prawdopodobnie DPF wyrezany, EGR wyłączony i jeździł z programem - co nie znaczy że to źle :D

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.