Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie nawet bardzo ostrożnie należy podejść, przede wszystkim sprzedający nie napisał o tym że auto jest bezwypadkowe, co oczywiście go nie przekreśla, wręcz uznał bym to za plus w dobie dzisiejszych wszystkich "bezwypadkowych" auto na allegro.

 

Wg mnie dziwnie spasowana jest poduszka kierowcy - nie za duża ta szczelina? Kiera mocno powycierana, gałka zmiany biegów też, dywaniki powyciągane (dlaczego?) i przebieg 135 tyś? Do tego większa szczelina nad lewą lampą w stosunku do prawej, myślę że dla kogoś kto się zna jest tam jeszcze wiele rzeczy do których można się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nawet bardzo ostrożnie należy podejść, przede wszystkim sprzedający nie napisał o tym że auto jest bezwypadkowe, co oczywiście go nie przekreśla, wręcz uznał bym to za plus w dobie dzisiejszych wszystkich "bezwypadkowych" auto na allegro.

 

 

z drugiej strony tym określeniem "bezywpadkowy" już tak sprzedający się łatwo nie posługują, bo znany jest przypadek wygrania sprawy w sądzie z dużym odszkodowaniem za to że taki wpis był w ogłoszeniu, a faktycznie auto było powypadkowe i to wtedy kiedy jego posiadaczem był sprzedający. Także coraz częściej to, że tego określenia nie ma w ogłoszeniu świadczy o tym, ze auto faktycznie ma za sobą mniejszego lub większego dzwona.

 

Dla mnie po prostu auto z takim wyposażeniem i napedem na cztery łapki w tej cenie, jeśli byłobyby bezwypadkowe i z takim małym przebiegiem jest niereealne i podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w tym tygodniu jade ogladac to myslicie ze warto ?http://allegro.pl/bmw-e90-330d-xd-4x4-navi-pro-skora-xenon-dynamic-i1766594146.html

 

...od kilku miesięcy w Polkowicach jest wysyp tanich e90 330 czy 325 ... po rozmowie z którymś ze sprzedających auto z węgier (o ile dobrze pamiętam)było pewne, ze nie był to pierwszy wypadek a który było trudno ustalić poza tym okazyjna cena bo auto czekało na deskę i poduszki ... uwaga bo CCC :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PEŁNA OPCJA WYPOSAŻENIA" NA PEWNO!!! Fotele zwykłe Brak: czujników parkowania, podgrzewanych stołków, automatu, pakietu schowków. Do tego błąd cornering lights failure i felgi trochę lipne.

 

i to jest na pewno powód że sprzedawany jest 20-25 tys. taniej niż porządne egzemplarze :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Do tego błąd cornering lights failure
\

 

 

A gdzie ty tutaj widzisz błąd cornering lights na zdjęciach, bo chyba ślepy jestem ale nie widzę ;/

 

 

 

Edit:

 

Aa wlasnie zobaczyłem, ale akurat tym bym się nie przejmował, może mieć np doświetlanie halogenami i spalona żarówkę, albo walnięty jeden moduł skrętu ( co się zdarza) ktory kosztuje 200zł na allegro.

 

Ale cena fakt dziwnie niska, i te szpary tez zauważyłem, bezwypadek czy nie brać go na przegląd do jakiejś stacji diag + u blacharza i tyle

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, choć w mojej opinii kluczowe pytanie.

Jak w E90 ma się sprawa z korozją nadwozia i elementów podwozia?

Jeżdżę teraz Mietkiem C klasą W203 i zmieniam auto wyłącznie dlatego, że ten mimo, że był już u lakiernika 2 razy, dalej zaczyna puchnąć (głównie spodnie i boczne strony błotników, tylna klapa).

Podwozie mimo, że całe w osłonie z tworzywa też zaczyna mlaskać (auto stoi pod chmurką od 3 lat). Wiem, że to już 10 letni wóz, ale Merc mógłby bardziej zadbać o tę kwestię, zwłaszcza, że reszta samochodu jest wręcz idealna i nic się nie psuje.

 

Co na ten temat mają do powiedzenia użytkownicy najstarszych E90 (np 2005-2006r), którzy parkują swoje samochody pod tzw "chmurką" - nie garażowane. Jak ma się sprawa korozji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co na ten temat mają do powiedzenia użytkownicy najstarszych E90 (np 2005-2006r), którzy parkują swoje samochody pod tzw "chmurką" - nie garażowane. Jak ma się sprawa korozji?

 

 

zero :lol: :lol:

 

 

a Mercedesy i ich problemy z korozją są szeroko znane - w tej serii Mercedes dał ciała na całej linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera mocno powycierana, gałka zmiany biegów też, dywaniki powyciągane (dlaczego?) i przebieg 135 tyś? .

 

Inuictus, też na to od razu zwrówciłem uwagę po otworzeniu linka. A ja myslałem, że moja gałka po 163 tysiącach km wygląda na mocno sfatygowaną :duh: W stosunku do tej, mojej można by spokojnie jako zamiennik uzyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widzę, że część kolegów szuka dziury w całym! Jeszcze nie widziałem, aby jakiś z przytoczonych linków z ogłoszeniem był oceniony pozytywnie - zawsze to za tanio, przebieg nie ten, na bank po dzwonie, kombinowany, składak itd. Ludzie co Wy widzicie z tych zdjęć???????????Jasnowidze?Szamani? :)

Spekulujecie bez sensu....ja nie widząc auta wstrzymałbym się z komentarzami. Sam nie raz sprzedawałem naprawdę dobre auta za niską cenę, bo po prostu mi się spieszyło i potrzebowałem kasy. Zdaję sobie sprawę, że wiekszość handalarzy sprzedaje szroty i kombinuje jak się da, ale nie można generalizować!

Sam handluje autami i ani razu nikogo nie oszukałem, nie cofałem licznika, ba, nawet nie myję specjalnie aut do sprzedaży i zawsze sprawdzam powłokę lakierniczą przy kupującym. Wieć nie piszcie, że wszyscy handlarze to oszuści :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

houek nie trzeba być jasnowidzem ani szamanem aby po zdjęciach stwierdzić pewne szczegóły, które nie pasują do opisu. Chłopak pytał się o opinie na temat tego auta i raczej wolałby czytać takie posty (bo przynajmniej wie o co męczyć sprzedawcę albo dać sobie spokój), niż by miał czytać 3 strony z postami "jest piękny it's beautiful". Chłopaki co widzą to opisują, że coś tu nie halo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
houek nie trzeba być jasnowidzem ani szamanem aby po zdjęciach stwierdzić pewne szczegóły, które nie pasują do opisu. Chłopak pytał się o opinie na temat tego auta i raczej wolałby czytać takie posty (bo przynajmniej wie o co męczyć sprzedawcę albo dać sobie spokój), niż by miał czytać 3 strony z postami "jest piękny it's beautiful". Chłopaki co widzą to opisują, że coś tu nie halo.

 

Jasne, tylko w większości to wróżenie z fusów i zgadywanka. Dla przykładu ja mam przebieg ok 145tys i gałkę zmiany biegów i kierownicę mam idealną, a znajoma ma auto od nowości, obecnie przebieg ok 80 tys i kierownica z gałką jest po prostu zniszczona od długich paznokci i pierścionków. "Krytycy" zapewne napisaliby, że wałek i kręcony licznik...

Zmierzam do tego, że każde auto jest inaczej eksploatowane, przez innych kierowców, w różnych warunkach i nie można generalizować.

Pracowałem kiedy jako flotowiec i kilkakrotnie robiłem naprawę główną silników po 50, 60, 80 tys km ,natomiast niektóre silniki jeździły bez zająknięcia do 250-300 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że część kolegów szuka dziury w całym! Jeszcze nie widziałem, aby jakiś z przytoczonych linków z ogłoszeniem był oceniony pozytywnie - zawsze to za tanio, przebieg nie ten, na bank po dzwonie, kombinowany, składak itd. Ludzie co Wy widzicie z tych zdjęć???????????Jasnowidze?Szamani? :)

Spekulujecie bez sensu....ja nie widząc auta wstrzymałbym się z komentarzami. Sam nie raz sprzedawałem naprawdę dobre auta za niską cenę, bo po prostu mi się spieszyło i potrzebowałem kasy. Zdaję sobie sprawę, że wiekszość handalarzy sprzedaje szroty i kombinuje jak się da, ale nie można generalizować!

Sam handluje autami i ani razu nikogo nie oszukałem, nie cofałem licznika, ba, nawet nie myję specjalnie aut do sprzedaży i zawsze sprawdzam powłokę lakierniczą przy kupującym. Wieć nie piszcie, że wszyscy handlarze to oszuści :mad2:

 

...Koledzy, jaka jest wasza opinia aby zamiast szukać wad w samochodach oferowanych na allegro itp tu mieć na forum dział z ogłoszeniami samochodów z rekomendacją np. min 5 forumowiczów legitymujących się postami w liczbie np. > 100 czy 200 ? w ramach Klubu powinniśmy pomagać sobie wzajemnie nie tylko odkrywając wałki nieuczciwych handlarzy ale prezentujć to co dobre i sprawdzone...oczywiście jest Galeria ale sam moge stwierdzić na przykładzie mojego samochodu, że mało kto tam zagląda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale żeby coś opiniować to trzeba obejrzeć / przejechać się.

Po co ktoś kto nie kupuje samochodu miałby je oglądać.

 

Z moich obserwacji wynika że to właśnie tanie szroty wiszą miesiącami na allegro a bez-wypadki schodzą od ręki. Ale może jest inaczej.

Jak oglądałem kiedyś w inchcape przy toruńskiej 330i z 2005 roku za 63tysie to sprzedawca mówił że urywają się telefony, dwa dni później już go nie było ...

 

edit:

 

pierwszy z brzegu przykład taniej okazji http://otomoto.pl/bmw-335-xenon-skora-C17210249.html

która wisi już chyba z pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji tez wynika, ze szroty wisza miesacami... Niewazne, ze cena moze byc nizsza powiedzmy o nawet 20-40 tys zl (w przypadku nowszych aut) od sredniej...Nikt tak czy siak nie wyda grubej kasy na szrota.

 

Podany przyklad wcalnie nie jest zadna specjalna okazja. 4 lata, 180 tys km przelotu ? To raczaj normalna cena. Nizsza o 5-10 tys zl od sredniej dobrze wyposazonego modelu w DE. Niekoniecznie musi to byc auto po bardzo ciezkim wypadku...Tylko ten silnik i 180 TK to chyba nie najlepsza wrozba :?:

 

Tu jest 2008 :

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v4dxyqzdbwo2

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v3j23n4he2t1

 

http://www.autoscout24.de/ListGN.aspx?atype=C&mmvmk0=13&mmvmd0=18805&mmvco=1&make=13&model=18805&fuel=D&fregfrom=2007&fregto=2007&body=5&cy=D&zipc=D&ustate=N%2CU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale żeby coś opiniować to trzeba obejrzeć / przejechać się.

Po co ktoś kto nie kupuje samochodu miałby je oglądać.

 

Z moich obserwacji wynika że to właśnie tanie szroty wiszą miesiącami na allegro a bez-wypadki schodzą od ręki. Ale może jest inaczej.

Jak oglądałem kiedyś w inchcape przy toruńskiej 330i z 2005 roku za 63tysie to sprzedawca mówił że urywają się telefony, dwa dni później już go nie było ...

 

edit:

 

pierwszy z brzegu przykład taniej okazji http://otomoto.pl/bmw-335-xenon-skora-C17210249.html

która wisi już chyba z pół roku

 

...napewno łatwiej napisać na forum uwagi bo odpowiedzailnosc symboliczna...znam samochody paru Kolegów z forum i mogę wydac opinię ... uważam, że forum a poważniej Klub są nie po to aby "wymądrzać się" albo dawać rady typu "jedz do ASO i sprawdz sam " ... ale to moja opinia i nie każdy musi mi przyznawać rację ... z moich obserwacji wynika, że schodzą TYLKO tanie auta bez względu na ryzyko techniczne czy prawne ... a to 335d nie jest tanie i jak by kosztowało 10-15 tyś mniej poszło by juz ...poza tym allegro nie jest miejscem do poszukiwania dobrego auta a tylko "witryną" handlarzy bo jakoś nie pamiętam aby na forum były dyskutowane auta wystawiane przez ich właścicieli/użytkowników ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.