Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

to masz błędne i nie odpowiedzialne zdanie, ubezpieczenie to jedno bo to zrobią nawet na tablice holenderskie z tektury pisane markerem, gorzej jak po drodze do domu nie daj losie coś się stanie, wypadek, potrącenie kogoś, przyjedzie prokurator i oszczędności okażą się kroplą w morzu wydatków i problemów, różne rzeczy każdy z nas przeszedł i było fajnie do puki nic się nie stało :( na każdą sytuację są normalne rozwiązania ale skoro Pan pisze umowę na kolanie i puszcza kupującego na tablicach z żółtym paskiem sprzed miesiąca to ja bym szukał dalej a nie kopał się z koniem.

 

ps . jakbyś nawet z nie swojej winy spowodował wypadek śmiertelny to grzałbyś kojo w zakładzie k., los pisze różne scenariusze na które nie masz wpływu czy będziesz jechał pewny siebie czy nie :(

 

Ja się z tobą zgadzam, ale wytłumacz to kupującym :) U nas ludzie na każdej linii szukają oszczędności. Jak ktoś kupuje ode mnie auto, to ma możliwość transportu auta pod dom za dodatkową opłatą lub OC na VIN na 30 dni gratis, wiesz ile razy nawet OC nie chcieli i lecieli bez? bo trzeba było poczekać z 20-30 minut (przy dobrej kawie, ciasteczku i miłej rozmowie). Większość ludzi doskonale zdaje sobie sprawę z "wartości" takiego ubezpieczenia, a i tak wolą je, niż płacić 500 zł za transport. W takiej sytuacji ja wolę już komuś załatwić te OC na VIN, puścić go na oryginalnych tablicach (W Niemczech nie trzeba ich oddawać) zawsze jest to trochę inaczej, niż miałby jechać na przeterminowanych zjazdówkach bez OC itp.

 

Ludzie nie przejmują się nawet tym, że w okresie od kupna takiego auta, do rejestracji, ich samochody są gratką dla złodzieji - na nikogo nie zarejestrowane, nie ubezpieczone, itp itd. Pracując w dużej fabryce, dziesiątki razy na parkingach widziałem auta na holenderskich blachach tłoczonych niemiecką czcionką, czy właśnie na jakiś zjazdówkach z zaklejonom datą ich ważności - po co ? żeby się już kolegom pochwalić, już dziś koniecznie, auta warte po 3,4,5 dych, bez żadnego AC, ale na noc zostawie, bo te 2 dni nie wytrzymam i już dziś muszę furą podjechać pod zakład. Czego więc się spodziewać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

neez wałek na roczniku na dzień dobry. To 2007 a nie 2008. Ach ten Radom. Przebieg idealny poniżej 200 tyś... Po zdjęciach widać że walona z przodu... Ciekawe jak tym miernikiem mierzył :mad2: Ja mam przejechane 265 tyś km a fotele u mnie są w dużo lepszym stanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e90-318i-navi-m-pakiet-od-cardealer-i5828002670.html

 

Takie cudeńko pełny M pakiet silnik mały ale to akurat by mi pasowało bo mógł bym nie zakładać gazu.

Jak myślicie cena nie za wysoka, przebieg realny i w ogóle czy warto ?

Edytowane przez melman147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neez wałek na roczniku na dzień dobry. To 2007 a nie 2008. Ach ten Radom. Przebieg idealny poniżej 200 tyś... Po zdjęciach widać że walona z przodu... Ciekawe jak tym miernikiem mierzył :mad2: Ja mam przejechane 265 tyś km a fotele u mnie są w dużo lepszym stanie...

 

Z rocznikiem to zagrywka już normalna by w wyszukiwarce się pojawił :) Im młodszy tym lepszy. Właśnie ten przód mi się nie podobał. Dlatego odpuszczam. Ciężko znaleźć coś w miarę by cieszyło oko.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e90-318i-navi-m-pakiet-od-cardealer-i5828002670.html

 

Takie cudeńko pełny M pakiet silnik mały ale to akurat by mi pasowało bo mógł bym nie zakładać gazu.

Jak myślicie cena nie za wysoka, przebieg realny i w ogóle czy warto ?

Jeździłeś kolego kiedyś takim BMW ?? z takim silnikiem ?? Jeżeli nie radzę się najpierw wybrać i przejechać bo to moim zdaniem w ogóle nie przyspiesza... jeżeli Ci to nie przeszkadza to trzeba jechać sprawdzać i oglądać nikt tu nie będzie wróżył ze zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie bardzo szybko poddał się fotel jak na ten relatywnie niski przebieg, chyba że taki ich urok, ładny kolor i wyposażenie ale silnik faktycznie miesiąc będzie frajda potem okaże się słabiutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam lupo 1,4 Pb 75ps. Dalej myślisz że dla mnie 129ps bedzie za mało :)

Tak kolego nadal myślę że to będzie strasznie mało... zobacz ile waży BMW... Co do twojego pytania o cenę, zostawię to bez komentarza :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupo waży ponad 900kg Bmw 1300kg to i tak proporcjonalnie kg/ps wychodzi na plus dla BMW ale jutro pojadę i sprawdzę to osobiście.

A co do ceny to pytam serio ile waszym zdaniem powinno takie autko kosztować zakładając że wszystko jest według opisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupo waży ponad 900kg Bmw 1300kg to i tak proporcjonalnie kg/ps wychodzi na plus dla BMW ale jutro pojadę i sprawdzę to osobiście.

A co do ceny to pytam serio ile waszym zdaniem powinno takie autko kosztować zakładając że wszystko jest według opisu ?

Według mnie 15 tys.

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja szukam już od 6 miesięcy trzy litrowej benzyny a tu tylko same szwajcary perełki, jak przez następne pól roku nic nie znajdę do 50 tyś to kupie padlinę i będę reanimował pozdrawiam
Ejjj kolego wypraszam sobie nie wszystkie "szwajcary" to zgrobki... :norty: czasmi trafi się coś ładnego :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam lupo 1,4 Pb 75ps. Dalej myślisz że dla mnie 129ps bedzie za mało :)

Jutro jadę oglądać, a co myślicie o cenie nie za wysoka ?

 

BMW się kupuje dla właściwości jezdnych ale jak je wykorzystywać przy tak małej mocy to nie wiem... To ma 10 sekund do setki czyli lepiej przyspiesza Opel Astra G Sedan 1.8 16V 125KM... Po za tym do wolnej jazdy BMW e90 się nie nadaje, a z tym silnikiem to tylko taka jazda Ci zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318i 129KM i ekonomia :D ...Ani doznań, ani ekonomii :( ...ale na początek powinien wystarczyć.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm z własnego doświadczenia wiem że raczej wszystkie tylko zależy jak bardzo :8) po prostu nie opłaca się sprowadzić nie rozbitego szwajcara bo wychodzi o wiele drożej niż w D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani frajdy ani nic to takie kuba libre na rumie lubelskim :/

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318i 129KM i ekonomia :D ...Ani doznań, ani ekonomii :( ...ale na początek powinien wystarczyć.

 

Z całym szacunkiem, ale: "pierdolicie, Hipolicie" :D E90 prowadzi się prawie jak gokart, a 130 koni do jeżdżenia w miasto i niedalekie trasy nie jest złe. Spalanie koło 7,5.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś mialem e91 318d i to na miesiąc mi wystarczyło ,potem było 155km i wystarczyło na 2miesiące i po 4 miesiącach poszła do żyda.

Także ja Ci to nie przeszkadza to kupuj ,ale lepiej od razu szukaj sic z mocniejszym silnikiem .

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.