Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Auto stoi w komisie zapomniane przez właściciela od ponad roku . Hamulce do wymiany, bateria do wymiany, jazda próbna nie możliwa bo silnik i tak chodził jak diesel , dach się nie otwiera , serwis komplecik do roboty ,w środku alcantara połączona z materiałem szarym w kratkę . Rozczarowany byłem masakrycznie . Przez telefon miałem umówione 18 koła € , nie dał bym za nią 15 koła € . No nic szukam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba lepiej samemu wybrać cos na www.bmw.de gdzie będzie NAPRAWDE gwarancja pierwszego wlasciciela, oplacic i odpuscic sobie Alledrogo, gdzie trzeba przygotować się na skrecony licznik i mało wiarygodna historie bezwypadkowa. pozatym ceny z alledrogo jakos nie zgadzają się z tymi niemieckimi, auta sprowadzone sa tansze od tych samych w Niemczech...WTF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę , bylem po auta w niemczech nie raz ale i tam czesto odbiega oferta w necie od rzeczywistosci i nie zawsze niemiec to niemiec jak w ogloszeniu a przewaznie turek z komisu udajacy prywatna osobe gdzie auto mialo byc idealne . Takie z prywatnych rak faktycznie kosztuja duzo wiecej ale tez i ciezko takie super znalezc. Ja szukam wyjatkowego uzywanego i dlatego pytam o ten egzemplarz bo taki się wydaje ale moze ktorys z was zwrpci uwage na cos czego ja nie widze a czemu warto sie przyjrzeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzisz po tureckich komisach to sie nie dziw ze szajs dlaczego nie pojdziesz do niemieckiego bmw ??????

Ciezko znalezc bo polacy szukaja okazji z przebiegiem mniej niz 200 tys w okazyjnej cenie :twisted:

to jest oczywiste ze auto w zajebistym stanie bedzie kosztowalo polowe wiecej niz te na allegro ktore sa w stanach nadajacych sie do niszczarki...

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej samemu wybrać cos na http://www.bmw.de gdzie będzie NAPRAWDE gwarancja pierwszego wlasciciela, oplacic i odpuscic sobie Alledrogo, gdzie trzeba przygotować się na skrecony licznik i mało wiarygodna historie bezwypadkowa. pozatym ceny z alledrogo jakos nie zgadzają się z tymi niemieckimi, auta sprowadzone sa tansze od tych samych w Niemczech...WTF

 

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i dopiero teraz zauważyłem że istnieje taki temat gdzie można się doradzić, a już założyłem nowy temat :mad2: i chyba nie mogę już go usunąć, ale wracając do sedna, natknąłem się na stronie olx.pl na auto, które mnie bardzo zainteresowało i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy któryś z forumowiczów wie coś może na temat tego samochodu, ktoś go już oglądał lub może właściciel jest jednym z użytkowników tego forum, ewentualnie co myślicie na temat tego auta? Z góry dzięki za odpowiedzi, poniżej przesyłam link. Pozdrawiam.

 

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320-m3-m-pakiet-gwint-chiptuning-zadbana-CID5-IDb5mjr.html#7468eea84b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad czesciowy a la M3 niestety bez przedniej klapy, wyglada niezle zrobiony z daleka ale trzeba bylo sie przpatrzec z bliska.

 

Jezeli auto jest w dobrym stanie to biorac pod uwage ilosc zmian cena okazyjna wrecz ale oczywiscie lepiej wszystko dobrze sprawdzic bo silnik po duzym chipie (ze 120 do 180) i nie wszyscy umieja o taki silnik zadbac. Uwaga masz tam wmontowane zawieszenie AP to fajne ale bardzo bardzo bardzo twarde zawieszenie, jezeli masz tylek ze stali to cos do rozwazenia.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad czesciowy a la M3 niestety bez przedniej klapy, wyglada niezle zrobiony z daleka ale trzeba bylo sie przpatrzec z bliska.

 

Jezeli auto jest w dobrym stanie to biorac pod uwage ilosc zmian cena okazyjna wrecz ale oczywiscie lepiej wszystko dobrze sprawdzic bo silnik po duzym chipie (ze 120 do 180) i nie wszyscy umieja o taki silnik zadbac. Uwaga masz tam wmontowane zawieszenie AP to fajne ale bardzo bardzo bardzo twarde zawieszenie, jezeli masz tylek ze stali to cos do rozwazenia.

 

Problem jest w tym, że jestem praktycznie z drugiego końca kraju i do autka mam około 500km, więc trochę nieciekawie byłoby przejechać taki kawał, a tu nagle okazałaby się jakaś niespodzianka, dlatego pozwoliłem sobie zadać pytanie na forum, może ktoś coś kojarzy.

 

Do twardego zawieszenia jestem przyzywczajony, obecnie mam 406 coupe więc wszystkie dziury odczuwam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Wstępnie jestem umówiony na Czwartek aby sprawdzić stan techniczny samochodu (wtryski, DPF, zawieszenie) w ASO. Jeżeli wszystko będzie ok to chyba będzie to moje pierwsze BMW.

 

(...)

 

 

Udało się wszystko sprawdzić w Czwartek i zakup został sfinalizowany. Po pierwszej wycieczce w ten weekend (1600km), mogę stwierdzić, że jest to zdecydowanie dobry zakup. Dziękuję bardzo za wasz wkład. Czerpałem z tego forum wiele inspiracji. Szukałem (i najczęściej znajdowałem) odpowiedzi na każde pytanie pojawiające się w mojej głowie pytanie.

Zależy mi na utrzymaniu samochodu jak najbardziej w orginale, aczkolwiek chip i audio upgrade są do zrobienia w niedalekiej przyszłości. Oprócz piszczących klocków z przodu, nie ma się do czego przyczepić. Przebieg 100tyś km, więc pewnie trzeba będzie niedługo wymienić olej w skrzyni. Poza tym, tylko jeździć i stację paliw odwiedzać (nie za często, spalanie na 1600km, z dobrą godziną spędzoną w korkach + autostradową jazdą w okolicach 180km/h, 5.5l/100km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twardego zawieszenia jestem przyzywczajony, obecnie mam 406 coupe więc wszystkie dziury odczuwam :P

 

mialem 406 coupé (wersja V6) jakies 15 lat temu i powiem ci ze nie ma porownania twardosci... 406 coupé to bardzo konfortowy samochod obok BMW z zawieszeniem AP.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twardego zawieszenia jestem przyzywczajony, obecnie mam 406 coupe więc wszystkie dziury odczuwam :P

 

mialem 406 coupé (wersja V6) jakies 15 lat temu i powiem ci ze nie ma porownania twardosci... 406 coupé to bardzo konfortowy samochod obok BMW z zawieszeniem AP.

 

Bardziej niż zawieszenia obawiam się aby nie wyszło ze jest to jakiś przekombinowany projekt lub te wszystkie modyfikacje miały związek z jakimś nieprzyjemnym zdarzeniem. Jestem teraz szczególnie na to uczulony, gdzie własnie przy zakupie obecnej 406 natknąłem się na taki egzemplarz i do tej pory jest to skarbonka bez dna dlatego pora na zmiany.

Jakby auto było w promieniu 200km to bez problemu sam bym obadał co i jak, ale jednak 500km i wrócić rozczarowany lub z czymś co nie spełnia oczekiwania to trochę nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie masz racje trzeba byc bardzo ostrozny ale raczej to pasjonat jezeli to nie handlarz i nie robi sie takich zmian w post wypadkowym samochodzie bo tu kasy na zmiany poszlo wiecej niz na samochod. Jestem dokladie w tym przypadku jak ten samochod z moim tylko ze wymianielem rownierz maske ktora oczywiscie kosztuje najwiecej. No i mam ladne felgi bo to co sa na tym aucie... :roll:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie masz racje trzeba byc bardzo ostrozny ale raczej to pasjonat jezeli to nie handlarz i nie robi sie takich zmian w post wypadkowym samochodzie bo tu kasy na zmiany poszlo wiecej niz na samochod. Jestem dokladie w tym przypadku jak ten samochod z moim tylko ze wymianielem rownierz maske ktora oczywiscie kosztuje najwiecej. No i mam ladne felgi bo to co sa na tym aucie... :roll:

 

Felgi to już wiadomo, kwestia gustu, mi się podobają :D Tylko zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, szukając po necie znalazłem to samo ogłoszenie na otomoto z 19 lipca z poprawniejszym opisem (głównie chiptuningu) o 2tyś taniej i wystawione przez inną osobę (przynajmniej inne imię przy właścicielu) poniżej link

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-individual-m3-doinwestowana-sport-chiptuning-165-170km-m-ID6y6R3z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie i przy tych zdjeciach nawet flgi wychodza ladne, tak jak pisalem sadze ze jezeli jest prroblem to ze strony chipowanego silnika. chyba ze to handlarz ktory chce zrobic zysk.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się boicie tego chipa?

Silnik to w końcu 2.0d!

Jedyne co może szybciej paść przez chip to turbo ale jak jest dobre to pożyje...

 

Dla mnie to dziwne auto!(wygląda dosyć ładnie)

Ktoś z 2.0d który ma mało mocy na siłę chce zrobić M3 które dymi na czarno :D

Te wydechy przy 2.0d to lekka przesada :duh:

Wyposażenie żadne :cry2:

 

Co ważne napewno wygląd zewnętrzny napewno się wyróżnia wobec innych E90

Jeżeli nie ma tam kilka kilo szpachli i co ważne tobie się podoba to trzeba jechać oglądać i jak jest ok to brać...

 

Ps. A może ktoś z forum może ma możliwość sprawdzenia choćby tylko miernikiem, posłuchania silnika i przejechania się żeby kolega nie musiał na marne jechać tyle km...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu sprawdzać miernikiem jak na zdjęciach co drugi element ma inny kolor, obstawiam że na żywo samochód wygląda b. słabo, a prywatnie to bym się wstydził tym jeździć... wygląda to jak stara baba mocno umalowana w spódniczce mini z daleka fajnie ale z bliska ..... koła akurat mi się osobiście podobają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu sprawdzać miernikiem jak na zdjęciach co drugi element ma inny kolor, obstawiam że na żywo samochód wygląda b. słabo, a prywatnie to bym się wstydził tym jeździć... wygląda to jak stara baba mocno umalowana w spódniczce mini z daleka fajnie ale z bliska ..... koła akurat mi się osobiście podobają

 

Marina nie oceniaj tu czyjegoś gustu!

 

Z tego co pamiętam to też masz jeden niepotrzebny wydech :D

 

Mi też się wydaje że to będzie ulep ale patrząc przez pryzmat wyposażenia i silnika wcale tak być nie musi...

Bo nie oszukujmy się poza fajnym wyglądam zewnętrznym (dla kupującego) to nic nie ma!

A to że coś było malowane to chyba dopuszczalne???

Trzeba być idiotą żeby myśleć że takie auto może być z oryginalnym lakierem :duh: tylko pytanie co było robione i co jest pod spodem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
prywatnie to bym się wstydził tym jeździć...

Zgadzam sie z przedmówcą.

Moim zdaniem auto po dzwonie i robione po kosztach. Te zderzaki to nie zderzaki m3 tylko laminat który jest tańszy niż OEM. Lampy nibytuning tez sa tansze niz OEM. Moim zdaniem auto robione po taniosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oceniam czyjegoś gustu a wyrażam swoją prywatną opinię która jest związana z tematem wątku i dla nikogo nie musi ani nie jest wyrocznią, moje wydechy przy tym wynalazku to bardzo słabe porównanie, ten samochód jest zrobiony i wygląda najzwyczajniej w świecie tandetnie, dla mnie samochód może być malowany nawet kilka razy ale ulep to ulep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania silnik w tym aucie to 1.8, a nie 2.0. Kwestia wygladu to juz raczej sprawa indywidualna, mi akurat podoba się w nim to że jest inna niż wszystkie. Wlasnie tak jak kolega wspomnial, moze mialby ktos mozliwosc sprawdzenia jak to auto wyglada w rzeczywistosci, bo tak jak wspominalem jechac 500km i zastac jakis bubel to malo przyjemna rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania silnik w tym aucie to 1.8, a nie 2.0. Kwestia wygladu to juz raczej sprawa indywidualna, mi akurat podoba się w nim to że jest inna niż wszystkie. Wlasnie tak jak kolega wspomnial, moze mialby ktos mozliwosc sprawdzenia jak to auto wyglada w rzeczywistosci, bo tak jak wspominalem jechac 500km i zastac jakis bubel to malo przyjemna rzecz.

 

 

pomyśl na logikę jak ktoś za Ciebie ma oglądać samochód skoro coś co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogą, co innego zastanie na miejscu pasjonat BMW a co innego użytkownik dla którego znaczek M3 wynosi to auto na wyżyny motoryzacji :) Twoja kasa wiec musisz decydować sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania silnik w tym aucie to 1.8, a nie 2.0. Kwestia wygladu to juz raczej sprawa indywidualna, mi akurat podoba się w nim to że jest inna niż wszystkie. Wlasnie tak jak kolega wspomnial, moze mialby ktos mozliwosc sprawdzenia jak to auto wyglada w rzeczywistosci, bo tak jak wspominalem jechac 500km i zastac jakis bubel to malo przyjemna rzecz.

 

 

pomyśl na logikę jak ktoś za Ciebie ma oglądać samochód skoro coś co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogą, co innego zastanie na miejscu pasjonat BMW a co innego użytkownik dla którego znaczek M3 wynosi to auto na wyżyny motoryzacji :) Twoja kasa wiec musisz

 

decydować sam

 

To jesli patrząc logicznie ogledziny raczej mialyby dotyczyc mechaniki, prace silnika a nie tego czy dla jednego cztery wydechy są ok lub czy felgi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.