Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwoń porozmawiaj, Pan niezwykle leniwy i oszczędny, opisy takie same w obydwóch autach, paliwa nie ma :) policz opłaty bo ta e90 zdaje się jest do pełnych opłat czyli nie mała akcyza do zapłaty

 

rocznikowo 2005 ale modelowo 2006 - po co to pisać takie bzdury i podawać w informacjach rok jako 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bedę za tydz w PL to jak jeszcze będzie skocze luknąć. nie daleko to akurat pasuje. zobaczymy co tam piszczy :) ale jak ostatnio śledziłem to miał jeszcze inne i chyba poszły to może ulepów nie ściąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalaj się - z doświadczenia wiem, że forma ogloszenia jakiej użył, głosi jasno, że zrobił w tym aucie wszystko, by wyglądało tak, byś był zadowolony oglądając go - przykład, wszystkie przyciski nie sa przetarte itp - czyli wymieniał jak leci, by wygląd auta się zgadzał mniej wiecej do jego przebiegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się juz czytać tego wróżenia przebiegu z przycisków, opon i lamp. :duh: :duh:

Tu masz suche fakty:

 

Senast godkända besiktning: 2014-09-29

Mätarställning: 218727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, już widzę takie sprowadzone auto (3.0) w cenie 35tyś :lol:

 

Nie da się już czytać o tych waszych suchych faktach :duh:

Nie róbcie wy, handlarze, z ludzi idiotów. Widziałem ostatnio 320d z przebiegiem rzekomo 117tyś, a w środku _ogólnie_ chlew gorszy niz w aucie z przebiegami grubo powyżej 200tkm i z podobnego rocznika.

Naprawde myslisz, że chodzi o lampy i przyciski? Ta z 117tkm akurat lampy i przyciski miała idealne.

 

 

Albo krecony przelot, albo ulep (nie tylko blacharski), albo dwa w jednym w bonusie, jak to ktoś już wspomniał wcześniej. Takie mamy auta w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARW takie są auta w PL bo polak w 99% przypadków zawsze chce jak NAJTANIEJ (a przy tym oczekiwania z kosmosu) i do tego dostosowują się handlarze.

Więc nie ma się co dziwić że stan aut jest taki jaki jest jak na aukcjach w PL są tańsze niż w DE -i to często po zapłaceniu akcyzy 18,6% więc o czym tu mowa

 

Dlatego większość aut jest spawanych z kilku, bitych z każdej strony a legendarna bariera 200tys km powoduje że 99% aut jest skręconych (tylko kwestia czy o 100 czy 300tys km, w benzyniakach mniej kręcą bo więcej w trasy jeździ się dieslem) bo jak ktoś z oryginalnym przebiegiem np. 250k ma konkurować z innymi autami po 150k ? Liczy się zwykle wygląd zewn. , lakier, ładne duże felgi jednym słowem tzw. " bajer , full wypas" po to żeby sąsiadowi gul skoczył :duh:

 

Jakby chcieć kupić naprawde zadbane auto z oryg. lakierem i przebiegiem do 120-150k, w bdb stanie technicznym i wizualnym to by trzeba dać z 30-40% więcej niż średnia cena na allegro. To kto kupi takie auto? Wtedy kupujący poczuje się jak frajer bo po 1. przy dalszej odsprzedaży auta nie odzyska się już tej wyłożonej kasy a po 2. 99% znajomych/rodziny jak dowie się ile kosztowało to ogłosi że przepłaciłeś i tak się wszystko nakręca, koło się zamyka

 

Najbardziej w tym jednak irytujące jest to że 99% ludzi chce kupić ideał w cenie parcha a najczęstszy tekst słyszany w słuchawce to "Panie ,czemu tak drogo" albo "na allegro one po kilka tys. taniej chodzą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Szukam do około 100tyś km, 2.0d 184KM, automat, xenon, sportowe siedzienia, professional navi, HiFi, panorama do 20tys euro i nie mogę znaleźć (praktycznie jedna jest w M pakiecie za 19tys, ale z 2010 a miałem nadzieję na troszkę młodszego, ale chyba navi jest problemem). W PL prawie same z takim wyposażeniem i za prawie pół ceny.

No właśnie, wygląda na to, że naprawdę trudno jest coś znaleźć z navi prof.

Może się ktoś podzielić wrażeniami czy navi business naprawdę tak źle wygląda w porównaniu do prof.?

Dostałem info, że zmiana na prof. Z business będzie mnie kosztować z wszystkim około 3tyś. Dużo pieniędzy za większy wyświetlacz, ale za nic nie mogę znaleźć nic z professional navi.

Szukam na mobile.de i na autoscout. Jakieś inne godne polecenia źródła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmował bym się tym że jest business, faktycznie trzeba zapłacić około 2500-3000 ale pamiętaj że Twoja tez będzie warta plus minus tysiąc zł, więc jak dobrze poszukasz i na spokojnie sprzedasz to cała operacja zakręci się ok. 1000zł co przy Twoim budżecie jest znikomą kwotą.

 

ps. poszukaj marktplaats.nl/c/auto-s/c91.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale potrzebuje autka z DE i z fakturą.

Zastanawiam się czy nie za bardzo cisnę na to navi prof, ale jak już mam taki budżet nie chciałem się bawić w przekładanie, ale widzę, że nie będzie to takie łatwe. Niestety nie miałem jeszcze okazji się przejechać ani taką, ani inną. E91 mogą dochodzić spokojnie do 23tyś EUR w tej konfiguracji a nie chcę przekraczać 20 tyś, bo wtedy to już chyba lepiej nowej szukać. (budżet zaczynał się od 15 tyś, ale niestety okazje takie po prostu nie istnieją).

Więc Panowie i Panie szukający waszych wymarzonych BMW, albo dołóżcie do budżetu albo kupujcie z wielkim ryzykiem, bo święta jeszcze daleko wiec na prezenty nie ma co liczyć.

 

Jeszcze jakies wrazenia miedzy prof a business?

Stronki z ogloszeniami z DE?

 

Aha, jeszcze jedno przydatne pytanie (nie ma temat wiec przepraszam z gory). Dzownilem do banku i pytalem o przelew ekspresowy z PL do DE z konta walutowego EUR i mimo nacisku nie uzyskalem odpowiedzi jak dlugo taki przelew idzie. Poinformowano mnie tylko, ze po stronie polskiej srodki sa udostepniane tego samego dnia w nablizszym payment run. Ok, dowiedzialem sie ze maja takie runs 3 razy dziennie, ale nie byli w stanie mi powiedziec czy beneficjent bedzie mogl potwierdzic odbior pieniedzy tego samego dnia. Jakie sa wasze doswiadczenia? Mozna taki przelew dokonac powiedzmy przed poludniem i tego samego dnia odjechac samochodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję E90/E91 z 320i 150KM już jakiś czas - bez większego zaangażowania ale do końca października chciałbym już znaleźć coś konkretnego, bez znaczenia czy PL czy bezpośrednio od któregoś z zachodnich sąsiadów, dziś trafiłem na takie ogłoszenie - nie mam numeru VIN, jakieś opinie ? Ktoś już oglądał ? Niestety z Krakowa do Zduńskiej mam trochę jazdy a auto musi przyjechać i tak na lawecie

 

http://allegro.pl/bmw-320i-m-pakiet-navi-full-opcja-2006-120-000-i5559399263.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję E90/E91 z 320i 150KM już jakiś czas - bez większego zaangażowania ale do końca października chciałbym już znaleźć coś konkretnego, bez znaczenia czy PL czy bezpośrednio od któregoś z zachodnich sąsiadów, dziś trafiłem na takie ogłoszenie - nie mam numeru VIN, jakieś opinie ? Ktoś już oglądał ? Niestety z Krakowa do Zduńskiej mam trochę jazdy a auto musi przyjechać i tak na lawecie

 

http://allegro.pl/bmw-320i-m-pakiet-navi-full-opcja-2006-120-000-i5559399263.html

 

- "M-Pakiet" dokładany

- chiński xenon z przodu

- chińskie ledy z tyłu

- Zderzak bez zaślepek spryskiwaczy xenona, co potęguje fuszerkę

- tylny zderzak podróbka M3

- strasznie wysłużony przycisk "start-stop" jak na te 122 000 km :)

 

Generalnie słabo, bardzo słabo. Jedyny plus to fajna blenda (oczywiście bez tego "carbonu" :cool2: )

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję E90/E91 z 320i 150KM już jakiś czas - bez większego zaangażowania ale do końca października chciałbym już znaleźć coś konkretnego, bez znaczenia czy PL czy bezpośrednio od któregoś z zachodnich sąsiadów, dziś trafiłem na takie ogłoszenie - nie mam numeru VIN, jakieś opinie ? Ktoś już oglądał ? Niestety z Krakowa do Zduńskiej mam trochę jazdy a auto musi przyjechać i tak na lawecie

 

http://allegro.pl/bmw-320i-m-pakiet-navi-full-opcja-2006-120-000-i5559399263.html

 

- "M-Pakiet" dokładany

- chiński xenon z przodu

- chińskie ledy z tyłu

- Zderzak bez zaślepek spryskiwaczy xenona, co potęguje fuszerkę

- tylny zderzak podróbka M3

- strasznie wysłużony przycisk "start-stop" jak na te 122 000 km :)

 

Generalnie słabo, bardzo słabo. Jedyny plus to fajna blenda (oczywiście bez tego "carbonu" :cool2: )

 

 

Kurde podziwiam spostrzegawczość i doświadczenie ;-) Jakby stała w Krakowie to mimo wszystko podjechałbym zobaczyć, ale nie ma tematu. Nie wiadomo też jak ze zbieżnością/pochyleniem koła bo ta felga mocno uderzona. Co do 122k to nawet się nie wypowiadam, moje rok starsze, które przez 8 pierwszych lat nie jeździło praktycznie w ogóle ma więcej.

 

A liczyłeś ile wyjdzie z opłatami, naprawą blach i transportem ?

 

P.

 

Liczyłem, blacharza - lakiernika mam znajomego, dostęp do lawety za koszt paliwa więc patrząc na wyposażenie rozsądnie. Ale auto raczej po wcześniejszych przejściach. W dodatku nie udało mi się zdobyć VINu

 

 

 

 

Dzięki za odpowiedzi, szukam dalej ;)

Edytowane przez Soli88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to nie szukaj najtańszej, dołoż z 6k i wtedy zacznij sie rozgladac ;)

 

 

Po prostu mi wpadła jak przeglądałem allegro, nie szukam najtaniej, znajdę za 33 to znajdę za 33. Podobają się białe - a jest ich stosunkowo b. mało stąd zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, placi sie tylko za wystawienie ogłoszenia (całkiem niemało), za prowizję już nie, ale to musiałby ktoś potwierdzić.

 

A z tym zapodaniem informacji ze sprzedana, to może ma na celu forma reklamy, dla przyciągnięcia klientow do pozostałych swoich ofert, jakoby jego auta u niego sie sprzedają.. nei wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorie:Samochody, Motocykle i quady (używane) Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy, Maszyny rolnicze, Maszyny budowlane oraz Nieruchomości, Usługi, Wakacje i Żywe zwierzęta są zwolnione z prowizji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.