Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Patryk 27 tys... Jak tyle zrobiłeś to szkoda sprzedawać...

 

Blade bez przesady, chyba ze w expresie to może 28 wystawić... Patryk myślę że krzyknij 34 na początek, jak będzie słaby odzew zjedź tysiaczka i powinieneś 31-32 wziąć, ale uzbroj sie w cierpliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polift za 35 tys z przebiegiem 150 tys :duh: nawet szkoda komentować... oli222 kombi bmw bardzo sĺabo trzymają cene... edit: nie wiem czemu myślałem że o kombi mowa sedan spokojnie za 30k powinien pójść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że auto zadbane, mocno doinwestowane i pewne.. może ktoś to doceni..

 

Na razie średnio na rękę jest mi sprzedaż auta, ale wstępnie wystawiłem, może kogoś zainteresuje.

 

Sam fakt że Turbo jest nowe z gwarancją na 2 lata to dość dużo, ale

nie licze że się to zwróci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bym kupowal 2 litrowy traktor to oprocz ze bym pojechal na stacje diagnostyczna sprawdzic geometrie i do MA na przyslowity sprawdzian to jezeli by sie wszystko zgadzalo to bym go wzial za ta cene i chwalic przejrzystosc postu, nawet jezeli uwarzam ze E9x w budzie sedan jest brzydki jak cholera. :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory ja do nikogo nie bede jezdzil...

Jak ktos szuka auta to jakies minimum musi wykazac...

 

To wyobraź sobie, że ktoś kto szuka samochodu, te minimum już wykazał z kilkanaście razy po to, żeby się wqrwić jakiego ulepa i gniota zobaczył i stracił na to czas i paliwo.

Jeśli twierdzisz ze jest auto OK, to sam pokonaj odcinek na sprawdzenie tego auta u mnie, poświęc paliwo ze swojej strony, jesli nie jest spawana z dwóch i nie miala spotkania z czołgiem, to gwarantuje ci, że ja ją wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk4544

 

Bardzo ladny samochod. Uczciwy i kazdy kto ma chociaz troszke rozumu nie przejmowalby sie takimi jak by nie patrzec, kosmetycznymi naprawami blacharskimi. Nie wplywaja w zaden sposob na bezpieczenstwo czy jazde. Wolalbym taki niz jakis niepewny.

 

Powodzenia ze sprzedaza, uzbroj sie w cierpliwosc i nie sprzedawaj za zbyt niska cene a komus jeszcze dlugie lata posluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory ja do nikogo nie bede jezdzil...

Jak ktos szuka auta to jakies minimum musi wykazac...

 

To wyobraź sobie, że ktoś kto szuka samochodu, te minimum już wykazał z kilkanaście razy po to, żeby się wqrwić jakiego ulepa i gniota zobaczył i stracił na to czas i paliwo.

Jeśli twierdzisz ze jest auto OK, to sam pokonaj odcinek na sprawdzenie tego auta u mnie, poświęc paliwo ze swojej strony, jesli nie jest spawana z dwóch i nie miala spotkania z czołgiem, to gwarantuje ci, że ja ją wezmę.

 

Sluchaj napisalem ci wczesniej jak pisales do mnie na Pw jak wygladaja szczegoly odnosnie mojego auta...

UCZCIWIE!!!!!!

Nawet napisalem ci kiedy bede blizej ciebie (w Otwocku) i mogles przyjechac zobaczyc ale sie nie pokazales!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kolega ar_w chyba spadl z dużej wysokości.

Właśnie w kupowaniu chodzi o to że niestety trzeba jeździć.

Moim zdaniem jeśli sprzedający chce gdzieś jeździć to znaczy że BARDZO chce sprzedać. To nigdy nie wróży niczego dobrego.

Jeśli sprzedający jest w okolicy i informuje o tym kupującego żeby ten miał łatwiej to chyba nie można oczekiwać nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi, nikt ci nie zaprzeczy w tym, co napisałeś, bo 100proc racji.

Ale to nie ja marudzę, że nikt nie chce zadzwonić, a mam takie sprawne, godne uwagi auto, wiec bez dojazdu do klienta już wiadomo, ze bardzo chce sprzedac, szczegolnie jak się ma 2 samochody.

Mi się zwyczajnie pod wawę jechać nie chce, jak sobie bede chcial zrobić wycieczkę, to moze wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne te boki fotela..... calkowicie inaczej to sobie wyobrazam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, właśnie przez ten silnik 163km, mamy wrażenie że to auto jest z Holandii, a nie z Niemiec :) ogarnij vin, wtedy się dowiemy.

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafa7 cena podejrzanie niska jak za ten rocznik. Poproś o skany książki i sprawdź czy nie jest podrobiona. Jak będzie ok to miernik w dłoń i jak będzie cała to wtedy do jakiegoś warsztatu na sprawdzenie (nie tego co proponuje sprzedawca) i jak będzie ok możesz brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz typ :

- Auto z Holandii, a nie z Niemiec

- Ostrożnie z podatkiem VAT :) Dlaczego ? Proszę : Temat o tym "Dealerze"

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/7283-BMW-318i-2009-WBAUS31090A527408

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, właśnie przez ten silnik 163km, mamy wrażenie że to auto jest z Holandii, a nie z Niemiec :) ogarnij vin, wtedy się dowiemy.

 

Były wersje ED i miały właśnie 163KM - ale tak jak piszecie VIN wszytko wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lift był w 2008. Podrzuć link czy VIN to więcej Ci powiemy. Najlepiej jedno i drugie ;)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320-sedan-163-km-lci-lift-od-prywatnego-uzytkownika-warszawa-ID6y5GIr.html

 

oraz VIN WBAVC31040VC37090

 

Wypowiedzcie się Panowie co sądzicie o tym egzemplarzu i czy warto sobie zaprzątać głowę czy szukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lift był w 2008. Podrzuć link czy VIN to więcej Ci powiemy. Najlepiej jedno i drugie ;)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320-sedan-163-km-lci-lift-od-prywatnego-uzytkownika-warszawa-ID6y5GIr.html

 

oraz VIN WBAVC31040VC37090

 

Wypowiedzcie się Panowie co sądzicie o tym egzemplarzu i czy warto sobie zaprzątać głowę czy szukać czegoś innego.

 

Przeciez to auto jest z 2005roku :duh: :duh:

 

Taki podręcznikowy "ulep"

 

Zderzak Mpakiet, lampy i maska polifcie, spryski do zwykłych lamp :duh: Klapa i tylne lampy poliftowe, listwy wokół szyb zmienione na chrom. grill z 6 cylindrówki - kogoś naprawdę poniosła fantazja przy składniu tego do kupy :mrgreen:

 

Cena sporo za wysoka jak za taki goły wynalazek :duh:

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, właśnie przez ten silnik 163km, mamy wrażenie że to auto jest z Holandii, a nie z Niemiec :) ogarnij vin, wtedy się dowiemy.

 

Były wersje ED i miały właśnie 163KM - ale tak jak piszecie VIN wszytko wyjaśni

 

Właśnie dlatego stawiamy na Holandię, ponieważ 99% ED jest własnie z Holandii :)

 

Lift był w 2008. Podrzuć link czy VIN to więcej Ci powiemy. Najlepiej jedno i drugie ;)

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320-sedan-163-km-lci-lift-od-prywatnego-uzytkownika-warszawa-ID6y5GIr.html

 

oraz VIN WBAVC31040VC37090

 

Wypowiedzcie się Panowie co sądzicie o tym egzemplarzu i czy warto sobie zaprzątać głowę czy szukać czegoś innego.

 

Ulep niesamowity :

- PreLCI zrobiony na LCI

- Przód M-Pakiet, tył zwykły

- Zderzak przód do wersji z xenonem (zaślepki sprysków), a auto na zwykłych lampach

- "Production date: 24.11.2005"

- Auto z Holandii, lub Belgii : "On-board vehicle literature Dutch"

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatostan po lifcie nie kupisz zadbanej e90 320d - widzę że jesteś kolejnym poszukiwaczem okazji... Po zdjęciach już widać że bita prawa strona pytanie jak bardzo + przebieg kręcony też nie wiadomo z ilu, przy 133 tyś nie siada dwumasa chyba że była bardzo katowana.Brak zdjęcia przedniego fotela... Biedna wersja bez nawigacji i ze zwykłymi stołkami... Chciałbym się mylić ale tekst typu książka serwisowa z napraw ?? Oryginalnej książki serwisowej pewnie brak...

 

 

Edit diesel 2005 rok i 133 tyś km :lol: :norty:

Edytowane przez Blade1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ulep niesamowity :

- PreLCI zrobiony na LCI

 

Zgadzam sie ze wszystkim oprocz tego... duzo najbardziej zadbanych i najbardziej wypasionych aut na ty forum ma ta modyfikacje... powiedz ze Czerwony ma ulepa... :) To standardowa modyfikacja i zupelnie fajna, oczywiscie zalezy jak zostanie zrobiona.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to zrobione z głową, to czemu nie ;) ale nie 50% M-Pakiet + zderzak pod spryski przy zwykłej lampie :) tym bardziej, jak ktoś auto z 2005 roku sprzedaje jako " PO LIFCIE !! LCI !!" :D

 

Edit :

Z resztą, jak można porównywać Auto Czerwonego, to "tego czegoś" tutaj :P Dla nas karygodnym nie jest zrobienie Lifta, tylko sposób jego wykonania :)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.