Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach ścisłości

m-pakiet jest dla "szukajki" ;)

Z właścicielem to jest tak, jak to w Polsce się podaje :P tzn w Polsce jestem pierwszym, a ogólnie trzecim (w Niemczech dwóch). Śmiechy śmiechami, ale chyba każdy o tym wie :)

co do reszty bez problemu można sprawdzić i potwierdzić :) (dla zainteresowanych podam VIN)

 

czyli generalnie w ramach scislosci, same ogloszenie to juz oszustwo.

 

 

Rozwiniesz?

Auto mogę z czystym sumieniem polecić. Ale pewnie lepsze są "igły" od handlarzy ;)

Konkurs "do czego tu się przyczepić rozpoczęty"

Niestety przykre jest to jak Polak Polaka stara się na każdym kroku oszukać.

 

Zdaję sobie sprawę, że poszukiwany jest m-pakiet - ja też szukałem, ale ze względu na małą dostępność dobrych egzemplarzy i dobrze wyposażonych i dużą cenę zdecydowałem się na sportsitze (a różnice są minimalne).

 

Mam rozumieć ze to jest wytłumaczenie dlaczego oszukujesz ludzi ?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.

M-pakiet wpisałem TYLKO w tytule aukcji tylko żeby zwiększyć możliwość wyświetlenia, w wyposażeniu nie został wymieniony, także nikogo nie "oszukiwałem" jak to ktoś określił. A co do oszukiwania to gdyby tak wszyscy oszukiwali to by można było w ciemno samochody kupować.

Właściciel jak już napisałem, skrót myślowy, dopisałem w ogłoszeniu, dla jasności, że pierwszy w Polsce :)

Teraz już nie ma się do czego doczepić, zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest :cool2:

Jeszcze tylko powiedz gdzie jest te 10 poduszek powietrznych i w ogóle będzie super :mrgreen:

 

BTW jak wrzucasz link na forum miłośników marki to chyba powinieneś się liczyć, że każde niedociągnięcie/kłamstewko będzie wyłapane :mrgreen:

 

No i powiem szczerze, że nieźle go już tu reklamowałeś (jako potencjalny kupujący) :nienie: :nienie: - pytałeś o swoje auto :norty: :norty: (każda reklama dobra)

viewtopic.php?f=70&t=242291&p=1966251#p1966251

viewtopic.php?f=70&t=242291&p=1975037#p1975037

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piti37 : moim zdaniem benzyna 150KM i automat to średnie połączenie, tzn do miasta to może i wygodne, ale gdzie radość z jazdy? Nie będzie to ani ekonomiczne, ani dynamiczne. Już lepszym wyborem było by 320d 163KM z automatem, no i wybór większy ale trzeba się trochę naszukać godnego kandydata.

 

Niedawno (z 4-6 miesęcy temu) znajomy sprzedał E91 320d 2006 (do opłat) z prawdziwym przebiegiem 164 tyś km w naprawdę godnym uwagi stanie (czarny,navi, skóra, xenon, alu z nowymi oponami RFT i cały nowy zestaw klocków/tarcz założone w serwisie bmw) za ok 31 tyś km do opłat. Jeździłem tym autem i byłem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem co było naprawiane. Jak polecałem ludziom szukającym na forum, to wszyscy kręcili nosem, że pewnie kombinowany, kręcony, bity itp, albo że chcę coś im wcisnąć...

Przyjechał pierwszy zainteresowany i od razu go kupił. Niedawno nawet telefonował i naprawdę jest zadowolony z auta.

 

Teraz ma na sprzedaż 118d LCI w dobrej cenie, ale nie ma sensu nikomu tego auta polecać, bo i tak z góry będzie założenie tak jak napisałem wcześniej.

 

Tu ludzie na forum oczekują aut "igiełek" w super niskiej cenie, a jak ta cena jest niska to z góry takie auto skreślają. Jak coś było lakierowane, to pewnie po dzwonie...Czasami ciężko to komentować.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z chriss99

Już nawet nie chodzi o rozróżnienie czy forum czy nie. Większość ludzi w Polsce ma taką mentalność, oby jak najtaniej = byle jak (i najczęściej tak jest). U nas ciężko sprzedać dobry samochód w cenie adekwatnej do stanu. Także Polska to raj dla handlarzy, gdyż Polacy lubią być oszukiwani i wierzyć w bajki handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piti37 : moim zdaniem benzyna 150KM i automat to średnie połączenie, tzn do miasta to może i wygodne, ale gdzie radość z jazdy? Nie będzie to ani ekonomiczne, ani dynamiczne. Już lepszym wyborem było by 320d 163KM z automatem, no i wybór większy ale trzeba się trochę naszukać godnego kandydata.
naczytałem się trochę o 320d/320i i diesel wychodzi lepiej o ile nic się nie popsuje a po 200/300 tys przebiegu łatwo o awarie której naprawa dochodzi nawet do 5 tyś . Wydaje mi się że benzyna będzie dla mnie lepsza bo nie mam zamiaru jezdzić bokiem ani szaleć na dzielni :D głównie będę jezdzić po mieście do pracy i dziewczyny a raz na miesiąc albo dwa dłuższa trasa. Ten diesel będzie cierpieć przy krótkich odcinkach ; / a automat to już gusta i guściki co kto lubi : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skonczmy z pseudo autem od R&M Robson

 

To jest standardowe dzialania kretacza :

- opis byle jaki tylko aby przyciagnac ludzi (mpakiet)

- pisze ze jest pierwszy wlascicielem,jest trzecim

- niby pytal o opinie o aucie ze wyglada dobrze ktore tak na prawde sprzedaje

 

Jeszcze uwarza ze to norrmalne dzialanie. Typowy heniu oszust z podmiejskiego osiedla ktory szuka idioty ktoremu wcisnie w koncu mine.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ze ten watek naprawde staje sie jednyn wielkim posmiewiskiem...

Jakis jeden inteligent wstawia ogloszenie ktore prosi sie o baty ale jeszcze kilku madrzejszych pisze jaki to

on jest zly jakby wszystkie rozumy pozjadali....brakuje jeszcze tego od przebiegow i tego co wrozu z fotek bylby caly zespol...

 

Panowie troche litosci nie mamy po 15 lat... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze trzeba dodać, że ciągle wkleja się tutaj jakieś linki z ogłoszeniami, a nigdy i tak nikt nie pojedzie sprawdzić i nie napisze czy kupił czy nie i dlaczego ?

 

śmietnik jednym słowem

 

A co do kłamstwa z ogłoszeniami to jak sprzedawałem swoją napisałem wyraźnie - jeden wlaściciel w Niemczech , drugi w Polsce - pierwsza osoba, która przyjechałą kupiła samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Prosilbym krotko i na temat, jaki silnik diesla i jaki benzyny polecacie, planuje przesiadke z Mercedesa na BMW Serii 3 lub 5 i szukam porad.

Mam 8000 funtow na zakup wiec cos moze sie znajdzie w tej cenie.

Z diesla max do 3 litrow, benzyna max 2.5.

 

dziekuje z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ze ten watek naprawde staje sie jednyn wielkim posmiewiskiem...

Jakis jeden inteligent wstawia ogloszenie ktore prosi sie o baty ale jeszcze kilku madrzejszych pisze jaki to

on jest zly jakby wszystkie rozumy pozjadali....brakuje jeszcze tego od przebiegow i tego co wrozu z fotek bylby caly zespol...

 

Panowie troche litosci nie mamy po 15 lat... :duh:

 

 

nie wydaje mi się żeby osoby wypowiadające się tutaj robiły z siebie pośmiewisko, to że ktoś wystawił ogłoszenie w którym wypisał kilka bzdur i został naprostowany to chyba jest pozytywny przykład. Wątek temu któremu ma coś pomóc to pomoże zaoszczędzić dobrych kilka zł na wycieczki, a reszta bywalców jednorazowych pojawia się i znika na każdym forum tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ładna 100% bezwypadkowa ma takie szczeliny od progu: http://vpx.pl/i/2015/05/29/DSC_2095.jpg

Jak to jest, że drzwi leżą wyżej od błotnika i od końcowki ćwiartki, ponadto szczelina blotnika nie jest równoległa??

 

Hmmm nie zebym byl jakims super expertem, ale swoja e91 kupilem jako premium selection w salonie w berlinie, i jak patrze na te zdjecia to mam wrazenie ze jakbym zdjecia swojej beci zamiescil to odrazu dostalaby metke ulepa. Wydaje mi sie ze BMW troche stracilo na jakosci. Tez mam nierowne szpary, a ostatnio jak bylem w ASO to powiedzieli ze to nic takiego.

 

ar_w a jak w twoje furze ? Moze sie myle... pokaz foto ?

 

pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fury wyjeżdżające z fabryki mają nierówne szpary! Oczywiście nie jest to odstająca perfidnie blacha i krzywo spasowane elementy, takich rzeczy na zdjęciach powinniśmy szukać. A milimetrowe różnice na zdjęciach w ogłoszeniach to wróżenie z fusów, zdjęcie może być słabej jakości albo zrobione pod specyficznym kątem, może być "wada" fabryczna. Ciekawe jak niektórzy tutaj oceniliby auta z salonu, pewnie na co drugim elemencie inny odcień, a szpara na długości drzwi ma 2 mm różnicy więc była wspawana ćwiara :D Bez hejtu ale czasem zaczyna to przypominać polowanie na wiedźmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ze ten watek naprawde staje sie jednyn wielkim posmiewiskiem...

Jakis jeden inteligent wstawia ogloszenie ktore prosi sie o baty ale jeszcze kilku madrzejszych pisze jaki to

on jest zly jakby wszystkie rozumy pozjadali....brakuje jeszcze tego od przebiegow i tego co wrozu z fotek bylby caly zespol...

 

Panowie troche litosci nie mamy po 15 lat... :duh:

 

 

nie wydaje mi się żeby osoby wypowiadające się tutaj robiły z siebie pośmiewisko, to że ktoś wystawił ogłoszenie w którym wypisał kilka bzdur i został naprostowany to chyba jest pozytywny przykład. Wątek temu któremu ma coś pomóc to pomoże zaoszczędzić dobrych kilka zł na wycieczki, a reszta bywalców jednorazowych pojawia się i znika na każdym forum tak jest.

 

 

jesteś tego pewien?

 

Ie było wpisów na wyrost?

Że na pewno przebieg kręcony-choć nikt nigdy tego nie sprawdził!

Że na pewno walona- choć nigdy nikt tego nie sprawdził!

Że po powodzi -choć nigdy tego nikt nie sprawdził!

 

Moim zdaniem troszkę jesteście wypaczeni!

Szukacie (nie wszyscy oczywiście) używanego auta w wymagania macie jak co do nowego!

Idz kur...a do salony kup sobie nowa Dacie i nie bedziesz tu jeden z drugim jęczeć!

Większość z tu piszących nie ma albo nie miała styczności z BMW i może stąd to wynika!

 

Kurcze ludzie to że ktoś ma nierówną szparę np. na zderzaku to wcale nie znaczy że miał ciętą ćwiartkę!

Sam mam nisko zderzak i nie raz nim zaczepiem o krawężnik!

Komu się teraz ta robota opłaca?Każdy teraz ma jakieś pojecie i miernik lakieru wiec ciężko kogokolwiek oszukać!

 

A to że ktoś piszę że przebieg napewno kręcony to już szczyt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
i jeszcze trzeba dodać, że ciągle wkleja się tutaj jakieś linki z ogłoszeniami, a nigdy i tak nikt nie pojedzie sprawdzić i nie napisze czy kupił czy nie i dlaczego ?

 

śmietnik jednym słowem

 

To jest chyba całkiem normalne, że ktoś jak szuka auta to się tutaj udziela, a jak już kupi to niestety przestaje tutaj zaglądać. Ale też nie przesadzaj, nie raz ludzie dawali tutaj wiadomość zwrotną, że oglądali i nie kupili z powodu... Albo, że kupili. i nie jest tak, że wrzucane tutaj auta nikt nie kupuje. Ja np. pojawiłem się w tym wątku jak chciałem kupić Serię 3 i jak ją kupiłem to także o tym poinformowałem. Teraz zaglądam tutaj od czasu do czasu tylko z ciekawości.

 

A to że ktoś piszę że przebieg napewno kręcony to już szczyt!!!!

Tak samo jak w ogłoszeniach świadome pisane nieprawdy. Wypowiedzi, że na pewno kręcony bardzo rzadko się tutaj pojawiają - jeśli już to są w stylu: "przebieg pewnie kręcony". A to chyba jest subtelna różnica ;) Jak ktoś ma takie podejrzenia to chyba dobrze jest zwrócić potencjalnemu kupującemu na to uwagę???

 

Taka specyfika tego wątku... co byście chcieli tutaj pisać??? Jak się komuś nie podoba to nie trzeba tu zaglądać. A prawda jest taka, że naprawdę większość ofert na naszym rynku to sprowadzane z zachodu "Igły, Full opcje", które jakimś dziwnym trafem kosztują znacznie mniej niż w samym kraju, z którego pochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił nówkę E92 w salonie w DE (wcześniej oczywiście zamówił - było to chyba w 2008, wtedy auto weszło do sprzedaży). Gdy przyjechał do Polski i przyjrzeliśmy się autu, to wiele elementów wymagało porządnego ustawienia (zderzak, maska, błotniki). Też tak zrobiliśmy, auto zostało ustawione od nowa, co bardzo poprawiło równość szpar i ogólne wrażenie.

...Więc wychodzi z tego przypadku, że nie wszystko wyjeżdża z fabryki od razu idealne, przynajmniej idealnie ustawione...

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Spinacz zdaje się sam ucierpiał podczas sprzedaży auta na opiniach tych którzy auta nie oglądali .... może stąd te nerwy, dla pocieszenia jak moje auto przed lift z LCI tu trafi do nigdy go nie sprzedam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinacz2100 oczywiście masz trochę racji, ale jak chcesz kupić auto i przebieg jest 180 tyś w 10 letnik dieslu i nagle sprzedający "gubi" książkę albo jej nie ma (ewentualnie pies zjadł itd ) to w 99% jest kręcony (sam szukałem auta to u nas rynek to jedna wielka patologia). Oglądałem na żywo 6 sztuk BMW e90 i 5 było kombinowanych (6 które kupiłem było jedynym wartym rozważenia egzemplarzem). Sporo też już olewałem po gadce i zdjęciach, najlepszy tekst: "jestem fanem marki i ten silnik V6 jest super" :lol: . BMW e90 z dobrym wyposażeniem od pierwszego właściciela z Polski które nie było bite jest praktycznie nie do kupienia... Handlarze ściągają trupy bądź ulepy bo na tym da się najwięcej zarobić... Mi osobiście forum właśnie takimi tekstami otworzyło oczy... Pomagałem nie jednemu znajomemu kupić auto i otworzyć oczy większość, nie mogła uwierzyć jak ludzie kłamią w żywe oczy żeby tylko zarobić/sprzedać trupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze handlarze dobre sztuki sprzedaja znajomym i rodzinie, co jest na ogloszeniach to chlam powypadkowy a 90% importu w polsce to handlarze.

Tak oczywiscie przebiegi w 90% autach sa krecone, mozna sobie robic nadzieje mozna sie denerwowac na ludzi ktorzy tutaj pisza ale jak juz w ogloszeniu sa duze klamstwa, jestem pierwszym wlascicielem (3 lub 4 tak naprawde), samochod kupiony w polskim salonie (a chodzi o polski komis), przebieg 160 tys dla 10 letniego dizla, opcje ktorych nie ma itd itd... to ma sie prawo podejrzewac ze sprzedawca jest kretaczem i jest mi szkoda osob ktore sprzedaje uczciwie zadbane auto bo takie sa ale sa takimi wyjatkami ze niestety trudno im wierzyc.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pasowań to mam ciekawe doświadczenia :) Ze 7tyg temu przyjechał do mnie klient obejrzeć moje e90. Tam pasowania mam idealnie, ale klient dostrzegł różnicę w pasowaniu tylna klapa-zderzak. Same rogi klapy miały inne odstępy między zderzakiem, jakieś 2mm różnicy. Wcześniej tego nawet nie zauważałem, ale jest to pasowanie fabryczne. Z ciekawości sprawdziłem jak to jest w F30 i F10. W F30 jest podobnie :) W F10 jest bardzo niewielka różnica, na oko ciężko to dostrzec.

 

Wracając do wątku o e90. Zapewniałem klienta, że wszystko jest OK, lakier na wnękach, na klapie i w ogóle dookoła jest OK. Widać, że zawiasy i śruby nieruszane, bo nawet na nich lakier ma prawidłową grubość. Niestety Pan nie chciał mi uwierzyć, bo nie jest możliwe by bmw tak coś zrobiło... Dla mnie było to zabawne, ale cóż. Są ludzie, którzy mają pewne wymagania i trzeba to uszanować.

W Polsce nie idzie sprzedać auta w cenie podobnej do niemieckiej. Ja ze swoją bujam się tyle czasu. Teraz wyjdzie z nową ceną i zobaczymy. Na początku roku widziałem jak na kanale auta-z-niemiec jak kupili dwie sztuki z gorszym wyposażeniem i tym samym motorem za podobną kasę. Zęby trzeba było mocno zacisnąć i jakoś to przełknąć :D Wniosek jest taki, że jak ktoś ma prawdziwe pojęcie o rynku aut w Polsce to jedzie od razu do Niemiec i się nie bawi w zakupy u nas. Przynajmniej większość tak robi.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skonczmy z pseudo autem od R&M Robson

 

To jest standardowe dzialania kretacza :

- opis byle jaki tylko aby przyciagnac ludzi (mpakiet)

- pisze ze jest pierwszy wlascicielem,jest trzecim

- niby pytal o opinie o aucie ze wyglada dobrze ktore tak na prawde sprzedaje

 

Jeszcze uwarza ze to norrmalne dzialanie. Typowy heniu oszust z podmiejskiego osiedla ktory szuka idioty ktoremu wcisnie w koncu mine.

 

Gówno wiesz a się wymądrzasz. Malkontentów i czepialskich jest sporo.

Opis byle jaki? Śmieszny jesteś. Opisane jest wszystko co najważniejsze, a historyjki o lekarzach i innych takich co raz na tydzień jeździł do kościoła to nie ten adres!

Nie "pisze" tylko jest napisane. Napisałem, że jestem pierwszym właścicielem w Polsce. A, trzecim w ogóle to wszystko widać w dokumentach. Wystarczy się zapytać, ale w tym dziale jest więcej "znawców" niż osób zainteresowanych kupnem.

Nie życzę sobie żebyś mnie oczerniał.

A auto jest pewne i nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Prosilbym krotko i na temat, jaki silnik diesla i jaki benzyny polecacie, planuje przesiadke z Mercedesa na BMW Serii 3 lub 5 i szukam porad.

Mam 8000 funtow na zakup wiec cos moze sie znajdzie w tej cenie.

Z diesla max do 3 litrow, benzyna max 2.5.

 

dziekuje z gory za pomoc

 

Podbijam, czas mnie goni z zakupem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skonczmy z pseudo autem od R&M Robson

 

To jest standardowe dzialania kretacza :

- opis byle jaki tylko aby przyciagnac ludzi (mpakiet)

- pisze ze jest pierwszy wlascicielem,jest trzecim

- niby pytal o opinie o aucie ze wyglada dobrze ktore tak na prawde sprzedaje

 

Jeszcze uwarza ze to norrmalne dzialanie. Typowy heniu oszust z podmiejskiego osiedla ktory szuka idioty ktoremu wcisnie w koncu mine.

 

[bAD] wiesz a się wymądrzasz. Malkontentów i czepialskich jest sporo.

Opis byle jaki? Śmieszny jesteś. Opisane jest wszystko co najważniejsze, a historyjki o lekarzach i innych takich co raz na tydzień jeździł do kościoła to nie ten adres!

Nie "pisze" tylko jest napisane. Napisałem, że jestem pierwszym właścicielem w Polsce. A, trzecim w ogóle to wszystko widać w dokumentach. Wystarczy się zapytać, ale w tym dziale jest więcej "znawców" niż osób zainteresowanych kupnem.

Nie życzę sobie żebyś mnie oczerniał.

A auto jest pewne i nie ma się do czego przyczepić.

Jak to mówią tylko winny się tłumaczy :mrgreen: więc powodzenia w sprzedaży tego super auta. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżym członkiem tego forum, aczkolwiek pozwolę sobie podzielić się swoją opinią:

- tzw. okazje zdążają się bardzo rzadko. Od lat obserwuje znajomych handlarzy i nawet po latach, trudno mi uwierzyć jakie samochody sprowadzają i w jaki sposób doprowadzają je do stanu używalności). Nie ma niczego złego w kupowaniu samochodu po naprawie, ale uczciwy handlarz się do tego przyzna i pokaże zdjęcia stanu samochodu przed naprawami. A to się zdarza rzadko. Ceny jakie widzimy na allegro czy tego typu serwisach są zaniżone, ponieważ są ustalane przez handlarzy kupujących rozbite samochody na zachodzie, z dużymi przebiegami i odpowiednio czarowane i nie są prawdziwymi cenami rynkowymi. Mogę tylko mówić za siebie i ja to biorę pod uwagę. Tak jak wcześniej było napisane, jeżeli samochód jest uczciwy i w dobrym stanie, będzie kosztował więcej i niestety nie ma od tego ucieczki. Sam jestem na parę miesięcy przed zakupem E91, sledze rynek i jedynym rozsądnym rozwiązaniem jakie znalazłem to zwiększenie budżetu lub zmniejszenie moich oczekiwań. Zgadzam się z kolegą Rivasi, dobre samochody są sprzedawane od razu rodzinie bądź znajomym (nie zawsze, ale najczęściej)

- Jeżeli umieszczane są ogłoszenia, ogłaszający powinien spodziewać się krytyki a jeżeli zarzuty są nieprawdziwe to powinien je prostować, punkt po punkcie i rzeczowo. Troszkę profesjonalizmu i kultury może tylko pomóc w sprzedaży.

- Cała ta dyskusja (tak czasami mniej lub bardziej merytoryczna) jest wielką wartością dodaną dla osób które się na tym za bardzo nie znają. Taka osobą jestem ja. Czytam, sam potrafię krytycznie posty ocenić i uczę się od osób które znają się na tym lepiej. To forum i ten wątek nauczył mnie wiele. Tak, czasami ludzie pytają, dostają odpowiedź i znikają bez słowa zgadzam się, nie zgadzam się, dziękuję czy nie dziękuję. Taki urok forum. Ale komuś wasze komentarze się przydają. Mnie się przydają. Dziękuję za nie i proszę nie przestańcie pisać i komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżym członkiem tego forum, aczkolwiek pozwolę sobie podzielić się swoją opinią:

- tzw. okazje zdążają się bardzo rzadko. Od lat obserwuje znajomych handlarzy i nawet po latach, trudno mi uwierzyć jakie samochody sprowadzają i w jaki sposób doprowadzają je do stanu używalności). Nie ma niczego złego w kupowaniu samochodu po naprawie, ale uczciwy handlarz się do tego przyzna i pokaże zdjęcia stanu samochodu przed naprawami. A to się zdarza rzadko. Ceny jakie widzimy na allegro czy tego typu serwisach są zaniżone, ponieważ są ustalane przez handlarzy kupujących rozbite samochody na zachodzie, z dużymi przebiegami i odpowiednio czarowane i nie są prawdziwymi cenami rynkowymi. Mogę tylko mówić za siebie i ja to biorę pod uwagę. Tak jak wcześniej było napisane, jeżeli samochód jest uczciwy i w dobrym stanie, będzie kosztował więcej i niestety nie ma od tego ucieczki. Sam jestem na parę miesięcy przed zakupem E91, sledze rynek i jedynym rozsądnym rozwiązaniem jakie znalazłem to zwiększenie budżetu lub zmniejszenie moich oczekiwań. Zgadzam się z kolegą Rivasi, dobre samochody są sprzedawane od razu rodzinie bądź znajomym (nie zawsze, ale najczęściej)

- Jeżeli umieszczane są ogłoszenia, ogłaszający powinien spodziewać się krytyki a jeżeli zarzuty są nieprawdziwe to powinien je prostować, punkt po punkcie i rzeczowo. Troszkę profesjonalizmu i kultury może tylko pomóc w sprzedaży.

- Cała ta dyskusja (tak czasami mniej lub bardziej merytoryczna) jest wielką wartością dodaną dla osób które się na tym za bardzo nie znają. Taka osobą jestem ja. Czytam, sam potrafię krytycznie posty ocenić i uczę się od osób które znają się na tym lepiej. To forum i ten wątek nauczył mnie wiele. Tak, czasami ludzie pytają, dostają odpowiedź i znikają bez słowa zgadzam się, nie zgadzam się, dziękuję czy nie dziękuję. Taki urok forum. Ale komuś wasze komentarze się przydają. Mnie się przydają. Dziękuję za nie i proszę nie przestańcie pisać i komentować.

Nie zawsze też niestety cena idzie w parze z jakością. Na otomoto stoją E90 w cenach 90-100 tys. które były bardzo mocno bite. Na pytanie o bezwypadkowość kontakt się urywa ale w internecie da się znaleźć nawet zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.