Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

ar_w tekst typu nie przystoi bardzo mnie rozbawił :lol: Sam mam skórę ale wolałbym chyba skóra + alcantara.

W reszcie przebieg realny a nie z d... 180 tyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej, dzięki za wszelkie komentarze.

 

Brak navi = nie warto. Później będziesz szukał tematów, jak dołożyć oryginalną navi :D

 

Ludzie robią takie przeszczepy? Serio? :shock:

 

Poza tym macie jakieś uwagi?

 

taki przeszczep to standard opanowany do perfekcji :) jezeli zobaczysz sobie niektore wozy w galeriach to przeszczepy nawi, podsufitek, calych tapicerek listew itd to standard... to dopiero wtedy zaczyna sie zabawa :)

 

moj samochod jak go kupilem (wizualizacja bo nie mam juz ori zdjecia) :

http://www.bmwarchiv.de/images/interieur/kw09011.png

 

samochod po kilku modach (ja zmienilem akurat navi z przed liftu na ta z twardym dyskiem po lifcie ale mozna po prostu domontowac) :

http://i.imgur.com/NxCVbSN.jpg

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ja wole poszukac dluzej ewentualnie zachaczyc jakies e60 jak sie trafi godne uwagi z takim wypozaszeniem jak chce juz zamontowanym żeby nietracic czasu na szukanie i dokladanie dodatków

 

Ja na dniach będę wystawiał swoje e91 330d - tyle, że Xdrive - ma automat i navi proff.

 

a mozesz podeslac foty i jakies info co do ceny i przebiegu i jakies info z grubsza na [email protected] chyba, że moze jest tu na forum opisana Twoja sztuka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powieś sobie gdzieś w bagażniku choinkę o zapachu skóry a już się z nią nie rozstaniesz :)

t

 

Rozumie ze wymienisz bez problemu twoje jedne z najladniejszych skor na choinke :)

 

 

zamienię się na pakiet = tuzin choinek oby nie vanilia :) bardzo ładne zdjęcia tej e91, aparat i obiektyw za kilka tysięcy, zdjęcia są niemal odrealnione taka plastyka:) dajcie spokój z tymi szczelinami i tak wiadomo że 100% nie dotykanej się nie kupi więc niech jedzie oglądać jak ładna to nie ma co się doszukiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok : 100 choinek twojego wyboru za twoj pakiet :) DEAL !!!!!! :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarek przebieg 188 tys buahahaha... Fotel wygląda na 250 tys+ km...

 

Męczysz już tymi tekstami o przebiegu - nie masz potwierdzenia to nie siej zamętu.

 

To, że Ty nie masz auta z przebiegiem poniżej 200tys nie znaczy że takie nie istnieją :norty:

 

Znam patologię korygowania liczników - nic mnie tak nie wku....a jak właśnie to, ale wierz mi śledzę na bieżąco np rynek Szwajcarski BMW i jest mnóstwo nawet diesli za przebiegami poniżej 100tys z rocznika 2006-2010 - tylko takie auta niestety w całości nie przyjeżdżają do PL.

U nas można kupić śmialo auto z oryginalnym niskim przebiegiem - ale trzeba liczyć sie z mniejszym lub większym dzwonem.

 

A to ocenianie przebiegu po fotelu jest wręcz śmieszne - pokaże Ci E9x z 2012r z przebiegiem 250tys i e9x 2006 z przebiegiem 120tys - jak myslisz, gdzie fotel będzie bardziej zmęczony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx oglądałem 6 sztuk BMW i tylko jeden nie był kręcony... Cena za nie bity i z takim przebiegiem to napewno nie 39900 zl do negocjacji za 2007 rok... Prawda jest taka żeby za granicą diesel zwrócił sie to robi sporo kilometrów. Po zatym stać mnie na nowe BMW serii 3 z mocnym silnikiem, ale z takim przebiegiem kupiłem bo nie byłem w stanie kupić nie bitego i z małym przebiegiem nawet do 45 tys 2006 roku... Zresztą nie żałuje bo auto sprawuje się super i nie jest drogie w eksploatacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kierownica obszyta, zdjęcia z du...py - nie licz, że 330xi przyjechało ze CH w całości - tam te auta są dwa razy droższe niż u nas :)

Załatw VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jeszcze sprowadzona koncem 2014, a teraz (jak już się ją dopieściło blacharsko-lakierniczo i bezczelnie jeszcze napisane, że bezwypadkowy) już można w koncu na gotowo sprzedawać

 

Ale może nie ma nic do ukrycia - warto zadzwonić, i chociaż zapytać:) 330i fajnie lata - a tu jeszcze Mpakiet i dobra cena :cool2:

Sprzedaje ją już conajmniej od marca - zaczynał od 45tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisane pod twoim nickiem, zanim zapytasz - poszukaj !

jest kilka postow na temat xdrive, jego zalet i wad, bedzie ci prosciej wyrobic sobie prawdziwa opinie w zaleznosci od twoich potrzeb, uzytku codziennego.

Trudno ogarnac twoj target bo z jednej strony szukasz kombi a teraz mowisz o jezdzeniem bokiem, nie ze jest to calkowicie niekompatybilne ale inne nadwozia sa lepiej do tego przystosowane, chocby jak chodzi o mozliwe modyfikacje.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.