Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

 

że też nadal nie ma bata na takich przekrętasów :duh: , ch u j mnie strzela jak oglądam takie auta :mad2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przecież w ogłoszeniu napisane że idealny stan..czepiacie sie :twisted:

ogłoszenie usunięte,mam nadzieje,że nie sprzedane,chyba gościu teraz będzie próbował sprzedać na ukraine :P

Bo cóż innego teraz zrobić? a może zarejestruje przynajmniej będą inne blachy hehe

http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-320i-Coupe-Vollausstattung/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:3500,mdl:-21,frn:01-2011,frx:12-2011,slt:fsbo,ful:petrol,ger:manual_gear,pwx:148,ccx:2000,vcg:sportscar/pg:vipcar/204642944.html

 

 

Witam co powiecie o tej bestii na 1 rzut oka? Nie do konca moge opis odczytać , jest tam gdzies napisane ktory właściciel? W tygodniu zadzwonie po vin to cos więcej będzie wiadomo. Ile z takiej ceny mozna stargowac? Ktos ma jakies doswiadczenie co do Niemców? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak nie chce negocjowac to moze byc dobre auto i moze byc zakochany.

Czemu szybko?

Klagosz puscil swojego szybko za dobra kase, ja tez bylem o wlos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moze inaczej rozumiem byc zakochany w aucie :)

Dla mnie jak lubisz auto to go nie sprzedajesz a juz na pewno nie po 3 latach uzytkowania bo to znaczy ze ci sie znudzilo.

 

klient z Francji od miesiaca mnie ciagnie zebym mu sprzedal swoja i nie wiem juz jak grzecznie mu powiedziec spier.... i to nie kwestia kasy tylko jak policze swoj czas na godzine i pomnoze przez ilosc godzin spedzonych na aucie to suma musiala by byc strasznie nierozsadna i nie oddaje w zaden sposob wartosci rynkowej nawet dla pasjonata.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyznaję zasadę, że jak jest kupiec to się sprzedaje (zwłaszcza jak oferuje godziwą cenę), choć muszę przyznać, że sprzedając ostatnią e91 trochę smutno mi się zrobiło, ale mam f20 sport i odrazu uśmiech wraca - ot filozofia, ale kazdy ma swoją - zresztą rivasi Tobie się nie dziwię, że sprzedac nie chcesz - pozdr Edytowane przez Hardy50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogloszenie zaczyna sie od stwierdzenia "Sprzedam moje goraco kochane auto ze wzgledu na plany rodzinne ...". Jesli tak jest rzeczywiscie, to Coupe jest chyba malo praktyczne do przewozenia dziecka w foteliku, nie mowiac o wozku w bagazniku.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem takie same podejscie do aut dostawczych w firmie jak tylko po 3 latach byl kupiec za lepsza cene niz daje ASO to dowidzenia ale to mialo mogike uzytkowa i ekonomiczna bo taka sie kierowalem przy zarzadzaniu firma, nie bylo w tym grama funu ale nie krytykuje w zaden sposob bo taka logika jest bardzo dobra jak sie chce wyprobowac duzo aut, lubi sie nowosci itd...

 

Ogloszenie zaczyna sie od stwierdzenia "Sprzedam moje goraco kochane auto ze wzgledu na plany rodzinne ...". Jesli tak jest rzeczywiscie, to Coupe jest chyba malo praktyczne do przewozenia dziecka w foteliku, nie mowiac o wozku w bagazniku.

 

EeEEE tam poki mozesz instalowac isofix to dwa foteliki sie zmieszcza :mrgreen:, bagaznik na dach, wozki skladane od Remana za 4K jeden i wszystko sie da :norty: jak sie kocha to sie znajduje rozwiazania !!!

 

Oczywiscie robie sobie jaja, ale plany rodzine to jednak bardzo czesto pretekst tak jak zmiana adresu, ôdwojny uzytek (ilosc ludzi ktorzy wygrywaja auto na loterii albo dostaje jako przezent slubny jest ogromna !). Nie oceniam ogloszenia hein, wyglada na cacy :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moze inaczej rozumiem byc zakochany w aucie :)

Dla mnie jak lubisz auto to go nie sprzedajesz a juz na pewno nie po 3 latach uzytkowania bo to znaczy ze ci sie znudzilo.

 

bez przesady...to po ilu..ja pamiętam bardzo lubiałem mojego golfa 4, zadbany nic nie stukalo/pukało z glupia wystawiłem oferte najdrozsza na allegro bo mi nie zależalo,goście wpadli po 2 dniach i kupili, wiec jak daja wiecej to trzeba sprzedac bo trzeba myśleć finansowo,rok albo 2 lata pozniej jak chcialbym go sprzedac to mysle ze spokojnie pol z tej ceny za ktora sprzedalem. 2 lata nim pojezdzilem a sprzedalem drozej jak kupilem, szybki morał:

 

jak dają i gość napalony to sprzedawać,drugiej takiej okazji może już nie być ;) a jak chcesz mu delikatnie powiedziec "spier....j" to wystarczy mu powiedzieć cenę którą chcesz za swoje auto :D

http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos jest moze z okolic zeby podjechac looknac na to auto

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-gwarancjafullopcjanavi330i258pszamiana-ID4pa4fS.html

przebieg watpie ze autentyczny ale wyposazenie calkiem...bede szukal teraz e90 w benzynie i automacie 325 lub 330 doposazona w mpakiecie da sie znalezc do 40 000k z 2005-6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie tym linkiem odpowiedziałeś czy do 40 się znajdzie, benzyny są droższe od diesli i co gorsze jest ich wiele mniej, szukających e90 w mocnej benzynie i m-pakiecie jest zapewne więcej jak ogłoszeń :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historiapojazdu.gov.pl - czy wam to działa? Od kiedy przestało i czy zacznie w ogole działać? Ktoś zna informacje jakiekolwiek na ten temat?

 

 

Co do pojazdu z Augustowa, pogadaj sobie z właścicielem.. ;)

 

mi działa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie na to:

viewtopic.php?f=5&t=273938

 

Facet napisał, że bezwypadkowe.

Nie wiem jak wy, ale ja widzę każdy element nie na swoim miejscu. Szczególnie drzwi kierowcy, błotnik prawy

W ujęciu od przodu, maska niby schodzi się dobrze z błotnikami, ale po środku, szpara miedzy zderzakiem bardziej po prawej jest większa szczelina niż po lewej,

tylne prawe drzwi, w ujęciu od tylnego prawego narożnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Włoszka :) http://allegro.pl/bmw-3-330d-mpakiet-m-pakiet-bi-xenon-oplacona-i5342428543.html

 

Z drugiej strony, czego się spodziewać po kimś, kto Forum traktuje jak allegro czy otomoto ? Przeglądając oferty w dziale sprzedam, jak widzimy kogoś kto na forum jest "obecny" od kilku miesięcy, a napisał łącznie 3 posty (wszystkie w dziale sprzedam), to nawet nie wchodzimy w link.

 

Prawda jest taka, że sprzedaż auta poprzez forum, zakłada na nie taki iluzoryczny płaszczyk solidności, pewności i sprawność. Sporo ludzi poszukuje aut na forach konkretnych marek, a jak widzą jakieś, to myślą że :

- Pewnie od fana marki,

- Jak fan marki, to musi dbać,

- Jak dba, to pewnie jest w bardzo dobrym stanie,

- Musi być w dobrym stanie, bo inaczej na forum by jej nie wpuścili,

- Pewnie wszyscy go tu znają, więc złomu by nie wciskał.

 

Wydaje nam się, że powinna być jakaś minimalna liczba postów dającą prawo do publikacji ogłoszeń w dziale "Sprzedam", ale to tylko nasze zdanie :)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Kilka postow wyzej ktoś pytał o 330d z Augustowa.

Sprzedajacy facet to uzytkownik forum z 2008r. Niby zaufany, jednak sprzedaje to auto pół roku, ale w tym czasie tez ją sprowadził.

 

Ja bym nie kupił auta, którym sprzedający jezdził kilka m-cy. Od razu podejrzane.

Bo kto sprzedaje po tak krótkim czasie i pozwala sobie na stratę? Pewnie jakaś mina, ale wyjątki sie zdarzają oczywiscie.

Albo gadanie ze auto jest za małe, to co, gdy kupował kilka m-cy temu było jeszcze duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.