Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masta112 toż to mega okazja 1 km przebiegu... Trzeba szybko jechać i kupić, aż dziwne że aż 3 dni stoi i nikt go nie kupił...

Haha faktycznie nie zauważyłem tego przebiegu, pewnie wyjechał z fabryki i niemcy stwierdzili, że lipa zły kolor, odsprzedamy polakom, niech sie ciesza :)

To musi być jakis prototyp, bo ma silnik 1.8 benzyna, w wersjach seryjnych już go nie było :(

 

@oli222

czekam na foty, i robie temat o 325i coupe, zobaczymy co powiecie :)

 

poległem pojemność 1800... chyba trzeba gdzieś to zapisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoim dieslem robię z 325i miazge :mrgreen:

Jak robisz 2x20km to kup 330d polecam ten motor!

Moc od samego dołu!

Ale najlepiej przejedz się 325i/330i a potem 330d(najlepiej po chipie) sam zobaczysz co wybierzesz!!!

I nie chodzi tu o ilość pokonywanych kilometrów/ekonomię tylko o bezawaryjność i moc!

 

A o 335i za ta kasę zapomnij, niestety nic poniżej się nie nadaje!

Z tego co czytałem to 330i przed 10' miała jakieś problemy...

Edytowane przez spinacz2100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 325i w dobrym stanie a bedziesz zadowolony, motor 2.5 spokojnie starczy by łamać przepisy i stracić prawko :cool2:

 

jezeli kupujesz 325i to tylko w wersji 3 litry nie kupuj w wersji 2.5, jezeli wpadniesz na wersje z tlokami K to mozesz miec duze problemy po 200 tys km.

 

Osobisci polecam ci jako wlasciciel 2.5 litrowego N52 abys kupil N53 3.0 albo N52n 3.0 litra ale na pewno nie 2.5 litra N52 lub N52n

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie auto (zakladajac ze opis to prawda) w de zaplacisz >10k eur. Nawet jak zlapiesz okazje od wujka kuzyna chorej cioci ktory szybko musi sie pozbyc. Dolicz do tego 18,6% akcyzy 7,8k, dodatkowe oplaty 2k, zarobek 3k. Wychodzi cena 55k (i to przy mega okazji)

Teraz sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego oferowane auto jest 10k tansze. (Podpowiem ze albo przebieg jest 400k km albo byl mocny wypadek ktorego w de nie opyla sie naprawiac)

Jak auto jest sprowadzane i nie jestes pewien ceny rynkowej, wejdz na mobile.de i sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Przy tym roku prod, pokrętła climatronica i radia raczej też - powinny być inne.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie auto (zakladajac ze opis to prawda) w de zaplacisz >10k eur. Nawet jak zlapiesz okazje od wujka kuzyna chorej cioci ktory szybko musi sie pozbyc. Dolicz do tego 18,6% akcyzy 7,8k, dodatkowe oplaty 2k, zarobek 3k. Wychodzi cena 55k (i to przy mega okazji)

Teraz sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego oferowane auto jest 10k tansze. (Podpowiem ze albo przebieg jest 400k km albo byl mocny wypadek ktorego w de nie opyla sie naprawiac)

Jak auto jest sprowadzane i nie jestes pewien ceny rynkowej, wejdz na mobile.de i sprawdz.

 

Ten samochod jest z PL salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to 330i było bliżej to sam bym podskoczył je obejrzeć :) Oczywiście gdyby wyglądała dobrze ale... przód źle leży, szczególnie prawa strona. Oczywiście nie musi być to coś fatalnego, trzeba sprawdzić. Ogólnie całkiem fajny ten pakiet a to wyposażenie jest warte tej ceny.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze facet potrzebuje szybko pieniedzy bo z takim wyposazeniem i pakietem jezeli samochod jest czysty to faktycznie 10 tys wiecej to nie bylo by duzo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0d 2009r. 185k km za 45tys.....http://allegro.pl/bmw-330-lci-lift-skory-navi-servis-stan-fabryczny-i5161811274.html . Wyjasnijcie mi prosze jak to jest mozliwe?

 

to jest 325i

 

Za takie auto (zakladajac ze opis to prawda) w de zaplacisz >10k eur. Nawet jak zlapiesz okazje od wujka kuzyna chorej cioci ktory szybko musi sie pozbyc. Dolicz do tego 18,6% akcyzy 7,8k, dodatkowe oplaty 2k, zarobek 3k. Wychodzi cena 55k (i to przy mega okazji)

Teraz sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego oferowane auto jest 10k tansze. (Podpowiem ze albo przebieg jest 400k km albo byl mocny wypadek ktorego w de nie opyla sie naprawiac)

Jak auto jest sprowadzane i nie jestes pewien ceny rynkowej, wejdz na mobile.de i sprawdz.

 

Ten samochod jest z PL salonu.

My bad. Pomylilo mi sie z tym wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to 330i było bliżej to sam bym podskoczył je obejrzeć :) Oczywiście gdyby wyglądała dobrze ale... przód źle leży, szczególnie prawa strona. Oczywiście nie musi być to coś fatalnego, trzeba sprawdzić. Ogólnie całkiem fajny ten pakiet a to wyposażenie jest warte tej ceny.

 

Będę na weekend u kumpla w Katowicach, także raczej podjadę ją obejrzeć. Są jakieś typowe bolączki w E90, na które powinienem zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczulam na tego sprzedawcę: http://otomoto.pl/bmw-335-d-2008-m-coupe-carbon-C35043657.html :duh:

 

Początkowo auto wystawione za 80 000 zł. Sprzedawca zapewniał, że auto bezwypadkowe, użytkowane przez ojca/dziadka, bez wad mechanicznych, bez wad lakierniczych, itp. W kolejnych rozmowach okazało się, że olej do wymiany, klocki, tarcza i opony do wymiany (generalnie od sprowadzenia nic z części eksploatacyjnych nie było wymieniane) oraz auto było całe malowane przez "porysowanie" drzwi kluczykiem (pomiary ponad 250 mikrometrów). Gotowy byłem sprawdzić auto w serwisie BMW w Częstochowie, sprzedawca wyraził zgodę, umówiliśmy wizytę - dzień i godzinę, był świadomy, że mam do pokonania po auto 700 km w jedną stronę. Przyjechałem na miejsce i zaczęła się szopka! :cool2:

 

Sprzedawca okazał się oszustem. :nienie: Godzinę przed zarezerwowanym serwisem auta (koszt 650 zł w BMW Frank Cars Częstochowa) oznajmił, że nie przyjedzie oraz zaproponował odebranie auta 30 km od Częstochowy za kwotę 60 000 zł bez sprawdzania auta w serwisie. Nie wyraziłem na to zgody, ale pojechaliśmy obejrzeć auto, aby dowiedzieć się szczegółów. Byliśmy również w komisariacie policji w Myszkowie (miejsce zamieszkania właściciela auta). O to informacje o samochodzie:

 

Numer VIN: WBAWD71050P075089

Numer rejestracyjny: SMY 88F*

Data pierwszej rejestracji: 14.03.2008

Data sprowadzenia: 10.2013

 

http://img02-otomoto.sogastatic.pl/original/C35043657_11.jpg

 

Okazało się, że auto było powypadkowe, przód źle spasowany (widać na zdjęciach, maska, zderzak, lampy, elementy z różnych aut), według centralnej ewidencji pojazdów dowód rejestracyjny po wypadku zabrany w marcu 2014 r. W serwisie BMW określono to auto jako "samochód widmo", samochód sprowadzono na 99% uderzony. Przez kilka lat użytkowania, auto miało zero akcji serwisowych, nawet na gwarancji, co w serwisie wzbudziło wielkie zdziwienie! Jedynie w 2011 roku auto przyjechało do serwisu na odczyt licznika (włożenie i wyciągnięcie kluczyka). W 2014 wyrejestrowanie auta. Sprzedawca mówi, że nie handluje autami, ale je sprzedaje :)

 

Po więcej informacji, głównie poufnych proszę pisać na PW. Auto typowy ULEP :mad2: Nie ma co marnować czasu i pieniędzy. Niepoważny sprzedawca.

 

Ogłoszenie wystawione przez: http://albert.otomoto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.