Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Również uważam, że cena 51 tyś jest zdecydowanie za niska. Jeżeli samochód przyjechał cały, to stawiam że same opłaty wynosiły około 10 tyś, bo skoro prywatnie zostało sprowadzone, to wnioskuję że jako osoba fizyczna. Wymienione zderzaki osobiście uważam za plus :) tylko pytanie czy coś jeszcze było robione?

 

p.s. Dziś pewnie nie jeden handlarz sprowadzający rozbitki ze Szwajcarii przeżywał w ciągu dnia wysokie emocje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. Dziś pewnie nie jeden handlarz sprowadzający rozbitki ze Szwajcarii przeżywał w ciągu dnia wysokie emocje :D

 

 

Tym bardziej jezeli jeszcze nie opłacił podatków :mrgreen: Będzie miał o czym myslec w nocy.

 

Poza tym zauważyłem, ze auta... poszły w górę :shock: Z drugiej strony $ 3,7 euro jeszcze w miarę, ale 4,3+ nie zachwyca, o franku lepiej nie wspominać. Koszty generują cenę.

 

@ Bronx wnioskujesz wymianę pasa po braku naklejek ta?

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały M -Pakiet jest dokładany. Pewnie tylny zderzak dołożył, żeby to lepiej wyglądało. Dzwon w przód był, ale jaki to nikt Ci nie powie ;)

 

Model description: 320xd

Market: Europa

Type: UW71

E-Code: E91 (MUE)

Chassis: touring

Steering: links

Doors: 5

Engine: N47D20O0 - 2,00l (130kW)

Drive: Allrad

Transmission: automatisch

Body Color: Black Sapphire Metallic (475)

Upholstery: Leder Dakota/schwarz (LCSW)

Production date: 09.03.2009

Assembled in: München

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

BMW LM Rad Vielspeiche 282 BMW LA wheel, multispoke 282

Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

Interieurleisten "satin-silber" matt Interior strips, "satin-silber" matt

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

CO2 Umfang CO2 package

Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration

Allradantrieb 4-wheel drive

Automatikgetriebe Automatic transmission

Servolenkung-Servotronic HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

Zusatzumfang EU-spezifisch Extra package, EU-specific

Radschraubensicherung Lug bolt retainer

Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

Fussmatten Velours Floor mats, velours

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

Park Distance Control hinten (PDC) Park Distance Control (PDC), rear

Regensensor Rain sensor

Xenon-Licht Xenon Light

Klimaautomatik Automatic air conditioning

Geschwindigkeitsregelung Cruise control

Navigationssystem Business Navigation system Business

Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD

BMW TeleServices BMW TeleServices

Steuerung Teleservices Control for Teleservices

USB-/Audio-Schnittstelle USB/Audio interface

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

Steuerung COP Control unit COP

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A co sądzicie o tej:

 

http://allegro.pl/bmw-320xd-177km-2009r-m-pakiet-lift-129tys-km-navi-i4994591922.html

 

Nie za Tania jak na takie wyposażenie I M pak? - kierownica nie powinna być inna?

 

Ma wszystko co chciałbym mieć w moim nastepnym autku.

 

Poradzcie coś ..

 

Oglądałem u tego sprzedawcy w lecie 2014 bmw 135i sauber edition jak szukałem auta dla siebie z silnikiem 3.0 biturbo (chciałem e82 135i) , pokazał mi zdjęcia jak było uszkodzone (uszkodzenia nie grozne) dogadaliśmy już nawet cenę i rozbiło się o rocznik w dokumentach był 2009 a z vin wychodził 2008 (wiadomo inna cena) i niestety nie doszło do transakcji :oops:

Z mojego przykładu wiem że nie przywozi totalnych zgniotów ale trzeba wszystko sprawdzić :shock:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info.

czyli nie ma co przekreślać tego auta?

jutro spróbuje zadzwonić do gościa zobaczymy co powie na temat dzwona.

Jak już wspominałem - auto ma wszystko, a (nawet wiecej niż wszystko) co musi mieć moje nastepne BMW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napalasz na ten samochód, wyluzuj trochę bo emocje w tym wypadku prowadzą tylko do kłopotów.

Na zdrowy rozum, gdyby samochód miał niewielką kolizję to zdjęcia byś dostał. Skoro i tak wiadomo, że walony to każdy mądry człowiek chciałby zachować wiarygodność.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie napalam sie, jestem na forum kilka lat, dział e9x przegladam też od jakiegoś czasu i znam realia :D

Jak już pisałem - planuje jechac do Niemiec, przerabiałem to już i wiem że warto.

Dam sobie jednak 2-3 szanse w Polsce... łudze sie że może i u nas cos sie da znalezc.

autem planuje jezdzic kilka lat, pozatym jestem z tych co sie przywiązują do aut :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jezdzilem 318d 143KM z popsuta skrzynia man. (1 nie wchodzila). SKrzynia bedzie wymieniona na nowa w aso, generalnie auto super, nie zauwazylem nic zlego.

rok 2009, 75k przebieg, sprzedaje aso, auto z rozliczenia, czyli tylko 1 wlasciciel.wyposazne w idrive i nawigacje, sportowe fotele pol skory.

fv 23%, jaka cena bylaby rozsadna? 50-55?

Z tego co czytalem te silniki maja problem z pekajacym rozrzadem i jakimis klapkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jakiś problem występuje z rozrządem w tych silnikach i trzeba go kontrolować, a w ostateczności wymienić. Natomiast nie przesadzajmy i nie róbmy z tego jakiegoś wielkiego problemu, koszt wymiany to ok 3k więc nie są to jakieś straszne koszta (porównywalne jak turbo czy dwumas). W Twoim przypadku jeśli potwierdzony przebieg to 75tkm to może się okazać że wymiana rozrządu nigdy Cie nie spotka i zrobisz bezproblemowo kolejne 75tkm. Jeżeli chodzi o klapki to jak dobrze się orientuję konkretnie w tej wersji silnikowej 318d N47 143KM one nie występują, więc problemu brak (ale tu się upewnij).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie zakładajmy z góry że wszystkie auta są kombinowane - kręcone przebiegi (większość jest). Ja gdybym swoje auto posiadał od nowości (2007r.) w chwili obecnej miałbym w granicach 60tkm bo rocznie robię ok 5-10tkm, czyli NIKT by w to nie uwierzył. Mam w rodzinie Toyotę Auris 1,4d (od nowości - 2008r.), w chwili obecnej ma 20tkm i jest jak salonowa :)

 

Weryfikując na szybko wszystko się zgadza, wewnętrzny m-pakiet (brak podstopnicy - ale ona chyba nie była zawsze), nawet felgi w VIN-ie są dokładnie takie jak na aucie.

Auto z polskiego salonu, więc można podjechać na dokładną weryfikację do ASO i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie zakładajmy z góry że wszystkie auta są kombinowane - kręcone przebiegi (większość jest). Ja gdybym swoje auto posiadał od nowości (2007r.) w chwili obecnej miałbym w granicach 60tkm bo rocznie robię ok 5-10tkm, czyli NIKT by w to nie uwierzył. Mam w rodzinie Toyotę Auris 1,4d (od nowości - 2008r.), w chwili obecnej ma 20tkm i jest jak salonowa :)

 

Weryfikując na szybko wszystko się zgadza, wewnętrzny m-pakiet (brak podstopnicy - ale ona chyba nie była zawsze), nawet felgi w VIN-ie są dokładnie takie jak na aucie.

Auto z polskiego salonu, więc można podjechać na dokładną weryfikację do ASO i sprawdzić.

 

ok fakt masz racje zapomnialem ze w polsce ludzie kupuja dizle abt robic 5 k rocznie :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inuictus on tego auta nie sprzeda w ogóle albo ktoś z rodziny kupi. Tak czy siak portalu z ogłoszeniami to auto nigdy nie zobaczy... Małe autka się zdarzają ale rzadko. Prosty przykład: nowa jetta 78 tyś 1,4 tsi (150km) benzyna, diesel 2,0tdi 150km 92000 różnica 14 tyś zł... różnica w spalaniu max 2 litry... Żeby zakup się zwrócił musiałbyś zrobić 140 tyś (oczywiście utrzymanie diesla droższe)... Ja jak każdy normalny kupił bym benzynę jak bym miał mało jeździć i każdy tak robi... Lepszy przykład nikt normalny nie sprzedaje dwuletniego auta jak jest z nim wszystko ok... Oczywiście mówimy o pierwszym właścicielu który natrzepie dużo kilometrów, kolejni mogą jeździć mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nikt z rodziny nie będzie chcial to odda na złom. Grunt żeby do Internetu nie trafiło, co za bezsensowne myślenie. Sam kupiłem rodzicom 4 letnie auto z przebiegiem 12 tysięcy km, bo jego pierwszy właściciel zmarł . Nikt z rodziny byłego właściciela tego auta nie chciał i poszło za normalne pieniądze poprzez ogłoszenie na allegro. Nie każdy ma w rodzinie zbyt na auta. Ode mnie nikt z rodziny nigdy auta nie kupi, choćbym obniżył cenę do poziomu złomu z allegro. Nikt nie jeździ w rodzinie bmw ani nikt nie chce jeździć. Tak samo jak ja nie kupił bym tego aurisa nawet za poł ceny, bo nie chce jeździć aurisem, a handlarzem nie jestem.

Sam mam w jedynce śmieszny przebieg jak na diesla. Nie kupiłem diesla żeby oszczędzać na paliwie. Byl to najmocniejszy silnik (licząc z chipem) jaki byl do kupienia. A w przypadku bmw bardzo często diesel oferuje lepsza dynamikę niż benzyna. W szczególności dotyczy to E90 gdzie 320d 184KM bije dynamika na głowę 320i 170KM a do tego ma potencjał na chipa. Dużo osób brało diesla nie żeby oszczędzać tylko żeby mieć lepsza dynamikę. W Polsce diesel w bmw to było i jest 80-90 procent sprzedaży.

Warto mieć to na uwadze, bo można znaleźć auto niezajechane, ale raczej tylko od pierwszego właściciela a nie od handlarzy.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób brało diesla nie żeby oszczędzać tylko żeby mieć lepsza dynamikę. W Polsce diesel w bmw to było i jest 80-90 procent sprzedaży.

 

Tu akurat sadze ze sie mylisz. Malo ludzi ma twoje podesjscie do sprawy. Podstawowym wyborem dizla to jest oszczednosc na paliwie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób brało diesla nie żeby oszczędzać tylko żeby mieć lepsza dynamikę. W Polsce diesel w bmw to było i jest 80-90 procent sprzedaży.

 

Tu akurat sadze ze sie mylisz. Malo ludzi ma twoje podesjscie do sprawy. Podstawowym wyborem dizla to jest oszczednosc na paliwie.

Nie wiem ile, może nie większość ma takie podejście jak ja. Jednak odnośnie sprzedaży to nie moj wymysł tylko dane z bmw.

Żeby kupić auto o dynamice 320d 177/184KM trzeba było dopłacać do 325i bardzo dużo, wiec prawie każdy bral diesla. Ja też wole silniki benzynowe.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie dokladnie taki dylemat. Moge miec 318i 143KM za ~55k, moge tez miec 318d 143KM za 45k. Roczniki/przebiegi/stan podobny.

Moc niby ta sama jednak diesel ma 300nm. Odczuwalne, jezdzilem. Jedyne nad czym sie zastanawiam to koszty eksploatacyjne (naprawy nie paliwo) diesla, bo ja duzo nie jezdze, a glownie tylko po miescie 5-10km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do miasta diesel nadaje się słabo. W praktyce jeśli nie będziesz zazynac silnika i pakować na zimno musisz jeździć z wykorzystaniem 1/3 mocy. Choć w mieście raczej to wystarczy. Jednak może być problematyczne wypalanie Dpf. Chyba że robisz co jakis czas dluzsze wycieczki po 30-40km minimum

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie dokladnie taki dylemat. Moge miec 318i 143KM za ~55k, moge tez miec 318d 143KM za 45k. Roczniki/przebiegi/stan podobny.

Moc niby ta sama jednak diesel ma 300nm. Odczuwalne, jezdzilem. Jedyne nad czym sie zastanawiam to koszty eksploatacyjne (naprawy nie paliwo) diesla, bo ja duzo nie jezdze, a glownie tylko po miescie 5-10km...

 

tak naprawde moze lepiej sie zastanow czy naprawde ci potrzebny samochod. 5 km dziennie to sie robi autyobusem, tramwajem albo taxi, wychodzi taniej niz samochod. 5 km w jedna strone 2 x dziennie to 50 zl w warszawie taksowka, czyli 17 tys rocznie mniej wiecej. Duzo taniej niz kupno samochodu + paliwo + naprawy. A tramwaj autobus itd to jakies 1300 zl rocznie. Czy na pewno chcesz byc kolejnym gosciem za kolkiem ktory stoi w korku do pracy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.