Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zauważ, że takie auto z tego rocznika z tym silnikiem i mniej więcej przebiegiem na terenie Niemiec kosztuje 10-14 tys. EUR. Więc trochę tani ten samochód a należy zaznaczyć, że ściągając takie auto na handel ktoś musi na tym jeszcze zarobić. Niemiec za darmo dobrego auta też nie odda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy możesz napisać po czym tak sądzisz że przód jest od innego auta ?

Po stanie komory silnika, nawet na tych slabych zdjeciach widac typowy nalot po szpachlowaniu oraz sztandarowy blad lakiernikow: silowniki maski. Cena, przebieg :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrale ja mam taki problem - Kupiłem e90 ze szwecji na zimówkach letnie dostałem w kufsze teraz chcę zmienić na letnie i co widzę ,są dwa rodzaje szerokosci felg dwie są 8J i dwie 8,5J na alusach 8 calowych są opony 255/35 a na 8,5 cala są 225/40 nadmienię jeszcze że 8 J mają IS34 a 8,5 mają IS37. Moje pytanie ktoś pomylił opony czy ten model tak ma dopiszę jeszcze że opony były montowane w serwisie BMW w Szwecji. Jeszcze jedno felgi są oryginalne motosport fabryczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jadę pozamieniać opony mam tylko nadzieję że dobrze robię bo w tej konfiguracji bmka prowadzi się bardzo dobrze.Zastanawia mnie jeszcze jeden szczegół dla czego są felgi różnej szerokości zawsze w bmkach miałem identyczne i to IS 34i 37 no chyba że ta wersja (M Performens) tak ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jadę pozamieniać opony mam tylko nadzieję że dobrze robię bo w tej konfiguracji bmka prowadzi się bardzo dobrze.Zastanawia mnie jeszcze jeden szczegół dla czego są felgi różnej szerokości zawsze w bmkach miałem identyczne i to IS 34i 37 no chyba że ta wersja (M Performens) tak ma.

To Ci pomoże

http://www.bmwstylewheels.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam okazję kupić Bmw e91 touring, 318i 129KM, rok 2006, skrznia manualna.

Jak ma się ten model odnośnie awaryjności? Największe wady i koszty z tym związane? Na co patrzeć przy oględzinach? I jak ogólnie oceniacie ten konfig?

Dobrze ten silnik znosi gaz? Wymaga szczególnej troski po założeniu paliwa biedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.