Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

A może jest ktoś z okolic Warszawy kto ma jakieś pojecie i był by w stanie pomóc w oględzinach samochodu , oczywiście co do ceny byśmy się dogadali ?

 

Panie brzoza zacznij szukac aut od prywatnych wlascicieli a nie od handlarzy...

 

 

Dokładnie, po pchasz się Pan na minę, lub jak kto woli na brozę :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przed lift, środek też przedliftem, navi jest chyba tylko poliftowa,

Czy przyciski, i panele nie są przypadkiem poliftowe?

 

Raczej nie, w polifcie, grzenie stołków jest przy regulacji temperatury, a w tym jest tak samo jak w przedlifcie, czyli na tym panelu niżej z PDC i roletą, navi i ta gałka od navi tu widać poliftowe, ale chyba były takie dziwne wypusty, kolega ma e92 z 2010r, środek ma cały poliftowy a z zewnątrz przedlift, a tu jest tak jakby 50/ 50 :?: :wink:

 

A kolega który szuka e92 ma sporą rozbieżność cenową wiedzę hehe, szukasz konkretnie jakiegoś silnika ? czy obojętne ? jak Cię nie odstrasza 300 k na blacie to mam ładne E92 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed lift, środek też przedliftem, navi jest chyba tylko poliftowa,

Czy przyciski, i panele nie są przypadkiem poliftowe?

 

Raczej nie, w polifcie, grzenie stołków jest przy regulacji temperatury, a w tym jest tak samo jak w przedlifcie, czyli na tym panelu niżej z PDC i roletą

 

Przyciski grzania tyłków w panel klimatyzacji przeniesiono dopiero po lekkim lifcie wnętrza na początku 2010 r. razem z premierą X1 gdzie od początku je tak montowano i były chyba w standardzie. Od liftu nadwozia 3-er we wrześniu 2008 r. do początku 2010 r. przyciski były na dole obok PDC, Start/Stop itp., czyli po staremu.

 

Dlatego ustalanie lat produkcji po przycisku grzania tyłków może być zawodne.

www.kancelariaturowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już posiadam VIN, jak wam podam to zerkniecie czy wszytko się zgadza ? :)

 

no to wrzucaj tutaj kolego a najlepiej to wrzuć Vin z ogłoszeniem tu : https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44

 

powinienieś się coś wiecej dowiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kolega który szuka e92 ma sporą rozbieżność cenową wiedzę hehe, szukasz konkretnie jakiegoś silnika ? czy obojętne ? jak Cię nie odstrasza 300 k na blacie to mam ładne E92 :lol:

 

Pokaż co masz konkretnego

 

Masz galerię w stopce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by chodz jeden przyjechał obejrzeć z tych ponad 20 osób co ma w obserwujących albo chodz jeden zadzwonił co chce kupić a nie wysyłał wiadomosci ze w w rozliczeniu da angliki to by poszła.....ale najłatwiej napisać trup.... nie pierwsze auto sprzedaję i uwierz każdy kto przyjedzie pierwszy na oględziny z gotówką, zabiera auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by chodz jeden przyjechał obejrzeć z tych ponad 20 osób co ma w obserwujących albo chodz jeden zadzwonił co chce kupić a nie wysyłał wiadomosci ze w w rozliczeniu da angliki to by poszła.....ale najłatwiej napisać trup.... nie pierwsze auto sprzedaję i uwierz każdy kto przyjedzie pierwszy na oględziny z gotówką, zabiera auto.

 

No to powiedz Ty mi czemu tak tanio?

 

 

Edit

Dobra nie zauważyłem ze to netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena jest niedostępna dla mnie.

Szukam czegoś do 40k.

Myślę że co do ceny się dogadamy, tylko jest kwestia poważnego podejścia do oferty, bo powiem szczerze że pierwszy raz sprzedaję auto marki BMW i ilość ludzi którzy chcą się tylko przejechać, ewentualnie rozmawiać przez telefon o aucie, o życiu i o wymianach auta na traktory mnie cały czas zadziwia...

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e92-polski-salon-aso-bezwypadkowy-navi-ID6yWfgz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym androidem zepsules auto...

 

A seryjna nawi z 2005r jest extra :D

Android powinien być seryjnie w bmw. Znasz kogos kto nie używa androida na codzień?

A co Ty od rzeczywistości oderwany? :D każdy użytkownik iPhone?

 

Z reszta nie chodzi o androida samego w sobie tylko chińszczyznę ja myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie chodzi o system android. Sam mam taki w e53, tutaj wyglada to jak ori. Wykonanie, spasowanie i umiejscowienie ekranu w e90/92 jest tragiczne. Odstajacy panel ika u samego dolu :mad2: Na zywo jest jeszcze gorzej niz na zdjeciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie :)

akurat to ze jest android to najmniejszy problem przy zakupie auta

 

bardziej bym sie nad tym przebiegiem zastanawiał, nikt mi nie wmówi że tak zjechany boczek fotela jest możliwy przy 80k km przebiegu, nawet jakby nim jeździł 200kg facet

 

ja mam 200k nalatane i skóry w lepszym stanie :!:

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie :)

akurat to ze jest android to najmniejszy problem przy zakupie auta

 

bardziej bym sie nad tym przebiegiem zastanawiał, nikt mi nie wmówi że tak zjechany boczek fotela jest możliwy przy 80k km przebiegu, nawet jakby nim jeździł 200kg facet

 

ja mam 200k nalatane i skóry w lepszym stanie :!:

 

przebieg jest oryginał i pisemnie go potwierdzam na fakturze, do tego wgląd do skanu aktu własności z podanym na nim przebiegiem i raport z podanymi przebiegami przy serwisie ! W USA idzie się siedzieć za kręcenie przebiegów ! Boczne elementy są z ekoskóry więc się nie dziwię że pękła, jest pęknięta a nie wytarta. Ważę ponad 90kg i dla mnie auto jest niefunkcjonalne do częstego wsiadania i wysiadania, i raczej tak było używane po odnotowywanych przebiegach w serwisie. Wolę e90 na co dzień do używania bo nie trzeba się tak zapierać na fotelu i najbardziej odczuwają to te elementy fotela które mają ślady używania. Chcesz to z czytuj przebieg z czego chcesz w tym aucie, udostępniam od ręki. A jak nie masz zamiaru tego robić to nie siej zamętu że przebieg jest kręcony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Boczne elementy są z ekoskóry więc się nie dziwię że pękła, jest pęknięta a nie wytarta.

Boczne z eko a środek z prawdziwej? :o podaj vin.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.