Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szczerze polecam automat ale tylko dobry automat - taki jak w BMW . W moim odczuciu jest to ogromna wygoda , szczególnie w mieście . Na dodatek brak problemów ze sprzęgłem co jest bolączką wielu egzemplarzy z manualna skrzynią . Moja czarnulka jest trzecim z kolei autem w automacie i w następnych zapewne również będą się znajdowały skrzynie automatyczne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... Chce 3 litry 258KM tylko czy brac e90 czy e60...

 

nie wiem czy ten 330 258KM można zagazować oczywiście jak przyjdzie ci to do głowy bo to już są na bezpośrednim wtrysku. z tego co wiem to N52 325i 218 km jeszcze można.

 

e90 cze e60 ?? większy samochód większe koszty utrzymania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
330i 258 KM to tez n52 wiec na wtrysku eti. 330 ale 272KM to silnik n53 i on juz jest na bezpośrednim wtrysku. Raczej nie mam zamiaru gazowac.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po przeanalizowaniu forum itp blizszy jestem 330d 231km lub 330i 272km v 258km

Teraz pytanko jaka skrzynia mniej awaryjna do tych wersji silnika. Aha jakie byly systemy naglosnienia do e90 i jak mozna poznac jaki ma po zdjeciach w e46 byl napis na maskownicach glosniczkow harmon kardon lub przycisk obok dsc z symbolem glosniczka. A jak to jest z e90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwsze dwie strony wątku jeszcze były jako tako merytoryczne, ale dalej to już tylko polemika ideologiczna... :duh: :mad2: Choć jak już zobaczyłem sam tytuł to wiedziałem że "coś" z tego wyniknie.... Prorok jakiś czy co???? :mrgreen:

Zamykam, posprzątam i otworzę powtórnie. Nie obejdzie się bez "nagród" za wycieczki personalne :nienie:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Dzieki o Panie :twisted: Zastanawial sie ktos nad praktycznym sensem 335d ? Zima to chyba z miejsca nie ruszy

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jestem nowicjuszem w sprawach zakupu samochodu, od dłuzszego czasu przymierzam się do zakupu E90, proszę o dorady na jakie rzeczy zważać przy zakupie. Nastepne pytanie to co sadzicie o tym egzemplarzu, takie własnie szukam z podobnym wyposażeniem:

http://otomoto.pl/bmw-320-163-km-xenon-skora-szyber-C23292992.html

..a i jak sie ma Mazda 6 II (2008r) do E90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena jest nierealnie niska. Coś nie tak z tym autem. Niech sprzedający poda VIN. Poproś o rozkodowanie w odpowiednim miejscu na forum i od tego zacznijmy. Jak dla mnie to auto powinno kosztować co najmniej 10 tys zł a nawet 15 tys. zł więcej.

 

Co do Mazdy - kumpel ma z 2008, w wersji 2.5l, bardzo dobrze mu się sprawuje, dynamika bardzo przyzwoita, wyposażenie również. Niestety nie podejmę się szczegółowego skonfrontowania obu aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena jest nierealnie niska. Coś nie tak z tym autem. Niech sprzedający poda VIN. Poproś o rozkodowanie w odpowiednim miejscu na forum i od tego zacznijmy. Jak dla mnie to auto powinno kosztować co najmniej 10 tys zł a nawet 15 tys. zł więcej.

.

 

mi cena wydaje się odpowiednia, auto ma już 6 lat i prawie 200000 przelotu. Jak kolego dasz 10 tys wiecej to od ręki sprzedam Ci swoją, może jeszcze coś utargujesz.

 

Do autora tematu: weź VIN, auto chyba z Niemiec, więc zadzwoń do serwisu i zweryfikuj przebieg, wtedy można jechać oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wygląda dobrze ( ze zdjęć oczywiście ) . Cena dość atrakcyjna . Jak ubezpieczysz itp. to wyjdzie ok. 52k zł .

Myślę ,że brakuje jej tylko Idrivea ale ma za to grzane fotele, szyber i xenony co ważne bo bez nich to totalna lipa .

Kolor też taki jaki powinien być więc warto auto sprawdzić w ASO , koszt niewielki w porównaniu do ceny auta a będziesz wiedział co kupujesz chociaż też nie dokońca ale to już inna bajka :mrgreen:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena jest nierealnie niska. Coś nie tak z tym autem. Niech sprzedający poda VIN. Poproś o rozkodowanie w odpowiednim miejscu na forum i od tego zacznijmy. Jak dla mnie to auto powinno kosztować co najmniej 10 tys zł a nawet 15 tys. zł więcej.

.

 

mi cena wydaje się odpowiednia, auto ma już 6 lat i prawie 200000 przelotu. Jak kolego dasz 10 tys wiecej to od ręki sprzedam Ci swoją, może jeszcze coś utargujesz.

 

Do autora tematu: weź VIN, auto chyba z Niemiec, więc zadzwoń do serwisu i zweryfikuj przebieg, wtedy można jechać oglądać.

 

Nie upieram się, ze zdjęć raczej nic nie wzbudza podejrzeń. Wciąż uważam że cena bardzo atrakcyjna, ale może po prostu kolega trafił na faktycznie dobrą okazję. Konieczne sprawdzenie po VIN, ASO i miernikiem lakieru skoro sprzedający pisze że bezwypadkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena bym powiedział, jakby miała Idriva i skórę ewentualnie to mogła by kosztować 5 - 7 tys. więcej. I tak musisz do tej ceny doliczyć jakieś 4 - 5 tys.zł

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ,że ma a co ma może wkręcaną mieć :idea:

Widziałem wiele e90 z płetwą i bez Idriva . Pewnie w środku nie ma gps - można przecież sprawdzić .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam Panowie, stoję przed zakupem e90 i mam do wydania 60k...zastanawiam się nad 320d 177km i 330d...czy sądzicie, że w tych pieniądzach jest szansa na dobre 330d? ? ?

P.s. Co sądzicie o tym:

http://otomoto.pl/bmw-330-e-90-330xd-C24255459.html

Z góry dzięki wielkie za pomoc :D

 

Jak dobrze poszukasz to powinieneś zaleźć przyzwoitą 3.0d w sedanie, ale 2.0d kupisz młodszą rocznikiem i pewnie z niższym przebiegiem.

Co do auta z tego ogłoszenia się nie wypowiadam. Trzeba je obejrzeć na żywo, sprawdzić, przejechać się i jeszcze raz sprawdzić :)

Edytowane przez kacpercio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa spalania 320d vs 330d? :)

 

Odnośnie spalania trwa zawzięta dyskusja w innym wątku. Poszukaj poczytasz o różnych cudach i stylach ekodrivingu.

Według mnie około litra róźnicy będzie. Przy xd będzie trochę więcej.

Mi średnio pali między 7.8-8.2 (60/40 trasa/miasto) w mieście 10 (auto w automacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.