Skocz do zawartości

G20 LCI2 2025


MarekRi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.05.2024 o 09:06, diablo62 napisał(a):

Ciekawie, bo ja zamówiłem swoje auto (też M340i) dokładnie ostatniego dnia stycznia i w tym tygodniu dostałem info, że się wyprodukował (oczywiście LCI1). Termin pierwotnie był na 31.05 więc dwa tygodnie przyspieszyło. 

No ja mam też info z grupowiczów na fb o zamówieniu składanym 2 lutego, czyli dokładnie 3 dni po Tobie i ma taki sam status jak mój czyli nic nie wiadomo. Spodziewane daty zamówienia to 30.07 (2 luty) i 10.08 (15 luty). Oboje jesteśmy w sytuacji też, gdzie mamy zamówioną tapicerkę sensatec / alcantara i też nie chcemy zmiany na materiałową, dlatego teraz pytanie jak zachowają się salony? Dopłata po nowych cenach? No i najlepsze, że te terminy zamówienia na 100% nie zostaną dotrzymane, bo by musiały się wyprodukować w tym miesiącu. 

 

49 minut temu, Bialybst napisał(a):

Wiadomo jak z cenami i rabatami? Też jestem w sytuacji gdzie zamówiona 3 miała być na maj/czerwiec ale nadal zero informacji od sprzedawcy 

A chcesz wprowadzać jakieś zmiany w zamówieniu przy lci2? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co widziałem, jest przemodelowany przedni zderzak, nieco deska rozdzielcza (chyba) a największą zmianą to ładowanie 11kwH i bateria ~20kWh w 320e i 330e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luk_byd napisał(a):

Z tego co widziałem, jest przemodelowany przedni zderzak, nieco deska rozdzielcza (chyba) a największą zmianą to ładowanie 11kwH i bateria ~20kWh w 320e i 330e

A masz może gdzieś jakieś zdjęcia tego zderzaka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja zamówiłem 340D 11.03, i do dzis cisza. Cisne telefonami doradce który sprzedał auto i nic nie wie-możliwe ze zmiany zderzaka będa poniewaz potwierdził ze dostali zdjecia LCi2 ale wypikselowane zderzaki...Co do tapicerki opinie podzielone-tez zamowiłem te standardowe fotele z wersji wyposazenia M i mam watpliwosci -znalazlem video na YTB gdzie jest prezentacja nowe 4ki wlasnie z taka tapicerka materialowa no i szczerze mowiac nie wyglada to zle(no ale wiadomo kwestia gustu). Moze kierownica tez bedzie inna(splaszczony dól i 3 ramie inne-to akurat zmiana na plus by byla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kamil199 napisał(a):

No ja mam też info z grupowiczów na fb o zamówieniu składanym 2 lutego, czyli dokładnie 3 dni po Tobie i ma taki sam status jak mój czyli nic nie wiadomo. Spodziewane daty zamówienia to 30.07 (2 luty) i 10.08 (15 luty). Oboje jesteśmy w sytuacji też, gdzie mamy zamówioną tapicerkę sensatec / alcantara i też nie chcemy zmiany na materiałową, dlatego teraz pytanie jak zachowają się salony? Dopłata po nowych cenach? No i najlepsze, że te terminy zamówienia na 100% nie zostaną dotrzymane, bo by musiały się wyprodukować w tym miesiącu. 

 

A chcesz wprowadzać jakieś zmiany w zamówieniu przy lci2? 

Ja dopinałem szczegóły 320i xDrive na koniec Lutego. Zamówienie poszło na początku Marca. Dostałem info od dealera, że tydzeiń temu auto zjechało z taśmy produkcyjnej. Wszystko to co zamówiłem w LCI wraz z tapicerką sensatec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
4 godziny temu, Kamil199 napisał(a):

A masz może gdzieś jakieś zdjęcia tego zderzaka? 

Nie zapisywałem, ale to jakiś zagraniczny artykuł z fotami z testu. Oczywiscie zderak był oklejony a deska zasłonieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda status waszego zamówienia? Ja skladalem na koniec lutego i dzisiaj dostałem informację że niby lci 1 gotowy do odbioru za tydzień. Nie dostałem od sprzedawcy żadnego numeru slotu produkcyjnego ani vin. Jak to u was wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bialybst napisał(a):

Jak wygląda status waszego zamówienia? Ja skladalem na koniec lutego i dzisiaj dostałem informację że niby lci 1 gotowy do odbioru za tydzień. Nie dostałem od sprzedawcy żadnego numeru slotu produkcyjnego ani vin. Jak to u was wygląda? 

Zamówienie również na koniec lutego, niestety dostałem info, że produkcja ruszy na LCI2, a do odbioru będzie w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bialybst napisał(a):

Jak wygląda status waszego zamówienia? Ja skladalem na koniec lutego i dzisiaj dostałem informację że niby lci 1 gotowy do odbioru za tydzień. Nie dostałem od sprzedawcy żadnego numeru slotu produkcyjnego ani vin. Jak to u was wygląda? 

Tak jak pisałem tutaj, nie znam potencjalnej daty produkcji ani vin'u. Zamówienie składałem wcześniej od Ciebie, tylko że na sedana. Tam jest produkcja w Meksyku i trzy miesiące są potrzebne na transport. Mój handlowiec miał się kontaktować ze mną jak się czegoś dowie, ale na razie cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem sedana w lutym. Do tej pory nie mam daty produkcji. W kwietniu wskoczyłem na status 105 którego znaczenia nikt do końca nie potrafi wytłumaczyć. Rozmawiałem z handlowcem i (o dziwo) stwierdził że zamówienie poleciało do fabryki w Monachium. 

Ciekawe do kiedy trwa produkcja LCI1... czy nie będzie tak że jak się nie wyprodukuje do lipca to wszystkie kolejne egzemplarze będą LCI2. 

Jakie wy macie statusy zamówień? 47 czy 105?

Edytowane przez PiotrKz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PiotrKz napisał(a):

Zamawiałem sedana w lutym. Do tej pory nie mam daty produkcji. W kwietniu wskoczyłem na status 105 którego znaczenia nikt do końca nie potrafi wytłumaczyć. Rozmawiałem z handlowcem i (o dziwo) stwierdził że zamówienie poleciało do fabryki w Monachium. 

Ciekawe do kiedy trwa produkcja LCI1... czy nie będzie tak że jak się nie wyprodukuje do lipca to wszystkie kolejne egzemplarze będą LCI2. 

Jakie wy macie statusy zamówień? 47 czy 105?

Status dowiem się tylko od handlowca prawda? Ciekawe, że Ci zamówienie poleciało do Monachium, masz jakieś elementy individual? No i tak bym się spodziewał, że jak się nie wyprodukuje do końca czerwca to wszystkie będą LCI2. Chociaż mój mi coś wspominał, że LCI2 już od czerwca, ale nie znalazłem nigdzie indziej weryfikacji tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, handlowiec widzi ten numeryczny status w systemie. Poproś żeby podesłał ci screenshota. Szarpnąłem się na tapicerkę merino i pewnie to skierowało mnie do Niemiec. 

Edytowane przez PiotrKz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PiotrKz napisał(a):

Tak, handlowiec widzi ten numeryczny status w systemie. Poproś żeby podesłał ci screenshota. Szarpnąłem się na tapicerkę merino i pewnie to skierowało mnie do Niemiec. 

Dobra, to tak zrobię, dzięki za info. Jak się u mnie potwierdzi LCI2 na 100% to będę chciał zmienić na vernasce black bo tej nowej materiałowej nie komentuje, a mam zamówiony teraz sensatec / alcantara.

Edit: Pomyliłem się z tapicerkami, to rzeczywiście z merino się szarpnąłeś 😄 

Edytowane przez Kamil199
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PiotrKz napisał(a):

Zamawiałem sedana w lutym. Do tej pory nie mam daty produkcji. W kwietniu wskoczyłem na status 105 którego znaczenia nikt do końca nie potrafi wytłumaczyć. Rozmawiałem z handlowcem i (o dziwo) stwierdził że zamówienie poleciało do fabryki w Monachium. 

Ciekawe do kiedy trwa produkcja LCI1... czy nie będzie tak że jak się nie wyprodukuje do lipca to wszystkie kolejne egzemplarze będą LCI2. 

Jakie wy macie statusy zamówień? 47 czy 105?

Ja mam info od dealera, że aktualnie nie jest już produkowana LC1 (F@!#). Czyli wszystko co nie wyprodukowano wchodzi w LCI2 (nieistotna data zamówienia). W konfiguratorze LCI2 będzie 29 maja. Co "wymuszeń" zmian (alcantara na dusterka, dodanie eSIM etc. / analogicznie, jak w 4er) nie ma żadnego info.

Edytowane przez Ambrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PiotrKz napisał(a):

W kwietniu wskoczyłem na status 105 którego znaczenia nikt do końca nie potrafi wytłumaczyć.

To oznacza, że auto było na statusie 111 lub 112 i z jakiegoś powodu wypadło z kolejki. 105 to taka druga poczekalnia (pierwsza to 47), do czasu znalezienia slotu produkcyjnego przez fabrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scooterek Tak tak, widziałem Twój komentarz do tego statusu w innym temacie. 

Pytanie czy status 105 jest o tyle lepszy od 47 że oznacza że fabryka przyjęła do wiadomości ze jest takie zamówienie i wyprodukują mi LCI1 w niezmienionej cenie 😉 W skrócie, czy cieszyć się że przeszło na 105 czy to oznacza problem i lepiej żeby wisiało na 47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PiotrKz napisał(a):

@scooterek Tak tak, widziałem Twój komentarz do tego statusu w innym temacie. 

Pytanie czy status 105 jest o tyle lepszy od 47 że oznacza że fabryka przyjęła do wiadomości ze jest takie zamówienie i wyprodukują mi LCI1 w niezmienionej cenie 😉 W skrócie, czy cieszyć się że przeszło na 105 czy to oznacza problem i lepiej żeby wisiało na 47.

Oba statusy świadczą o tym, że fabryka ma świadomość ich istnienia. Niestety pod względem "ważności" oba są tożsame - nie ma reguły, że najpierw wskakują do produkcji te ze statusu 105 albo właśnie te z 47 - to jest loteria i "fart" w ustawianiu konkretnej kolejki produkcyjnej przez fabrykę.

Napisałem to celowo raz jeszcze bo mam świadomość, że nie każdy czyta wszystkie działy 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem chyba 8 marca M340D G21. Z terminem maksymalnie do 30 września. Niedawno dealer mówił o produkcji w połowie maja. Dzwoniłem w poniedziałek i nadal auto nie ma terminu produkcji.

BMW oficjalnie ma zaprezentować LCI2 29 maja. Takie mam info od dealera. 

Zastanawiam się czy felgi będą takie jak w 4 po liftingu. Ktoś coś wie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2024 o 12:01, azazan napisał(a):

Ja dopinałem szczegóły 320i xDrive na koniec Lutego. Zamówienie poszło na początku Marca. Dostałem info od dealera, że tydzeiń temu auto zjechało z taśmy produkcyjnej. Wszystko to co zamówiłem w LCI wraz z tapicerką sensatec.

To ciekawie, no ale przynajmniej do końca sierpnia będziesz mieć odbiór.

7 godzin temu, Damian3 napisał(a):

Ja zamawiałem chyba 8 marca M340D G21. Z terminem maksymalnie do 30 września. Niedawno dealer mówił o produkcji w połowie maja. Dzwoniłem w poniedziałek i nadal auto nie ma terminu produkcji.

BMW oficjalnie ma zaprezentować LCI2 29 maja. Takie mam info od dealera. 

Zastanawiam się czy felgi będą takie jak w 4 po liftingu. Ktoś coś wie? 

Są przecieki z rynku chińskiego

image.png.44399ad67a7f478a43d402f2312ebabf.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem czarne 791 i jak te felgi wypadną z konfiguracji to będzie słabo. 

Czy wiecie może od kiedy można zamawiać auto na zimowych oponach? Obstawiam ,że LCI2 nie będą do odbioru wcześniej niż przełom września/października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak felgi wypadną to pewnie zrezygnuję z 19 i wezmę podstawowe 18 na zimę. A 791 kupię osobno. Zobaczymy jakie będą dostępne wzory.

A co do rezygnacji z auta to też tego nie wykluczam. Zobaczymy jakie będą warunki zakupu LCI2 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek rozmawialem z doradcą u którego zamawiałem auto, dalej nic nie wiadomo nt produkcji ale LCI2 podobno ma miec delikatnie przestylizowany zderzak w takim stylu jak ma x2(czyli czarny element/wstawka który łączy nerki z dolna atrapą tworząc taka wielką czarną powierzchnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.