Skocz do zawartości

G20 LCI2 2025


MarekRi

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu donosił, że już na początku maja pojawi się zmiana w konfiguratorze, ale też sądzę, że dopiero czerwiec.

a co do samych zmian to hipotez były już dziesiątki. Niesamowite, że oni potrafią trzymać te informacje w tak ścisłej tajemnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adiki napisał(a):

Myślę że trzeba się spodziewać analogicznych zmian do dopiero co zaprezentowanego liftingu serii 4. 

Tak też mówił mój dealer w marcu, nadal jednak tylko spekulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zamawiałem 330i 29.01.2024 i mi właśnie dzwonili że mam zdecydować czy zostaje przy lci1 lecz obowiązkowo muszę dołożyć sportowy ukł. ham. i odbiór w sierpniu, lub czekam do grudnia i biore lci2. Najlepsze że nawet nie byli mi wstanie pokazać jak wygląda:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PNG1964 napisał(a):

Witam, ja zamawiałem 330i 29.01.2024 i mi właśnie dzwonili że mam zdecydować czy zostaje przy lci1 lecz obowiązkowo muszę dołożyć sportowy ukł. ham. i odbiór w sierpniu, lub czekam do grudnia i biore lci2. Najlepsze że nawet nie byli mi wstanie pokazać jak wygląda:) 

Czy wspominał coś o zmianie ceny przy LCI2 czy rabat zostaje ten sam? Jestem w podobnej sytuacji też zamawiałem w marcu i będę musiał zdecydować co dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PNG1964 napisał(a):

Witam, ja zamawiałem 330i 29.01.2024 i mi właśnie dzwonili że mam zdecydować czy zostaje przy lci1 lecz obowiązkowo muszę dołożyć sportowy ukł. ham. i odbiór w sierpniu, lub czekam do grudnia i biore lci2. Najlepsze że nawet nie byli mi wstanie pokazać jak wygląda:) 

Który salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LCI2 mają wypaść dwa kolory (niebieski i czerwony) i na ich miejsce wskoczyć nowe (też jakiś czerwony i niebieskawy). Nowe felgi jak w serii 4 + środek jak w 4. 

Dodatkowo podobno strasznie spakietowali wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem g21 m340d na poczatku kwietnia,  gdzieś w polowie kwietnia dostalem informację że moje auto bedzie produkowane po lci2

Ze zmian w wyposazeniu usuneli pakiet comfort , trzeba bylo dodać to bez pakietu , deska w eko skórze jest teraz w standardzie bez doplaty ale tez nie mozna dokupić skory naruralnej, usuneli fotel sportowy m 😪 musiałem zaakceptować zmianę pomniejszyli mi wartość auta o ten fotel. Z tego co mowili bo sie pytałem nie będzie podswietlanego grila. Maja mi wysłać wizualizacje auta w polowie maja ciekawe czy przyjdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym brakiem fotela sportowego trochę popsułeś humor. Zamawiał ktoś w pierwszej połowie marca i ma potwierdzenie o wejściu samochodu na LCI2? 
Trochę szkoda bo 440i zachowało fotel sportowy, a ciekawe dlaczego serię 3 tak chcą zubożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komoornik napisał(a):

W 4ce też powycinali wyposażenie - m.in. wentylację foteli.

Ta wentylacja foteli za ponad 4 tys zł często działa tak, że jak wsiądę do nagrzanego G26, to nawet po 10 min jazdy z ustawieniem wentylacji foteli na high nie potrafię powiedzieć, czy jest ona faktycznie włączona, czy nie. Przy ustawieniu na very high często bardziej czuję wibracje fotela od wentylacji niż samą wentylację. Nie mówię, że w ogóle ona nie działa, ale jak za te pieniądze, to zdecydowanie szału nie robi.

  • ??? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karol211 napisał(a):

Tym brakiem fotela sportowego trochę popsułeś humor. Zamawiał ktoś w pierwszej połowie marca i ma potwierdzenie o wejściu samochodu na LCI2? 
Trochę szkoda bo 440i zachowało fotel sportowy, a ciekawe dlaczego serię 3 tak chcą zubożyć.

Zmówienie z połowy lutego (M340i) i ma być LCI2, ale nie mam jeszcze dokładnej daty produkcji. Dzwoniłem tydzień temu do swojego doradcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marcinZG napisał(a):

Ta wentylacja foteli za ponad 4 tys zł często działa tak, że jak wsiądę do nagrzanego G26, to nawet po 10 min jazdy z ustawieniem wentylacji foteli na high nie potrafię powiedzieć, czy jest ona faktycznie włączona, czy nie. Przy ustawieniu na very high często bardziej czuję wibracje fotela od wentylacji niż samą wentylację. Nie mówię, że w ogóle ona nie działa, ale jak za te pieniądze, to zdecydowanie szału nie robi.

Fakt, też czuję wibracje i to w sumie coś z czym nie spotkałem się w innych markach.

 

Ale wentylacja na pewno daje a przynajmniej u mnie w cabrio. Nie chodzi o to żebyś jakoś specjalnie czuł pęd powietrza, nie wiem jak jest w BMW ale w innych markach wentylatory nie wieją a wyciągają powietrze. Mi wystarczy krótka przejażdżka bez włączonej wentylacji i plecy zaczynają się kleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w USA śmigałem kiedyś Fordem Edge, bodajże z 2019 roku, tam wentylacja robiła dosłownie przeciąg na plecach i pod tyłkiem. Oczywiście też nie każdemu musi to odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2024 o 15:49, Kamil199 napisał(a):

Zmówienie z połowy lutego (M340i) i ma być LCI2, ale nie mam jeszcze dokładnej daty produkcji. Dzwoniłem tydzień temu do swojego doradcy.

Ciekawie, bo ja zamówiłem swoje auto (też M340i) dokładnie ostatniego dnia stycznia i w tym tygodniu dostałem info, że się wyprodukował (oczywiście LCI1). Termin pierwotnie był na 31.05 więc dwa tygodnie przyspieszyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam takie pytanie, czy wiecie czy przy przejściu z LCI na LCI2 tapicerka synsatec/alcantera przekształca się z automatu na tę nową nieszczęsną materiałową "dusterową"? Czy raczej muszę się liczyć z dopłatą do skórzanej, jak tej nowej nie chce? I jak dobrze pamiętam dopłata do eSIMa też będzie obowiązkowa jak nie miałem w zamówieniu? Nie mam jeszcze żadnych informacji od dealera, zamówienie z lutego 😕 Z jednej strony mi się to nie podoba, bo będę musiał dopłacić prawie 10k do ceny samochodu. Nie wiem czy tutaj na tym polu mam jeszcze jakąś pozycję negocjacyjną czy i tak powinienem się cieszyć jak mi utrzymają cene z LCI. 

Edytowane przez Kamil199
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę jeszcze zdjęcia środka Alpiny B3, żeby też coś wnieść do tematu

https://www.bimmertoday.de/2024/05/19/bmw-3er-facelift-ii-2024-fotos-zeigen-4er-cockpit-im-b3-gt/

Widać, że potwierdzają się doniesienia o identycznym wnętrzu jak w serii 4 LCI. Raczej, nie ma co się nastawiać na środek kierownicy obszyty skórą w zwykłej serii 3.
Dodatkowo pada informacja o usunięciu mniej popularnych modeli z oferty, ale wspomiany jest tylko 330d RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.