Skocz do zawartości

G20 LCI2 2025


MarekRi

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

Mnie to bardziej ciekawi ten miks LCI i LCI2, gdzie kolega pokazał auto z fotelami z LCI1 i kierownicą z LCI2. 

Ale dopuszczam też taką możliwość, że te dekodery obecnie wariują z wizualizacjami.
 

Nie wariują. Mój sprzedawca, na moją prośbę zorganizował właśnie taki miks, czyli fotele i felgi z LCI1, reszta z LCI2. Niemniej z automatu idzie LCI2, chyba, że ktoś jak ja chciał fotele i felgi z pierwotnego konfigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przez AOS moge komuś wizualizacje tez przeslac na podstawie VIN - nawet mozna sobie zrobic jak by wygladalo gdyby sie cos zmienilo - kolor, wyposazenie, fotele, kola cokolwiek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądu gotowych G20 2 lata temu też trafiłem na mix preLCI i LCI. Nowe lampy i tył plus state zegary w środku. Oczywiście auto nowe... ilość części nie była taka sama a wszystko musi się sprzedać. Może czasem są braki i trzeba łatać w okresie przejściowym... życie. Szkoda, że to się zdarza wpremium, ehhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JacekLZ napisał(a):

gdybym trafił na takie auto z drugiej ręki na jakimś portalu typu otomoto to pierwsza myśl - ćwiartkowany ulep składany z trzech szrotów

dokładnie tak... na pewno dziwoląg. Długo to ogłoszenie wisiało na otomoto mimo dobrej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rozważania o przyspieszeniu i licytowanie o pół czy ćwierć sekundy są o tyle bez sensu, że wiele zależy od warunków, temperatury, wiatru, a nawet minimalnego nachylenia, które może nie być widoczne.

Tutaj na filmie widać panoramiczny dach, gdyby nie wiózł tego dodatkowego ciężaru, to nawet lepiej by to zrobił. Przyspieszenie jest imponujące 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maxox napisał(a):

Pytanie jeszcze czy to z one foot rollout czy nie, to robi sporą różnicę 😉

 

Np. wszystkie pomiary z takiego CarWow to 0-60mph i z one foot rollout, dlatego czasem takie fenomenalne wyniki.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To o 340d to prawda i ciezko sie z nia kłocić. Nie ma co się czepiać czy 4.3 czy 4.8.

To nie wyścigówka, tylko wygodne daily. Najlepszy wybór, choć nie zawsze uzasadniony ekonomicznie. 

Edytowane przez luk_byd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie informacje że mieszane? Z tego co wiem od sierpnia ruszyła produkcja LCI2, a lipcowa pomimo, że na wizualizacjach środek jest z LCI2 to jednak będzie ze starszej wersji.
Tyle wiem od swojego handlowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś już widział na żywo tą tapicerkę performtex? Ze zdjęć z otomoto wygląda bardzo … biednie. Nie wiem czy to jakiś rodzaj alcantary czy coś w stylu weluru. Nie lubię pełnej skóry ale to wygląda dużo gorzej niż sensatec/alcanata z LCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Peka napisał(a):

Skąd macie informacje że mieszane? Z tego co wiem od sierpnia ruszyła produkcja LCI2, a lipcowa pomimo, że na wizualizacjach środek jest z LCI2 to jednak będzie ze starszej wersji.
Tyle wiem od swojego handlowca.

Od lipca ruszyło LCI2.

 

21 minut temu, andystrus napisał(a):

Panowie czy ktoś już widział na żywo tą tapicerkę performtex? Ze zdjęć z otomoto wygląda bardzo … biednie. Nie wiem czy to jakiś rodzaj alcantary czy coś w stylu weluru. Nie lubię pełnej skóry ale to wygląda dużo gorzej niż sensatec/alcanata z LCI.

chłopaki pisali tutaj, że na żywo wygląda OK. To jest chyba coś podobnego jak w moich fotelach sportowych w F30. Jeżeli tak, to jest spoko ta tapicerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2024 o 22:48, JacekLZ napisał(a):

Od lipca ruszyło LCI2.

 

chłopaki pisali tutaj, że na żywo wygląda OK. To jest chyba coś podobnego jak w moich fotelach sportowych w F30. Jeżeli tak, to jest spoko ta tapicerka.

Mam datę produkcji 04.07 i handlowiec twierdzi, że to nadal LCI1. Mowa tutaj o sedanie z Mexyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andystrus napisał(a):

Widziałem performtexa na żywo. Zanim zamówicie to radziłbym to zobaczyć na żywo. Ja zmieniam na fotele skórzane niestety. 

Wygląd performtexa Ci nie podszedł, czy może jakość/feeling materiału? Ja przy nim zostaje, ponieważ tylko ,,wegańskie" opcje wchodzą w grę. Ja ostatnio widziałem nowa eko skórę Vegnaza w G60. Szkoda, że nie zdecydowali się zastąpić nią sensateca...

 

Edytowane przez GrzegorzKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu nie nazywają tego alcantara. Nie wiem zupełnie inny materiał niż np w f30 hexagon/alcatara a ten materiał na siedzisku przypomina tapicerkę z hyundaia i30 które dostałem ostatnio jakoś auto zastępcze. 

Edytowane przez andystrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2024 o 22:25, andystrus napisał(a):

Panowie czy ktoś już widział na żywo tą tapicerkę performtex? Ze zdjęć z otomoto wygląda bardzo … biednie. Nie wiem czy to jakiś rodzaj alcantary czy coś w stylu weluru. Nie lubię pełnej skóry ale to wygląda dużo gorzej niż sensatec/alcanata z LCI.

Witam Panowie, w przyszłym miesiącu zamierzam zamówić G20, debaty nad silnikiem trwają, ale zapewne będzie to M340i 😉 U dealera jeździłem 320d (miałem auto cały weekend, innej wersji silnikowej nie mieli w testówce), który miał fotele kryte alcantarą i ekoskórą po bokach (opisywane jako MPreformTex). Siedzenia twarde w cholerę, po kilku godzinach jazdy naprawdę czułem w zadku, moja żona także. Usłyszałem jednak, że w LCI2 będzie nowe pokrycie (testówka to była LCI1), więc wybrałem się do innego salonu, gdzie stało M440i z identycznymi fotelami jak w G20 LCI2. Powiem krótko - w porównaniu do alcantary w LCI1 - nowe fotele to REWELKA. Wydają się znacznie bardziej miękko obite. W LCI1 środek fotela to taka gruba twarda alcantara, boki i zagłówek ekoskóra (jeszcze twardsza i odgniatająca żebra). Teraz boki i zagłówek to alcantara, która jest w tym miejscu ok, a siedzisko i oparcie w środku jest z cieńszego i delikatniejszego materiału, który na żywo sprawia naprawdę przyzwoite wrażenie, dodatkowo jakby znacznie bardziej komfortowo podbitego. Z żoną posiedzieliśmy w aucie paręnaście minut i zgodnie stwierdziliśmy, że pod względem komfortu nowe fotele są lepsze bez porównania. Te z LCI1 były dla mnie tak niewygodne, że aż zastanawiałem się nad innym pokryciem, mimo że sensatec do mnie średnio trafia. Tak więc w razie wątpliwości - sprawdzajcie w czwórkach, które w nowych wersjach stoją już u dealerów, kiedy na G20 jeszcze trzeba poczekać. Mnie te fotele kupiły. Osobiście uważam także, że absolutnie wizualnie nie ma co się na nie skarżyć, a jeśli ktoś te fotele porównuje do hyundaia, to widać hyuandai ma świetne obicia foteli 😉 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.