Skocz do zawartości

G20 LCI2 2025


MarekRi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.07.2024 o 23:04, GrzegorzKo napisał(a):

każdą opcje powinniśmy móc dobrać jako pojedynczą (oczywiści poza tymi które z punktu widzenia technologii wymagają zaznaczenie innych w konfiguratorze), a pakiet powinien oznaczać, że bierzesz zestaw opcji w lepszej cenie.

To już nie w tej marce jeśli operujesz na poziomie poniżej 7er. Po covidzie powstał trend redukowania kosztów produktu, każda wariacja taki koszt podbija.

Będzie tak że jakieś głupoty można sobie domówić, co im będzie pasowało pójdzie w pakietach a narzekający dostaną opcję Bespoke/Individual gdzie cena skutecznie ochłodzi zapał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, reaver napisał(a):

Będzie tak że jakieś głupoty można sobie domówić, co im będzie pasowało pójdzie w pakietach a narzekający dostaną opcję Bespoke/Individual gdzie cena skutecznie ochłodzi zapał. 

Nawet z Individual nie ma tak łatwo.

Zamówiłem G20 z lakierem Individual i dostałem informację od dealera że Monachium ma jakiś ogromny problem z takim lakierowaniem po lifcie i może jakiś jeden slot na grudzień mogliby dać...

"(...) as long as it's black" - historia zatacza nieśmieszne koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2024 o 17:19, mk340i napisał(a):

Cześć, to ciekawe bo równo 2 tygodnie temu dostałem informacje ze zaczyna się produkcja mojej m340i, która jest po LCI2.

Dostałem VIN i po dekodowaniu widać że kierownica LCI2 a fotele LCI, dosyć dziwne.

image.thumb.png.26ce816101378cd2940440791ead644c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karol211 napisał(a):

Macie jakieś info od sprzedawcy o zjeżdżających LCI 2 ? Moja teoretycznie miała być w sierpniu, ale dalej nie ma nadanego VINu i biorąc to pod uwagę pewnie sie opóźni...

Moja ma VIN, produkcja ruszyła 7 lipca, planowany odbiór to wrzesień. Więc, jak nie masz VINu jeszcze to sierpień jest nierealny, wrzesień pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 16.07.2024 o 14:31, tomy5 napisał(a):

Dostałem VIN i po dekodowaniu widać że kierownica LCI2 a fotele LCI, dosyć dziwne.

 

A jak fotele po LCI2 wyglądaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja składałem zamówienie w lipcu na touringa. W sierpniu mają robić przydziały slotów do produkcji. Podobno czas oczekiwania około 4 miesięcy. 

W dniu 17.07.2024 o 21:49, shine63 napisał(a):

LCI 2 z tego co się orientowałem w salonie, to prawdopodobnie końcówka tego roku w Polsce lub początek 2025

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, adamjttk napisał(a):

w szmatach podstawowe w m-pakiecie

Aaa, myslalem ze jakos ksztalt czy cos sie zmienil co byloby nie uzasadnione ekonomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, luk_byd napisał(a):

A jak fotele po LCI2 wyglądaja ?

Widziałem w salonie w 4er, są dokładnie te same i moim zdaniem na żywo wyglądają bardzo fajnie. Mocny, przyjemny w dotyku materiał, obszycia też fajne, ogólnie pasowały do wnętrza. Także wybrałem je, zamiast Sensateca. Prawdziwej skóry w ogóle nie rozważałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, i043W napisał(a):

Widziałem w salonie w 4er, są dokładnie te same i moim zdaniem na żywo wyglądają bardzo fajnie. Mocny, przyjemny w dotyku materiał, obszycia też fajne, ogólnie pasowały do wnętrza. Także wybrałem je, zamiast Sensateca. Prawdziwej skóry w ogóle nie rozważałem.

Też widziałem na żywo w 4'ce, również podzielam zdanie, że lepiej wyglądają na żywo, ale to czy są super to już subiektywna opinia. Ja wziąłem fotele M'kowe, przynajmniej nie trzeba było wtedy się zastanawiać jaką tapicerkę brać, bo tylko jedna jest dostępna przy takiej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, squeezer napisał(a):

Ja składałem zamówienie w lipcu na touringa. W sierpniu mają robić przydziały slotów do produkcji. Podobno czas oczekiwania około 4 miesięcy. 

 

To się bardzo skrócił czas oczekiwania, w maju była mowa o 12 miesiącach na touringa. Sam zamawiałem w maju, łapiąc się na slot z rezygnacji. Pokazywał mi handlowiec status, że jest na 111 nadal. Produkcja planowana wrzesień dostawa do salonu połowa listopada.

Ma ktoś zamówione G21 i nadany VIN?

 

Edytowane przez GrzegorzKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamawiałem w Maju i od początku była mowa o 3-4 miesiącach maks, że 3ki się szybko produkują, tylko na sedana +3 miesiące bo płynie z meksyku. Mówili, że długo to się tylko czeka na X1, bo nawet 8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 22.07 nadany Vin, zobaczymy kiedy w salonie. Podobno jest szansa zamknąć temat do końca sierpnia, ale sam nie wiem czy to realne bo jak rozkoduje Vin to daty produkcji nie ma dalej w nim czyli chyba jeszcze nie zaczęli składać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karol211 napisał(a):

Ja mam 22.07 nadany Vin, zobaczymy kiedy w salonie. Podobno jest szansa zamknąć temat do końca sierpnia, ale sam nie wiem czy to realne bo jak rozkoduje Vin to daty produkcji nie ma dalej w nim czyli chyba jeszcze nie zaczęli składać 🙂

Kiedy zamawiałeś i jaką miałeś wstępna datę produkcj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.