Skocz do zawartości

G20 LCI2 2025


MarekRi

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia wiem że temat zagłówków a rynek w USA to inna para kaloszy - nie sugeruj się tym.

Np. w takim Audi A5/S5 cabrio na rynku USA tylne zagłówki zawsze to "klasyczne" duże a na rynku EU są zagłówki które można opuścić że są prawie na równi z oparciem.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2024 o 11:35, Tony_WE napisał(a):

Panowie, pytanie do osób które odebrały już swoje LCI 2. 

W wyposażeniu standardowym jest opcja S05DC (składane zagłówki tylne) i oglądając na YT prezentacje wersji przedliftowych jak i LCI widać że wszystkie 3 zagłówki tylne mają opcję składania, tak też jest to opisane aktualnie w konfiguratorze.

Natomiast oglądając kilka świeżych prezentacji LCI 2 na YT wygląda na to jakby składany był tylko środkowy zagłówek. Jak wygląda sytuacja u Was w świeżo odebranych LCI 2 ? Czyżby kolejne cięcie kosztów i wprowadzanie klientów w błąd czy może kwestia rynku na które jest produkowany dany egzemplarz.

Przykładowe prezentacje LCI 2

-  https://youtu.be/mbdbtJjjnjA?t=283

https://youtu.be/ri0bjdcE5o8?t=469

 

Wszystkie są składane.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, squeezer napisał(a):

wszystko poszło bez opóźnień?

Bez. Zamówiłem G21 330ix pod koniec czerwca, termin "za około 3 miesiące", po kilku tygodniach potwierdzenie, że będzie na przełomie września/października, tak dokładnie było. W między czasie jeszcze miałem telefon z potwierdzeniem wyposażenia. Nie interesowałem się żadnymi statusami i vinem. 

Jeszcze na parę miesięcy przed zamówieniem jak się pytalem o terminy, to mówili mi, że normalnie do 3 miesięcy, maks 4, auta się sprawnie produkują. Jak sedan to dodatkowe 3 miesiące na transport. Ale i tak bardzo chcieli mi coś że stocka sprzedać 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w lipcu z produkcją na październik i ostatnio dostałem informację że status 105. Jeszcze jeden forumowicz zamawiał wcześniej niż ja z produkcją na wrzesień i taki sam przypadek. W obu przypadkach G21 m340i. Najgorsze że auta nie ma a koła zimowe już w garażu czekają 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2024 o 14:41, squeezer napisał(a):

Ja za to zamówiłem g21m340d początkiem kwietnia i jeszcze się nawet nie zaczęło produkować i przesuwa się drugi raz, miało być na połowę sierpnia, potem na koniec wrzesnia, a teraz mówią że pierwsza połowa listopada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czujecie że zalegają dajcie znać jakie i cenę.  Mam auto pół roku ale zimówek jeszcze nie. Będzie 19" i najlepiej z Pirelkami. Ciężko o taki setup, mam oferty z Conti 860 index H. Jakoś lepiej bym się czuł z V i Pirelkami, które na papierze są cichsze i bardziej do mokrego, suchego. Czyli w moim przypadku 90% zimy...

Może ktoś ma dobry namiar, najlepiej asocoby nie było wątpliwości co do jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2024 o 09:24, Damian3 napisał(a):

W LCI2 nie ma Digital Key Plus. Bardzo na to liczyłem ale nie zmienili tego po lifcie. Po aktywowaniu Samsung Wallet kluczyk działa mi w Samsungu S24 Ultra

W jakiś sposób aktywowałeś? Zmiana kodu CSC, czy jakoś inaczej, a jak tak to czy miało to wpływ na działanie innych apek?

Brak DK+ to dla mnie kpina, chyba każdy inny model to już ma. X1 od 2 lat. Do tego jeszcze większa kpina, że na Samsungach w PL nie działa oficjalnie. Takie coś powinno być zabronione przez UE, to nie jest limit ani techniczny ani prawny (jak np domyślam się okrojony Driving Assistant Pro w PL).

Ogólnie 3ka to (info)technicznie stare auto niestety, pomimo LCI2 z tego roku i dużych ekranów 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, i043W napisał(a):

W jakiś sposób aktywowałeś? Zmiana kodu CSC, czy jakoś inaczej, a jak tak to czy miało to wpływ na działanie innych apek?

Ja u siebie w Samsungu S21 FE ustawiłem kod CSC na Hiszpanie i po tym byłem w stanie aktywować Digital Key. Telefon działa normalnie, aktualizacje Androida też przychodzą. 

 

Ale sam Digital Key w G20 działa na tyle słabo, że tego nie używam. Telefon trzeba dość precyzyjnie przyłożyć do klamki i otwarcie samochodu zajmuje sporo czasu. Traktuje to tylko jako backup, gdybym zgubił kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety też uważam ,że brak DK+ to kpina. Liczyłem ,że po lifcie będzie. Szkoda bo DK+ idealnie zastępuje kluczyk. Do tego UWB jest bezpieczniejsze. 

Ja zmieniłem w telefonie CSC na angielskie i DK działa. Czasem go używam. Taka opcja awaryjna kiedy mam telefon a nie mam kluczyka albo chce jechać na plażę i nie brać dodatkowo kluczyka. Przy DK+ mając telefon z UWB kluczyk można w zasadzie zostawić w szufladzie i o nim zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.