Skocz do zawartości

G20 LCI2 2025


MarekRi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś wie n/t folii na progi m performance? Podobno była słaba jakościowo ale poprawili. Ew progi dokładki, ale one chyba fizycznie trochę obniżają prześwit, są jakieś aftermarketowe też, bo ori drogie, nie wiem tylko, czy one przykręcane, czy są gotowe otwory pod nie, czy coś się wierci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2024 o 16:11, smashing napisał(a):

Jak zamawiałem swoją to do Pakietu M Technolog wchodzi felga 19 stka ale nie wiedziec dlaczego kosztowała nie 5,4 tylko ponad 8 tys. Przedstawiciel z salonu mówił ze zwykla 19 nie będzie pasować.

No bo wymaga opon performance, dlatego 8k, a nie 5k. Felga jest ta sama, tylko opona inna. Domyślnie 19'ki są na run-flat letnich, a m technlogy wymaga opon "performance" czyli jest Michelin Pilot Sport 4S za co BMW życzy sobie dodatkowy $. I z tego faktu wynika różnica w cenie. Teoretycznie nie ma też problemu z run-flat z m technology, bo zimówek nie ma (z *) bez run flat, ale tak BMW to ustawiło. Handlowcy tak ogarniają co sprzedają, że Ci nie wytłumaczyli różnicy 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego żaden nie wiedział (rozmawiałem z paroma w różnych oddziałach bmw przed zakupem), że M Technology to większa tarcza z przodu... massacra. Dobrze, że są fora. Akurat tej informacji wtedy tu nie znalazłem. Dużo ludzi chętnie by zamówiło wiedząc to przed zakupem... ehhh. Dodatkowo straszyli odsłoniętymi dodatkowymi chłodnicami jak na południowy rynek US... Niestety coraz gorzej z wiedzą sprzedawców, nawet "genius" tego nie wiedział.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem telefon, że moja g20 LCi2 jest już w PL zamawiana ostatniego dnia kwietnia, także przyjechała szybciej niż planowano. Po wbiciu VIN w BmwApp, wyskakuje nowa kierownica i konsola, fotele Sensatec Alcantara i felgi czarne 791m, co bardzo mnie cieszy bo bałem się, że wrzucą mi czarne z Lci2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam, jak mogą wrzucić felgi inne niż wybrane. Ja bym powiedział że mnie to nie interesuje i poproszę to co wybralem. Choć ...wrzucili Ci stary wzór felg mimo, że nie był dostępny w konfiguratorze do LCI2? Bo ja np nie chce starego wzoru i mam wybrany nowy, zresztą też dlatego, że tylko nowy był dostępny do LCI2 jeśli chodzi o felgi w kolorze czarnym

Edytowane przez maxox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seek napisał(a):

Po wbiciu VIN w BmwApp, wyskakuje nowa kierownica i konsola, fotele Sensatec Alcantara i felgi czarne 791m, co bardzo mnie cieszy bo bałem się, że wrzucą mi czarne z Lci2. 

Jak już zostało to udowodnione nie raz w tym wątku, te wizualizacje mają błędy. Sprawdź lepiej VIN decoder np. na https://bimmer.work Kod wzoru felg znajdziesz w wyposażeniu. Nowy (czarny) ma kod wyposażenia 1HK, a poprzedni 791M (czarny) to 1PN. Moja G20 LCI2 też już jest w PL, więc pewnie były na tym samym statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, macste napisał(a):

odatkowo straszyli odsłoniętymi dodatkowymi chłodnicami jak na południowy rynek US

Czekaj, handlowiec Cię straszył odsłoniętą chłodnicą xD? To już jest przegięcie 🤣 Czy oni na prawdę nie mają szkolenia produktowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamil199 napisał(a):

Czekaj, handlowiec Cię straszył odsłoniętą chłodnicą xD? To już jest przegięcie 🤣 Czy oni na prawdę nie mają szkolenia produktowego?

Może i mieli ale jak w szkole nieuważali i ściągali na zaliczeniu 😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamil199 napisał(a):

Jak już zostało to udowodnione nie raz w tym wątku, te wizualizacje mają błędy. Sprawdź lepiej VIN decoder np. na https://bimmer.work Kod wzoru felg znajdziesz w wyposażeniu. Nowy (czarny) ma kod wyposażenia 1HK, a poprzedni 791M (czarny) to 1PN. Moja G20 LCI2 też już jest w PL, więc pewnie były na tym samym statku.

Vin też sprawdzałem w dekoderze, wszystko jest tak jak w wizualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maxox napisał(a):

Trochę nie kumam, jak mogą wrzucić felgi inne niż wybrane. Ja bym powiedział że mnie to nie interesuje i poproszę to co wybralem. Choć ...wrzucili Ci stary wzór felg mimo, że nie był dostępny w konfiguratorze do LCI2? Bo ja np nie chce starego wzoru i mam wybrany nowy, zresztą też dlatego, że tylko nowy był dostępny do LCI2 jeśli chodzi o felgi w kolorze czarnym

U mnie była sytuacja tego typu, że zamawiałem auto pod koniec kwietnia, gdzie dealerzy już widzieli że będą produkować Lci2, ale jeszcze nikt nie wiedział jakie dokładnie będą zmiany, Bo Lci2 zostało zaprezentowane z końcem maja. Byłem u dwóch dealerów i żaden sprzedawca nie był w stanie mi odpowiedzieć jak to wszystko właściwie ma wyglądać, czy będzie dopłata za esim czy nie, czy model bazowy zdrożeje po lifcie. No i czy jak skonfiguruje auto w starym konfiguratorze, a będzie się produkować model lci2 to felgi będą lci1 czy lci2? Dodatkowo shadowline, w lci1 był za jakąś niewielką dopłatą, a w lci2 był już spakietowany z pakietem M Pro. Także niewiadomoych było dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Seek napisał(a):

U mnie była sytuacja tego typu, że zamawiałem auto pod koniec kwietnia, gdzie dealerzy już widzieli że będą produkować Lci2, ale jeszcze nikt nie wiedział jakie dokładnie będą zmiany, Bo Lci2 zostało zaprezentowane z końcem maja. Byłem u dwóch dealerów i żaden sprzedawca nie był w stanie mi odpowiedzieć jak to wszystko właściwie ma wyglądać, czy będzie dopłata za esim czy nie, czy model bazowy zdrożeje po lifcie. No i czy jak skonfiguruje auto w starym konfiguratorze, a będzie się produkować model lci2 to felgi będą lci1 czy lci2? Dodatkowo shadowline, w lci1 był za jakąś niewielką dopłatą, a w lci2 był już spakietowany z pakietem M Pro. Także niewiadomoych było dużo. 

Ja zamawiałem w połowie lutego. W czerwcu dostałem informacje, że auto będzie w konfiguracji LCI2, dostałem wtedy całe zamówienie w wersji LCI2. Z nowymi wzorami felg, nową tapicerką itp. Tapicerkę zmieniłem i dodałem system active protection, przez co miałem dopłatę. 

3 godziny temu, Seek napisał(a):

Vin też sprawdzałem w dekoderze, wszystko jest tak jak w wizualizacji. 

Tylko, że wizualizacja w wielu przypadkach pokazywała błędnie kierownice LCI2 z poprzednią tapicerką i wzorem felg. A w rzeczywistości przychodził full LCI1.  Tego akurat z VINu nie da się za bardzo sprawdzić, za wyjątkiem różnic w kodach dwóch pakietów, które podawałem we wcześniejszym wątku. Jeżeli rzeczywiście dostaniesz taką hybrydę z nową kierownicą, idrive 8.5 i nową wentylacją z poprzednią tapicerką i wzorami felg to będzie dość ciekawy przypadek. U mnie handlowiec mówił, że nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest u mnie. Auto zamawiane chyba w marcu, już jest w PL, na wizualizacji mix LCI 1 i LCI 2, ale ktoś tu pisał, że ma to samo i jest full LCI1. Tego też spodziewam się u mnie. Fotek auta jeszcze nie widziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamil199 napisał(a):

Ja zamawiałem w połowie lutego. W czerwcu dostałem informacje, że auto będzie w konfiguracji LCI2, dostałem wtedy całe zamówienie w wersji LCI2. Z nowymi wzorami felg, nową tapicerką itp. Tapicerkę zmieniłem i dodałem system active protection, przez co miałem dopłatę. 

Tylko, że wizualizacja w wielu przypadkach pokazywała błędnie kierownice LCI2 z poprzednią tapicerką i wzorem felg. A w rzeczywistości przychodził full LCI1.  Tego akurat z VINu nie da się za bardzo sprawdzić, za wyjątkiem różnic w kodach dwóch pakietów, które podawałem we wcześniejszym wątku. Jeżeli rzeczywiście dostaniesz taką hybrydę z nową kierownicą, idrive 8.5 i nową wentylacją z poprzednią tapicerką i wzorami felg to będzie dość ciekawy przypadek. U mnie handlowiec mówił, że nie ma takiej opcji.

Bez obrazy dla nikogo, ale to co mówią handlowcy ma najmniej wspólnego z rzeczywistością. Na otomoto, już są takie „hybrydy” kierownica lci2, fotele lci1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Seek napisał(a):

Bez obrazy dla nikogo, ale to co mówią handlowcy ma najmniej wspólnego z rzeczywistością. Na otomoto, już są takie „hybrydy” kierownica lci2, fotele lci1 

No dobra, to pochwal się zdjęciami jak już odbierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JacekLZ napisał(a):

Na razie chyba nikt z forum nie ma takiego mixa. 

No tym bardziej w G20, gdzie już sporo osób odbierało samochody z produkcji lipcowej i na wizualizacji hybryda, a w rzeczywistości full LCI1. O ile mi wiadomo to LCI2 z Meksyku dopiero schodziło od sierpnia. No ale, może to jakiś wyjątek. Moim zdaniem hybryda LCI1/LCI2 jest obecnie mitem, więc jak ktoś będzie miał rzeczywiste zdjęcia to podsyłajcie. Jeżeli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce, to będą to egzemplarze niezwykle rzadkie. Ja na otomoto/mobile.de nie potrafiłem znaleźć takiej hybrydy. Co prawda, na otomoto znalazłem jeden przypadek, gdzie były zdjęcia nowej kierownicy i starej tapicerki, ale nie było zdjęcie, na który te dwa elementy były sfotografowane razem i nie było też numeru VIN.

Edytowane przez Kamil199
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2024 o 16:11, smashing napisał(a):

Jak zamawiałem swoją to do Pakietu M Technolog wchodzi felga 19 stka ale nie wiedziec dlaczego kosztowała nie 5,4 tylko ponad 8 tys. Przedstawiciel z salonu mówił ze zwykla 19 nie będzie pasować.

W konfiguratorze LCI 2 nie ma takiego pakietu. A szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.