Skocz do zawartości

M3 G81 Touring zamówienie, LCI


ryb55

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tez moje M340i touring w idealnym stanie do sprzedania przebieg tylko 27 tys km na dzien dzisiejszy. Auto moge przekazac okolo sierpnia. po wiecej info zapraszam do kontaktu. 

Edytowane przez MROE75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe jest to, że m3t lci jest tanszy niż przed lci, taki sam konfig wychodzi mi około 15k mniej, dużo rzeczy w standardzie teraz zrobili. Hifi, przyciemniane szyby, nitki na pasach w std. Pakiety driver prof za 7k zamiast 15k jak wczesniej. Nie spotkałem się wcześniej z taką sytuacją, no i 20KM plus 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawostka, jakiej się dziś przypadkiem dowiedziałem i zarazem potwierdziłem w specyfikacji technicznej, to większa masa nowego Touringa.

Wynosi ona teraz 1940 kg (vs 1865 kg pre-lci).

Słyszałem dwie teorie dlaczego masa wzrosła, ale chciałbym usłyszeć Wasze zdanie, najlepiej poparte faktami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ajt22 napisał(a):

Ciekawostka, jakiej się dziś przypadkiem dowiedziałem i zarazem potwierdziłem w specyfikacji technicznej, to większa masa nowego Touringa.

Wynosi ona teraz 1940 kg (vs 1865 kg pre-lci).

Słyszałem dwie teorie dlaczego masa wzrosła, ale chciałbym usłyszeć Wasze zdanie, najlepiej poparte faktami 🙂

lci ma więcej w wyposażeniu standardowym, np. hi-fi harman który w pre-lci był jako opcja dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.02.2024 o 22:28, R4dek napisał(a):

Cześć

Jestem właśnie na etapie składania zamówienia. Termin dostawy będe celował na maj, na ta chwile mam 18% rabatu. M3t to jest już lci. Premiere miał 2023.

Cześć Radek, w którym salonie dostałeś 18% ;o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.