Skocz do zawartości

BMW E39 M5 czy warto???


Alf007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nosze sie z zamiarem kupna M5 i teraz pytanie mam ,bo prace mam stala ok 4 tys w miesiacu wyjde a ze jestem sam poki co wszystko idzie do mnie ,do spalania powyzej 20 litrow jestem przyzwyczajony (teraz 540i przedtem Jeep Grand Cherokee 5,2 V8) ale nie mam tyle gotowki obecnie na zakup i stad moje pytanie jest sens brac M5 z tym ze np 30 tys wziasc na raty (chce model 98-99 za ok 60-70tys) i rozlozyc to na dwa lata ,pytam jak wy to widzicie czy ma to sens?? i tak auto traktuje hobbistycznie poniewaz w pracy ujezdzam diesla:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chce model 98-99 za ok 60-70tys

 

kup model po lifcie chyba 2000 r i wyzej. te przed mialy cos z silnikiem i zarly olej ponoc strasznie. najlpeije sprowadzic samemu z niemiec bo te w polsce sa zle traktowane...

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. Sa tylko 2 problemy. Pierwsza sprawa to silnik. Początkowe wychodziły z wadą produkcyjną i paliły 1l oleju na 1000km. Druga to stan techniczny. Bardzo trudno jest kupić samochód tego typu w normalnym stanie za sensowną kasę (wiem coś na ten temat bo szukam RS4/6). Nawet za granicą. Ciekawe ceny = złom. Jak ktoś ma ładną to wywala cenę z kosmosu.
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nosze sie z zamiarem kupna M5 i teraz pytanie mam ,bo prace mam stala ok 4 tys w miesiacu wyjde a ze jestem sam poki co wszystko idzie do mnie ,do spalania powyzej 20 litrow jestem przyzwyczajony (teraz 540i przedtem Jeep Grand Cherokee 5,2 V8) ale nie mam tyle gotowki obecnie na zakup i stad moje pytanie jest sens brac M5 z tym ze np 30 tys wziasc na raty (chce model 98-99 za ok 60-70tys) i rozlozyc to na dwa lata ,pytam jak wy to widzicie czy ma to sens?? i tak auto traktuje hobbistycznie poniewaz w pracy ujezdzam diesla:/

 

hm, wez moze lepiej kredyt na dom lub ladne mieszkanie za te pieniadze :)

a jezdzij nadal 540 :)

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być realizacja marzenia to się nie ma co szczypać tylko zaczynaj szukać ładnej M5.

Jak stwierdzisz że Cię przerasta to najwyżej sprzedasz, spłacisz i po bólu.

To jest tylko moje zdanie, w takiej sytuacji jak Twoja bym tak zrobił. :dance:

Titansilber metallic


http://img344.imageshack.us/img344/9427/328wp0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdziesz naprawdę zadbaną M5 i jesteś przygotowany na koszty eksploatacji rzędu 540i + 80% to kupuj. Samochód jest warty dużej kasy jaką trzeba na niego mieć.

Osobiście szukam Audi głównie ze względu na napęd.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie, bo mają odbierać prawko uzależnionym od alkoholu, a nawet o to podejrzanym :shock:

Mi to nie przeszkadza, w miejscu w kturym siedzie , leży obok codziennie kilkaset prawek do wyboru do koloru :mrgreen: . Sam sobie mam zabrać :?: :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj M5 i sie nie zastanawiaj, ale z tym kredytem to bym sie zastanowił, ja osobiście nie lubie choć teraz 9 na 10 aut to kredyt lub leasing. 540 nie ma polotu do M5 nawet te w manualu, to zupełnie inne auta wiem bo miałem 3x 540 i 5x M5 :), faktycznei odradzam poniżej 2001, to spalanie oleju nawet ponad 2 litry na 1000 troche boli, taka faura a Ty co stacja z baniakiem.

 

ps. mam ładne M5 2002, ma prawie wszystko co mogła miec w tym roczniku.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. mam ładne M5 2002, ma prawie wszystko co mogła miec w tym roczniku.

 

ps. pochwal sie w galeri. ja gdy ujazalem m5 e39 bodajze w 98r w auto swiecie zakochalem sie w bmw. i od tamtego czasu marze o m5

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas_M5, to ja równiez chcialbym fotki jasli mozna, chyba, ze wstawisz je w galerii, M5 to moje marzenie, ale mam inną gradacje wartości jak Alf007 i wole najpierw, póki sił to powalczyć z domem, a auto się zdąży, chyba... :twisted2:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nosze sie z zamiarem kupna M5 i teraz pytanie mam ,bo prace mam stala ok 4 tys w miesiacu wyjde a ze jestem sam poki co wszystko idzie do mnie ,do spalania powyzej 20 litrow jestem przyzwyczajony (teraz 540i przedtem Jeep Grand Cherokee 5,2 V8) ale nie mam tyle gotowki obecnie na zakup i stad moje pytanie jest sens brac M5 z tym ze np 30 tys wziasc na raty (chce model 98-99 za ok 60-70tys) i rozlozyc to na dwa lata ,pytam jak wy to widzicie czy ma to sens?? i tak auto traktuje hobbistycznie poniewaz w pracy ujezdzam diesla:/

 

Cześć!

Uważam że powinieneś kupić !!! Mieszkam w toruniu i miesiąc temu kumpla sąsiad(Niemiec) wprowadził się do domu i przyjechał M5 2002r którą kupił w salonie!niebieska,fullllll wypas co tylko było można mieć w tym roku + chip (ma papiery był zakładany w profesjonalnym warsztacie po pomiarach 480KM!) no i załatwiliśmy z nim przejażdżkę,nie dał nam kierować bo się bał,ale byliśmy na obwodnicy i zakochałem się.Miał rację mówiąc że jest BMW i jest M5.A i zapomniałem dodać ma zdjęty kaganiec i bujnął ją na 270km/h ale mówił że na autobanie doszedł do 300km/h.Moja kobita do tej pory nie może mnie sluchać bo powiedziałem jej nawet żebyśmy sprzedali mieszkanie i kupii taką bunię i w niej mieszkali,bo w sumie oprócz kibla jest w niej wszystko. Pozdrawiam M-maniaków.

P.S. Ta M5-tka jest na sprzedaż!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nosze sie z zamiarem kupna M5 i teraz pytanie mam ,bo prace mam stala ok 4 tys w miesiacu wyjde a ze jestem sam poki co wszystko idzie do mnie ,do spalania powyzej 20 litrow jestem przyzwyczajony (teraz 540i przedtem Jeep Grand Cherokee 5,2 V8) ale nie mam tyle gotowki obecnie na zakup i stad moje pytanie jest sens brac M5 z tym ze np 30 tys wziasc na raty (chce model 98-99 za ok 60-70tys) i rozlozyc to na dwa lata ,pytam jak wy to widzicie czy ma to sens?? i tak auto traktuje hobbistycznie poniewaz w pracy ujezdzam diesla:/

 

Cześć!

Uważam że powinieneś kupić !!! Mieszkam w toruniu i miesiąc temu kumpla sąsiad(Niemiec) wprowadził się do domu i przyjechał M5 2002r którą kupił w salonie!niebieska,fullllll wypas co tylko było można mieć w tym roku + chip (ma papiery był zakładany w profesjonalnym warsztacie po pomiarach 480KM!) no i załatwiliśmy z nim przejażdżkę,nie dał nam kierować bo się bał,ale byliśmy na obwodnicy i zakochałem się.Miał rację mówiąc że jest BMW i jest M5.A i zapomniałem dodać ma zdjęty kaganiec i bujnął ją na 270km/h ale mówił że na autobanie doszedł do 300km/h.Moja kobita do tej pory nie może mnie sluchać bo powiedziałem jej nawet żebyśmy sprzedali mieszkanie i kupii taką bunię i w niej mieszkali,bo w sumie oprócz kibla jest w niej wszystko. Pozdrawiam M-maniaków.

P.S. Ta M5-tka jest na sprzedaż!!!

 

Czy to nie aby jakies ogloszenie, reklama ??? :)

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas_M5 ja tez nie lubie kredytów ale co innego jak jest to kredyt bez procentów brany z rodzinnej kasy:) ja i tak pracuje w rodzinnym biznesie wiec z pracy mnie tez nie wyrzuca:) a jaka cene za swoja zadasz?tylko ze ja najpierw musialbym i tak sprzedac moja 540 i motocykl:/ a naprawde jest taka duza roznica miedzy przed a po liftingu ??przypominam ze ma to byc niejako auto hobby wiec w dalekie trasy to chyba tylko wakacje itp .kastor a jaka cene zada Twoj sasiad???pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas_M5 ja tez nie lubie kredytów ale co innego jak jest to kredyt bez procentów brany z rodzinnej kasy:) ja i tak pracuje w rodzinnym biznesie wiec z pracy mnie tez nie wyrzuca:) a jaka cene za swoja zadasz?tylko ze ja najpierw musialbym i tak sprzedac moja 540 i motocykl:/ a naprawde jest taka duza roznica miedzy przed a po liftingu ??przypominam ze ma to byc niejako auto hobby wiec w dalekie trasy to chyba tylko wakacje itp .kastor a jaka cene zada Twoj sasiad???pzdr

 

110tys. :jawdrop: tłumaczy to tym że kupił nówkę z salonu i za dużo by stracił.myślę że tak łatwo tego nie sprzeda.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110tys. :jawdrop: tłumaczy to tym że kupił nówkę z salonu i za dużo by stracił.myślę że tak łatwo tego nie sprzeda.pzdr

 

Jak za 2002r. bezwypadkową i na dodatek pierwszy wlaściciel to cena bardzo okazyjna.

Ciekawe ile ma przebiegu i czy większość po zagranicznych drogach?

Mam nadzieję ,że trafi do jakiegoś pasjonata z odpowiednim portfelem który o nią należycie zadba, bo ja jestem jeszcze przykrótki :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.