Skocz do zawartości

skoszone lusterko i co tu zrobić


Alf007

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie tym z wami podzielic bo jestem delikatnie mowiac zdenerwowany... jechałem sobie dzisiaj normalna droga dwa kierunki po jednym pasie oddzielone linia przerywana nagle huk patrze a moje lewe lusterko zlozone i nie ma wkładu...zawrocilem na parkingu niedaleko stoi biala siena a w niej kobieta (siena urwane lusterko) wychodze i mowie co pani zrobila a ona na to co pan zrobil :shock: rece mi opadly ogladam szkody wkladu nie ma obudowa lekko peknieta ale nie trzeba wymieniac od razu ona cale lusterko zniszczone( i dobrze!) jak zaczela mowic ze ona jechala za blisko i ja napewno tez to mowie sobie nie ma sensu dalej dyskutowac po co zrobic???dzwonic po policje??? nie ma swiadkow ona sama ja tez... ona mi mowi ze powinienem sie cieszyc bo ja mam tylko wklad a ona cale lusterko to ja jej mowie ze prosze bardzo ona mi kupi wklad a jej cale lusterko bo wtedy napewno bedzie taniej...szkoda gadac...co wy byscie zrobili w takiej sytuacji???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje że się opanowałeś.. bo ja kiedyś jedną (co mi w kumpla kadeta wjechałą) wyciągnąłem na światłach przez okno za włosy.. Przechodnie wezwali policje (bo myśleli że to napad czy coś) i sie okazało że ona nawalona była..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........nic bys nie wskural-jeszcze mogloby byc ze ty jestes winien-bo niestety to byla baba. jak zaparkowalem kiedys auto , poszedlem zalatwic sprawe przychopdze a na zderzaku mojej tigry( przod ) opiera sie jakis trupek( ktos nie pociagnal recznego ani biegu-tym kims okazala sie babka) akorat jechala policja mowie co i jak-polatalem po klatce i wyszla baba z mezem i CO??? ja malo nie dostalem mandatu-bo ona latajacymi galami mowi ze mojegp auta tu nie bylo jak ona parkowala i ze to ja pewnei wjechalem na jej zderzeak- a jak puscilem hamulec to ona leciala do tylu razem ze mna-paranoja.Palkaz do mnie czy mi sie cos stalo na tym zderzaku ja mowie ze nie widze ale ni ew tym chyba rzecz tylko w zasadach. Policjant mowi ze jak mi sie nei c nie stalo to mam spadac do domu bo zaraz cos na mnie znajda-i gdzie tu sprawiedliwosc?!ja zawsze dostawalem mandaty, nigdy pouczenia, za to ze mlody w sportowym aucie-KUTASY i tyle

http://img314.imageshack.us/img314/9448/pawlazdjecia012fa6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kiedyś na koncercie kombi i był ruch w jedną stronę i tu nagle babka się wjeb... pod prąd i co tu robić auta za mną stoją rzędem ja do niej mówię ze jedzie pod prąd a ona nie wierzy bo droga była dwukierunkowa ale miejscowi też to samo mówili że ruch jest w jednym kierunku zacząłem zjeżdżać na bok żeby z babkom się przecisnąć a na poboczu stały auta i właśnie wtedy się obtarłem z gościem lusterkami ale mi się złożyło a jemu te nic się nie stało ale gościa od auta nie było ale jak by się coś stało to bym babkę chyba zaje... :mrgreen: :cool2:
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie tym z wami podzielic bo jestem delikatnie mowiac zdenerwowany... jechałem sobie dzisiaj normalna droga dwa kierunki po jednym pasie oddzielone linia przerywana nagle huk patrze a moje lewe lusterko zlozone i nie ma wkładu...zawrocilem na parkingu niedaleko stoi biala siena a w niej kobieta (siena urwane lusterko) wychodze i mowie co pani zrobila a ona na to co pan zrobil :shock: rece mi opadly ogladam szkody wkladu nie ma obudowa lekko peknieta ale nie trzeba wymieniac od razu ona cale lusterko zniszczone( i dobrze!) jak zaczela mowic ze ona jechala za blisko i ja napewno tez to mowie sobie nie ma sensu dalej dyskutowac po co zrobic???dzwonic po policje??? nie ma swiadkow ona sama ja tez... ona mi mowi ze powinienem sie cieszyc bo ja mam tylko wklad a ona cale lusterko to ja jej mowie ze prosze bardzo ona mi kupi wklad a jej cale lusterko bo wtedy napewno bedzie taniej...szkoda gadac...co wy byscie zrobili w takiej sytuacji???

 

Ale wklad Ci sie rozwalil ? Miales fotochrom ?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkład sie rozwalił ,jezeli fotochrom w dzien ma taki niebieski kolor to niestety tak...

 

nie to nie fotochrom, wiec wklad nie drogi. Masz zwykle wklady i male lusterka wiec nie jest zle.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.